Oznámení

Collapse
No announcement yet.

Valašská rally 2019

Collapse
X

• Filtr
  • Čas
  • Ukázat
Clear All
new posts

• Valašská rally 2019

Vzhledem k tomu, že už vyšel harmonogram, třeba řešit letošní Valašku.
    Valašská rally Valmez 29.-31.3.2019
    http://www.autosport.cz/zavody/?id=1507

Co nám řekne běžný pohled na harmonogram,srovnání s loňskem?
    Fulnek stejný.
    Sobota:
    Odry otočené a prodloužené.
    Lešná cca stejná,max změna v pasáži Hodslavice - Hostašovice?
    Rudolfe jak máme chápat RZ4-Čertův mlýn,RZ7-Fajtův mlýn?
    Kvituji časová posun o 1,5 hod k ránu.To znamená,že se pojede druhá Lešná ještě za světla!
    Neděle:
    Bystřička stejně,TATRU tu vůbec nemusím.A jen kvůli dvou RZtám tam a zpět 300 km.Takže asi tak jak loni,ráno si pospím,pak půjdu na jednu,podívám se na motanici v TV,jestli teda bude a odpoledne půjdu na ty naše šmatláky v 1A.....

Komentář

No co ktomu říct... Asi fakt stejně jako minule vidím to s klukem na náměstí start, jídlo potom na mestskou a pak domácí Lešná...neděle nemá moc cenu jurinka je celkem nic moc...akorát škoda že Lešná nejede pozdeji druhý průjezd za tmy byl vloni super.. jsem zvědavý jaké posádky nakonec přijedou...

Komentář

Myslím si, že moc velké změny očekávat ani nešlo a buďme rádi za to, že se tahle soutěž pořád jezdí (vzhledem k tomu, jak to s ní vypadalo někdy před pěti lety). Co jsem slyšel, tak RZ Hukvaldy by neměl být definitivní konec, snad jde jen o roční pauzu (nepotvrzené info). Nemyslím si, že neděle nemá cenu, Bystřička je klasika, jde tam najít spousta zajímavých míst. Co se týče startovky, trochu škoda, že se letošní Valaška kryje s Korsikou, kdoví jak Kopejda, Kalle, nevím jaké má škodovka plány.

Komentář

Vojto čteš tady ty články pořádně? Už několikrát tu bylo napsáno, že Kopejda Valašku jede. A o tom že se letos Hukvaldy nepojedou se ví hodně dlouho i to že se příští rok pojedou znovu.
          Já si naopak myslím, že to bude letos po Barumce nejlépe obsazená soutěž, Češi, Slováci a doufám že přijede někdo i z Polské špičky.

Komentář

Původně odeslal Group B Zobrazit příspěvek
            Vojto čteš tady ty články pořádně? Už několikrát tu bylo napsáno, že Kopejda Valašku jede. A o tom že se letos Hukvaldy nepojedou se ví hodně dlouho i to že se příští rok pojedou znovu.
            Já si naopak myslím, že to bude letos po Barumce nejlépe obsazená soutěž, Češi, Slováci a doufám že přijede někdo i z Polské špičky.
            Snažím se, ale tohle mi uniklo, každopádně pokud to bylo někde v tiskovce ŠM, tak ty nečtu (vyjmou diskuzí pod článkem ). O těch Hukvaldech to mám z neofiko zdroje, takhle je to aspoň povrzeno .

Komentář

Tak už se nám začínají objevovat první novinky do letošní sezony ? Štěpán Zabloudil a Karel Trněný-FIESTA R5 !

Komentář

Původně odeslal pokec Zobrazit příspěvek
                Tak už se nám začínají objevovat první novinky do letošní sezony ? Štěpán Zabloudil a Karel Trněný-FIESTA R5 !
                A taky Petr Trnovec s Hyundai i20 R5 za tým Martina Vlčka.

Komentář

Orsák se vrací na náš mistrák to by byla paráda

Komentář

Myslíš, že to budou pravidelné starty?

Komentář

Startovka pestrá, bude to pěknýUž se těším

Komentář

Za mě velké překvapení že jede Jarin a doufám že pojede celou sezónu (moje velké přání )

Komentář

No dle mapy bude městská RZ celkem nanic . Skoro žádné volné místo buď je Bečva nebo rodinné baráky a jinde bude zakázaný prostor...

Komentář

to už má papíry Orsák? To je jen český mistrák , že je málo posádek ? Četl jsem že toho tam má jet více . FIA European Rally Trophy – Central Rally Trophy Mistrovství ČR v rally Mistrovství Slovenské republiky v rally atd.

Komentář

Zdravim,
                              planuju si Valasku a potreboval bych radu. Prosim Vas kdo to tam zna, je vubec nekde mozne na startu RZ 3/6 zaparkovat? Diky

Komentář

Working...
                              X