Oznámení

Collapse
No announcement yet.

54. Rallye Šumava Klatovy 2018, 28. Historic Vltava rallye 2018

Collapse
X
  • Filtr
  • Čas
  • Ukázat
Clear All
new posts

V reakci na letošní Valašku, bych se chtěl zeptat, zda někdo víte, kde bude stánek s občerstvením?
    Rally bez klobásy, to není ono.

Komentář

Původně odeslal Sukop Zobrazit příspěvek

Vyfotit, zveřejnit.
      Moje zkušenost je taková, že to bývají z velké části "fandové", kteří se na rally "připravují". Jinak někoho chytat je docela obtížné, sami vidíte, kolik km se jede po veřejných komunikacích a tam si nemůžete jako pořadatel jenom tak stoupnout a zastavovat a kontrolovat osoby v autě. Ale souhlasím s příspěvkem, že takovým chováním se určitá skupina (fanoušků nebo jezdců) snaží postupně rally zlikvidovat.

Komentář

uff, od bezpečnostního delegáta a licencovanýho činovníka AČR bych asi čekal jinou odpověď a reakci
        Když něco NIKDE nemůžu najít, zkusím se podívat na OFICIÁLNÍ stránku té soutěže a kupodivu budu překvapen, že to tam JE

Komentář

Jestli to delaj zahranicni jezdci, tak by me zajimalo, jak to funguje v zahranici. Kdyz se jeste v 90's chodilo na Korsice fandit i na seznamovacky a v San Marinu jsem to par let zpatky zazil i na vlastni kuzi. Ze je na Valassku zavodnik kazdej druhej, to je lokalni diagnoza. Btw., ted o vejkendu jsem se tam byl projit a tolik ruznejch vehiklu litajicich po loukach a lesich jsem jeste nezazil.

Komentář

No pokud je to problem, co brani ve zverejneni presnyho harmonogramu az v den seznamovacek? nejaky regule? Jednoduchy opatreni, chtelo by se rict za malo penez hodne muziky. ferovejsi sport plus schovivavejsi zastupitele, tudiz vetsi volnost pri tvorbe trati.

Komentář

regulí je tolik, že je nikdo, nebo skoro nikdo není schopen/ochoten efektivně kontrolovat, no a pak se jenom čeká, až se některej hříšník znelíbí, vytáhne se za uši z klobouku, je exemplárně potrestán a jede se dál močálem černým kolem bílejch skal...
              férovost evidentně netrápí ani národní sportovní autoritu a její delegované činovníky, včetně těch nejvyšších...
              Když něco NIKDE nemůžu najít, zkusím se podívat na OFICIÁLNÍ stránku té soutěže a kupodivu budu překvapen, že to tam JE

Komentář

Novej: Milane já si myslím, že už zase meleš ty svoje nesmysly, aniž by sis to někdy zkusil (buď vyřídit povolení nebo kontrolovat nepovolený trénink). Lidé v obcích kolem tratě RZ většinou opravdu snesou oficiální seznamovací íízdy a samotný závod, ale už ne to, co bývá před tím. Moje zkušenost z přípravy rally u nás je taková, že největší část z toho co lítá po trati, jsou rádoby fanoušci. Z toho jsem taky usoudil, že to bude v okolí Klatov pravděpodobně stejné. Pokud máš jiné osobní zkušenosti, tak napiš jaké, ale nezkovávej za bláboly o černém močálu a podobných ptákovinách.

Komentář

Ahoj všem, letos se chystám poprvé na Šumavu a hledám zajímavá místa. Chtěl bych poprosit o radu, kde najdu tyto dvě místa:
                  https://www.ewrc.cz/image/405800/
                  https://www.ewrc.cz/image/405826/

Myslím si, že ten skok je přímo v Tedražicích nebo se mýlím? Nepohrdnu ale žádným tipem na zajímavé místo. Děkuji.
                  "If you no longer go for the gap that exists, you are no longer a racing driver." - Ayrton Senna

Komentář

to první je Koráb DM 5 (letos se jede opačně) a to druhý jsi trefil Tedražice

Komentář

Původně odeslal kondec Zobrazit příspěvek
                      Novej: Milane já si myslím, že už zase meleš ty svoje nesmysly, aniž by sis to někdy zkusil (buď vyřídit povolení nebo kontrolovat nepovolený trénink). Lidé v obcích kolem tratě RZ většinou opravdu snesou oficiální seznamovací íízdy a samotný závod, ale už ne to, co bývá před tím. Moje zkušenost z přípravy rally u nás je taková, že největší část z toho co lítá po trati, jsou rádoby fanoušci. Z toho jsem taky usoudil, že to bude v okolí Klatov pravděpodobně stejné. Pokud máš jiné osobní zkušenosti, tak napiš jaké, ale nezkovávej za bláboly o černém močálu a podobných ptákovinách.
                      tak to jako prrr
                      tys delegovanej činovník pro bezpečnost, nebo se pletu? nejsi licencovanej činovník Národní sportovní autority? jseš, viď
                      takže, tvým úkolem (a všech tvých licencovaných kolegů s plackou AČR a FIA) není usuzovat, ale snažit se o rovný a férový podmínky pro všechny účastníky
                      za všech okolností a ne si na dálku tipovat a házet to na fanoušky a diváky, i kdyby tam za tejden projelo milion potenciálních diváků (na ty klidě zavolejte četníky, když bude proč), vaším úkolem je ohlídat, aby tam neprojel jedinej závodník, tak to máte ve svejch řádech, který jste si sami napsali a schválili, takže je i dodržujte, jinej, když je nedodrží, tak krvavě platí, já po vás chci jenom to dodržování, chci moc? opravdu?
                      kydy o tom, co a jak jsem si zkusil, si nech od cesty, stačí mi, že umím číst vaše řády a že vidím, že jejich dodržování chcete po každým, jenom ne po sobě

Komentář

pánové jsou to jen zahraniční jezdci co jezdí po trati a tráví pěkně velikononoce v česku , že by najednou přijelo tolik cizinců diváků už na velikonoce a jeli po vsi i 3x stejný auto někteří v s rámem v autě (švédové atd. ) ?

Sukop
                        Je taky pravda že před několika lety kdy byl ještě Babka živ a ptali jsme se ho na to proč se cizincům to dovolí a našim jezdcům ne byla odpověd , aby jsme se do toho nepletli a že jsou rádi za klaždou zahraniční posádku proto jim všechno povolí i zamouří oči i na jiné dny tréninků a pak že jsme si rovni . V cizině dva průjezdy čech , domácí , i jiný účastník a hotovo pokud nejsou velmi vážný důvody .

Chocolate
                        ano taky je to řešení , ale jak ty cizinci ví kudy se to přesně jede ani mi v česku to nevíme až vyjdou mapy , nebo domácí na schvalovačkách ve vsích kudy rz půjde To znamená že mají cizinci už interinář týden dopředu .
                        Naposledy upraveno 3389; 23-04-19, 20:06.

Komentář

Původně odeslal mcatch Zobrazit příspěvek

Já vidím problém v tom, že se jezdí stále stejné rychlostky a tak když je stejná kilometráž tak je jasné že se to jede stejně jako loni.
                          Otázkou je proč to namátkově nehlídat, když je napsáno že se nesmí pohybovat na trati RZ kromě tréninků...
                          Milane nemáš pravdu. Když víš, kolik na každý RZ máš variant průjezdů a vidíš, že zahraniční chlapci ví naprosto přešně kudy, tak je jasný, že mají informace letošní varianty!!! Plně dávám za pravdu 3389, že místní můžou bejt hodně naštvaní. Vím o čem mluví z vlastní zkušenosti!! Podle mne, někdo dostane na pivo a cizincům dodá informaci. Ono se to totiž opakuje každej rok, že na RZ potkáváš jen cizince!!

Komentář

Původně odeslal kondec Zobrazit příspěvek
                            Tak tentokrát meleš kraviny ty! Nevím, že by se sem přijeli na Velikonoce prohánět po trati zahraniční fanoušci. To snadno poznáš podle SPZ!!

Komentář

já jsem byl před 2-3 lety o víkendech - týden před startem vždy podívat zdali se trénuje nebo ne a mám tam známí taky jezdím k nim na návštěvu . Taky na rz byli jen cizinci vidět a ne diváci , SPZ byli Norský . Švédský , nebo pomalovaný auto z půjčovny a jezdí sobota , neděle kolem baráku atd. . Ty jsou tady pravidelně týden dopředu každý rok samozřejmě jim někdo musí dát podklady kudy se to jede atd. Pane Nový náhodou s váma souhlasím je to řízený trénink týden před startem jen pro cizince , protože jsme z nich posr.... 3389 MÁTE pravdu cizincům se vždy povolovali tréninky i v jiný dny než oficiální a nebere se žádný ohled na lidi na vesnicích hlavně letos na velikonoce DĚTI KOLEDUJÍ AUTA TAM . Pak pojede čecháček závodník třeba na hřbitov mimo datum tréninku po RZ a uvidí ho někdo a sedřeli by z něj kůži. Samozřejmě že tam jezdí i diváci , ale těch tam moc už není vesměs pár domácích , nebo z okolí .Ono přijet z Moravy nebo 100km se podívat na rz a zase jet domů je dneska luxus , ale ty mají český SPZ a nejezdí tam celý víkend !!!!!!!!!!
                              Naposledy upraveno internet kavárna; 23-04-19, 20:37.

Komentář

[QUOTE=starej pes;n674389]

Milane nemáš pravdu. Když víš, kolik na každý RZ máš variant průjezdů a vidíš, že zahraniční chlapci ví naprosto přešně kudy, tak je jasný, že mají informace letošní varianty!!! Plně dávám za pravdu 3389, že místní můžou bejt hodně naštvaní. Vím o čem mluví z vlastní zkušenosti!! Podle mne, někdo dostane na pivo a cizincům dodá informaci. Ono se to totiž opakuje každej rok, že na RZ potkáváš jen cizince!![/QUOTE

Že mi nikdo nic nenabídl, teda na to pivo nebo jiný úplateček, v mém případě nejlépe klobásky nebo uzené případně štrůdlíček, a to mám mapy od začátku února … a kluky tady jsem nechával pátrat, za to se jim omlouvám, ale není to hezký si vymýšlet vlastní závody?

Komentář

Working...
                                X