Oznámení

Collapse
No announcement yet.

Sezona 2019

Collapse
X

• Filtr
  • Čas
  • Ukázat
Clear All
new posts

Testovaly na Valašku ,ano to je v porádku ,ale testovaly na trati Kopné ,takže správně by se neměli přihlásit.co já vím tak na trati rychlostní zkoušky min. 14 dnů by se neměly pohybovat.

Komentář

A myslíš že se na Kopnou přihlásí když jsou přihlášení do MČR?A sprinty nepojedou?No a těch 14 dnů je trochu málo tam je termín podstatně větší.
      Sportu zdar a Rally zvlášť!!

Komentář

Honza Jelínek by Kopnou měl jen,aspoň to řekl pro časopis Rally.Takže s tím testováním jaksi nevím zda je to košér.......

Komentář

Neznám uplně přesně podmínky, ale není třeba možné se dohodnout na nějaké vyjímce apod.? Pochybuju, že se jedná o nějaký "tajný" trenink na Kopnou, spíš o "oficiální" testování týmu, které bude nejspíš nahlášené. Pokud vím, tak když někdo bydlí na trati RZ, tak taky nemusí lítat vrtulníkem nebo chodit přes les, aby to nebyl "černý" trenink.
          www.pajuse.cz - podmořské, rally a jiné fotky - naposledy přidáno: Rally Hořovice 2018

Komentář

,,Jakákoliv přítomnost jezdce a/nebo spolujezdce na trati rychlostních zkoušek v době dvou měsíců před začátkem rally je považována za seznamovací jízdu"

Když testovaly na RZ tak těžko to bude nahlašené,polský jezdec tam asi těžko bydlí a jezdí do práce. P. Minařík vždy dbal na to aby závody byly dle řádů.......

Komentář

https://www.facebook.com/samohylskodateam/ ?!

Komentář

Tak uzávěrka přihlášek na Kopnou už proběhla a zajímalo by mě jestli se už neví s čím pojede ten Tonda Tlusťák?To loňské WRC byla pecka tak jsem zvědavý jestli se mu letos podařilo něco podobného...

Komentář

Erik Cais na Kopné s Fiestou R5 od Jarina Orsáka ;-)
                  Moudrost je třeba nejen získávat, ale i používat.

Komentář

Původně odeslal Gazza Gascoigne Zobrazit příspěvek
                    Erik Cais na Kopné s Fiestou R5 od Jarina Orsáka ;-)
                    Na to jsem hodně zvědavý

Komentář

Původně odeslal Shacki Zobrazit příspěvek

Na to jsem hodně zvědavý
                      To jsem bezesporu také zvědav... Něco mě říká, že R5 neřídí poprvé, ale seděl v ní v rámci testu již po několikáté ;-) Navíc Kopnou zná jako svoje boty a jsem velmi zvědavý jak se s tím popere..

Jen tak na okraj z FB stránek Erika Caise: "Protože kvůli maturitě nemůžu startovat na Kanárských ostrovech, připravil pro mě můj tým malé překvapení. Na Rallysprint Kopná vyměním moji Fiestu R2T za nádhernou Fiestu R5!"
                      Moudrost je třeba nejen získávat, ale i používat.

Komentář

A já to četl i na eWRC .....
                        Pepa (Josef Koukola , napsal vlastní rukou svoji myšlenku i názor, za případné hrubky a překlepy se omlouvá)

Komentář

Zajímavá informace nebo spíš útržek: https://www.idnes.cz/sport/motorspor...motorsport_ten
                          Jen nevím, jak by se v Zlíně líbilo, že by tam měli ME jen jednou za 2 roky.
                          Taky mi v článku trochu chybí info o tom, jestli by o ME v Krumlově měli vůbec zájem a bylo by to reálné - jenom třeba kde by vzali balík peněz pro promotéra ME.

Komentář

Původně odeslal Martin K. Zobrazit příspěvek
                            Zajímavá informace nebo spíš útržek: https://www.idnes.cz/sport/motorspor...motorsport_ten
                            Jen nevím, jak by se v Zlíně líbilo, že by tam měli ME jen jednou za 2 roky.
                            Taky mi v článku trochu chybí info o tom, jestli by o ME v Krumlově měli vůbec zájem a bylo by to reálné - jenom třeba kde by vzali balík peněz pro promotéra ME.
                            V prvotním nadšení se kolikrát vyslovují optimistické vize. S odstupem času je jasné, že jsou přehnané - minimálně organizačně a finančně.

Komentář

Co ta Příbram? Tohle mě opravdu mrzí, řekl bych že kvalita soutěže měla po krátkém útlumu rostoucí tendenci - krásné nové tratě, návrat na náměstí... Co letos? Chytnou se toho ještě Klatováci? Co příští rok? Je to impuls pro Pačejov?

Komentář

O Příbram jsem se bál ve spojení s ambicí Pačejova jít do velkého mistráku.
                                Což jsem očekával “až” za rok.

Zajímavé je, že radnice v Pb uvádí, že ze strany města podpora byla, vč.finanční.
                                Chápu, že to asi bude “zlomek” z potřebného balíku, ale pořád by byl čas někoho hledat...

Komentář

Working...
                                X