Oznámení

Collapse
No announcement yet.

Barum Czech Rally Zlín 2019

Collapse
X
  • Filtr
  • Čas
  • Ukázat
Clear All
new posts

• A řekl Ti důvod? Opravdový? To by mně celkem zajímalo...

Komentář

• Jediný důvod prej je, že nemá auto. To které jezdí od Keane pojede Míra Tarabus. Ale něco mě říká, že to nebude ten opravdový důvod (i když abych nedělal nějakého hrdinu a všeználka tak musím připustit, že žádný jiný důvod, jako eso v rukávu, nemám).
      Moudrost je třeba nejen získávat, ale i používat.

Komentář

• Původně odeslal Sabelt Zobrazit příspěvek

jo to bejvala ještě prava rally ……..auta co vladla i v MS dnes jen ufunene vysavace co drzi ale jedou prd ….. dobře uz bylo …...
        pche, to je houby, takové 90. a áčka v plné palbě, to byla rally... dobře už bylo </ironie>
        Jean Marsellus Todt: Když odstoupíš, budeš odstoupenej. Nebo tě odstoupím já...

Komentář

• Původně odeslal Gazza Gascoigne Zobrazit příspěvek
          Jediný důvod prej je, že nemá auto. To které jezdí od Keane pojede Míra Tarabus. Ale něco mě říká, že to nebude ten opravdový důvod (i když abych nedělal nějakého hrdinu a všeználka tak musím připustit, že žádný jiný důvod, jako eso v rukávu, nemám).
          Myslím,že Keane má auta 2.V Hustopečích jel Kočí i Černý

Komentář

• Původně odeslal šlomil Zobrazit příspěvek

Myslím,že Keane má auta 2.V Hustopečích jel Kočí i Černý
            NO a právě proto pojedou k Kalabusů Černý a Tarabus ;-) Dává to logiku, což?
            Moudrost je třeba nejen získávat, ale i používat.

Komentář

• Oliver Solberg se zde nemůže objevit?

Komentář

• Me by spis zajimal ten Kalle....

Komentář

• Solberg nemá ještě noty a Kalle by se mohl před Německem rozjet na asfaltu i když, během 4 víkendů 3 závody po celé Evropě.....

Komentář

• Továrna pojede jen jeden vůz.
                    Karle sbohem

Komentář

• Pro Škodovku je už několik posledních let vrcholem Bohemka a Barumka je pro ni jen opravdu podnik v rámci našeho mistráku.

Komentář

• Hyundai by měl jet, otázka je kdo pojede.Já bych byl rád za Neuvilla ,ale myslím on to nebude,Breen nebo Mikeš už to zde znají,i Dani
                        Karle sbohem

Komentář

• Možná by se mohli vyjádřit Kopečtí k tomu jestlli pojede Kalle....
                          A ja jsem slysel že dojede sám Ufon....

Komentář

• Kopecký by si za sucha tady ve Zlíně mladého namazal na chleba o tom vůbec nepochybuji a i kdyby ho neporazil,bral by víc bodů než jeho soupeři v MMČR.Půjde mu hlavně o titul, takže pojede,tak aby ho získal,nebude riskovat,to je jisté.Nečekám od něj nějaké strhující bojování o vítězství v soutěži, nýbrž taktický výkon v mistráku.Loeb ve Zlíně nepojede.
                            Karle sbohem

Komentář

• Já bych to tipnul na Huttunena za Hyundai...ale budu rád za kohokoliv z velkých kluků z MS

Komentář

• Původně odeslal dalva Zobrazit příspěvek
                                Hyundai by měl jet, otázka je kdo pojede.Já bych byl rád za Neuvilla ,ale myslím on to nebude,Breen nebo Mikeš už to zde znají,i Dani
                                Neuville to ve Zlíně taky zná, vždyť tu startoval ještě při IRC se žlutou 207 S2000 s belgickou trikolorou

Komentář

Working...
                                X