Oznámení

Collapse
No announcement yet.

54. Rallye Šumava Klatovy 2018, 28. Historic Vltava rallye 2018

Collapse
X
 
 • Filtr
 • Čas
 • Ukázat
Clear All
new posts

 • #61
  je. bych ti to mel skoro za zly, kdybys to tu vyklopil, mam to misto sudoku

  Komentář


  • #62
   Původně odeslal internet kavárna Zobrazit příspěvek
   Samozřejmě že tam jezdí i diváci , ale těch tam moc už není vesměs pár domácích , nebo z okolí .Ono přijet z Moravy nebo 100km se podívat na rz a zase jet domů je dneska luxus , ale ty mají český SPZ a nejezdí tam celý víkend !!!!!!!!!!
   Souhlas. Jako divak je stejne nejlepsi si to projet az v den zavodu, kdy je to uz vypaskovany a vi se, kde se muze stat.

   Komentář


   • #63
    nemáš správnou funkci v Klatovech a důchodcům se nic nedává tim to dá stát. MILANE JE V TOM BORDEL . cizinci všechno a mi nic A TU VYJÍMKU SNAD MÁ UŽ KAŽDÝ CIZINEC . Je pravdou že rz se mohou jet několika způsoby , TY rz NEJSOU STEJNÝ JAKO 2018 ATD. třeba kolem ŠKŮDRY je plno cest , nebo https://rallyzone.autoroad.cz/z-domo...edium=z-boxiku v obci Strašín se však vozy prosmyknou nově zařazeným technickou částí mezi domy atd. a cizinci to už ví o víkendu týden před . Mě je to úplně jedno JAK DO JEZDÍ , ale jak tady diskutující píší , má to vliv na starší lidi co si umyli okno na velikonoce , grilují s návštěvou na zahradě u silnice kde je RZ a někdo jim tam o svátcích práší a jsou to STEJNÝ AUTA i SPZ které se BĚHEM VÍKENDU opakují , těm lidem se taky nedivím . Kdo jim dal papíry a povolení ?Tyto lidi by se měli zamyslet , zdali tam chtějí ještě v roce 2020 jet RZ.

    Komentář


    • #64
     Roky říkám kolegům a kamarádům: dejte do pravidel (= řádů) cokoliv, ale uvědomte si, že budete mít povinnost tato ustanovení kontrolovat (tedy vymáhat jejich dodržování). A pokud to není ve Vašich silách, tak to tam, prosím, nedávejte, protože budete pro smích.
     Jak dodržovat netrénování: máme přece PČR a ti jsou zodpovědní za BESIP (= bezpečnost silničního provozu). A je úúúplně jedno, jestli mluvíme o D, I. třídě nebo dokonce o MK nebo ÚK (místní, účelová). Tak proč je nevyzvat, aby těmto praktikám učinila přítrž (ruku na srdce: pokud uvidíme u silnice stát PČRku, každý z nás instinktivně pohne pravou nohou nahoru); a kde je napsáno, že jejich povinností nebude provést i silniční kontrolu (jméno, bydliště, ŘP, ..). Pak už jenom jednoduchým porovnáním výstupů této kontroly s přihláškami umím jasně ukázat na delikventy. Pokud můžou být policejní manévry v případě fotbalových zápasů (a má tato činnost zákonný podklad [snad kromě zajištění veřejného pořádku a klidu]!!??), tak proč těchto "služeb" nevyužít ku prospěchu klidu občanů obcí, kteří s průjezdem souhlasí.

     Komentář


     • #65
      Původně odeslal starej pes Zobrazit příspěvek

      Tak tentokrát meleš kraviny ty! Nevím, že by se sem přijeli na Velikonoce prohánět po trati zahraniční fanoušci. To snadno poznáš podle SPZ!!
      Pokud to jsou jen zahraniční jezdci (což jsem v prvním příspěvku přehlédl), beru zpět. Vycházel jsem ze zkušenosti, jakou mám od nás, 400 km daleko.

      Komentář


      • #66
       Právě, že se to týká pravidelně zahraničních posádek. Naši jezdci si to nedovolí. v době, kdy se to jezdilo jako Šumava-Bayerwald, jsem měsíc před závodama na RZ, potkal Tým Toyty, jak s celým doprovodem a náklaďákem gum vesele testovali!! Když jsem se v Klatovech ptal Belmonda, jak je možný, že se dostali k oficiálním papírům, řekl mi, že to není možný i když jsem je na vlastní oči viděl!!

       Komentář


       • #67
        Nokia, teď se nechci hádat, ale podle mě policie nemůže předávat výsledky své činnosti soukromým/civilním subjektům, takže tudy cesta asi nepovede, jinak souhlas s tím, aby se vydávala jenom taková pravidla a nařízení, která se dají kontrolovat, což bych uvítal i v jiných oblastech života
        Když něco NIKDE nemůžu najít, zkusím se podívat na OFICIÁLNÍ stránku té soutěže a kupodivu budu překvapen, že to tam JE

        Komentář


        • #68
         ano pane Novej máte zase pravdu ( on se změnil pánové ) policie je od toho zdali jedou ve vsi 50 km/h , mimo 90 km /h , technický stav , atd, a víc nic , Zakaz vjezdu tam není a víc policii nezajíná ani předpisy rallye a proč by taky , když sám pořadatel vydává vyjímky na tréninky a dám jim interinář co byste chtěli čert se v tom vyznat, vše pozná pořadatel další roky při schvalování trati .To je to samí když dříve při rallye rozbili vozidla silnice a pořadatel je po závodech neopravil , už je na silnice další rok nikdo nepustil to taky známe .
         Komentář


         • #69
          To Standovi potvrzuju a příkladem je ztracený Vimpersko!!

          Komentář


          • #70
           Původně odeslal Novej Zobrazit příspěvek
           Nokia, teď se nechci hádat, ale podle mě policie nemůže předávat výsledky své činnosti soukromým/civilním subjektům, takže tudy cesta asi nepovede, jinak souhlas s tím, aby se vydávala jenom taková pravidla a nařízení, která se dají kontrolovat, což bych uvítal i v jiných oblastech života
           Nemusí předávat výsledky své činnosti; nechť na základě dohody (např. mezi AČR a Policejním prezidiem) ONI provedou ono porovnání a označí přestupce pravidel. Zákaz testování mimo určenou dobu je právě kvůli BESIPu (a takto jsou nastavené dohody i se samosprávami), průjezdy před rally už hlídá "pořadatelský" GPS systém.
           A pokud se touto praxí jde na ruku zahraničním posádkám, tak je to krátkozraké, protože může hrozit (a to určitě nehlásám novinku) že se naši jezdci nesvezou; nebudou tratě kam je obce/kraje pustí, když se nedodržují dohody.
           Jinak ctím přísloví: když se chce něco udělat, hledají se způsoby; když se to nechce udělat, hledají se důvody.
           Naposledy upraveno nokian; 24-04-19, 15:25.

           Komentář


           • #71
            Co oddělit Vltavu a Šumavu?
            Pokud tu neplechu dělají pouze zahraniční posádky, tak ty na Šumavě téměř nejsou
            Pak by se dal udělat i rozumný harmonogram!

            Komentář


            • #72
             To by problém asi nevyřešilo. Vltava by se jela jen v jiném termínu a zahraniční posádky by přijely tak jako tak, tedy pokud by to stále bylo ME historiků. Za druhé by to najednou stálo dvojnásobek a za třetí místo jednoho závodního víkendu by k veliké radosti místních samospráv byly závodní víkendy dva. Dvakrát by se lufťáci nedostali svou chajdu atd. Tedy žádná pozitiva ani sociální jistoty v tom nejsou.
             http://www.foxrallyteam.cz

             Komentář


             • #73
              nevymýšlet nic nového , zkrátka nedávat vyjímky jinak nejedeš jako to dělají jinde v cizině , max vyjímku jen ve zváštní případech a ne jen že chtějí severské státy trávit velikonoce u nás a při tom trénovat . Jenže to se může stát taky , že přijede méně vozidel a Klatovy budou mít málo peněz a to by nepřežili . Pelikán --- při tak velkém počtu startujících pro diváka dobře , ale aby nedojížděli až ráno , nebo aby za tak velké startovné se svezli taky POSLEDNÍ POSÁDKY na RZ to tu taky bylo , hlavně vydělat a na zadní posádky se kašle !!!!!!!!!!!!!!
              nokian
              ano
              průjezdy před rally už hlídá "pořadatelský" GPS systém. , ale pokud dostaneš vyjímku a trénuješ mimo termín tak se GPS NEDÁVÁ i kdyby si ho náhodou dostal tak stejně se nic neděje máš to povolený ! A co kdybys vyměnil auta tak je všechno v prd-.... a trénuješ jak chceš . Pokud někdo trénuje načerno nemá nic a nelze ho kontrolovat . Znám lidi kteří jezdili před závodama mimo termín trénovali cestovním autem , ale nebyli to jezdci ani mechanici jen soukromá osoba jako na výletě a svýn jezdcům to potom ty rozpisy předali a tím jim ulehčili práci v tréninku v psaný .
              Naposledy upraveno standa; 24-04-19, 20:36.

              Komentář


              • #74
               Tak jedině očipovat všechny přihlášené a pozvat Kim čong una,aby na to všechno dával pozor... :-D

               Komentář


               • #75
                Chtěl bych se místních zeptat.
                RZ 3/6 Koráb: v úseku mezi Úsilov-Rudoltice bude to stejný hup (skok) jako v opačném směru?
                RZ 8/12 Strášínská: v úseku z Maleče na Vrbice bude to opět skok jako v opačném směru?
                Popřípadě kde ještě narazím na skok kromě Tedražic?
                Díky za rady.

                Komentář

                Working...
                X