Oznámení

Collapse
No announcement yet.

Barum Czech Rally Zlín 2019

Collapse
X

• Filtr
  • Čas
  • Ukázat
Clear All
new posts

• Taky bych to viděl na Hutunnena,Neuvill bude mít jiné zájmy.S nehodami zde mají zkušenosti oba. Maxifavos-Já nemyslel, že tady nejel
    Karle sbohem

Komentář

• Ještě kdo tu nejel ze světové top by mohl být Ostberg,Ogier,Loeb......

Komentář

• Není důvod, proč by tady startoval kterýkoliv z jezdců WRC,snad ten Ostberg v rámci přípravy na Deutschland,ale ten má jiný charakter tratí,opravdu není žádný důvod.Loeba by musel někdo hoooodně do toho tlačit a Ogier, proč Ogier?Ti co pojednou WRC se budou připravovat s WRC,ne s R5.Gryazin a možná někdo s novou Fiestou R5,žádné senzace bych nečekal, možná třeba Veiby s tím pojede.
        Naposledy upraveno dalva; 25-07-19, 04:00.
        Karle sbohem

Komentář

• Před časem jsem přišel s nástřelem startovky které vychází z předpokladů účasti v MČR a ME a mých zdrojů blízký pořadatelskému týmu a znalosti místního prostředí Každý máme někoho známého, každý má tu svoji agenturu JPP a každý má svá zbožná přání. Má někdo jisté informace? Má někdo zákulisní info? Můj AKTUALIZOVANÝ předpoklad nabízím tady:

Kopecký, Lukyanuk, Pech, Herczig, Mareš, Ingram, Kostka, Habaj, Černý, Gribel, Štajf, Nobre, Jakeš, Monteiro,Březík,Taxis, SIMON WAGNER(Fabie R5), Odložilík, Erdi, MAREK VLČEK (Fabie R5), LÁSZLO NÉMÉTH (Fábie R5),Tlusťák, Tsouloftas, Vlček, Botka, Jelínek, Arai, Tarabus, Gryazin, Odložilík, Pokorný, Rujbr, Růžička, Trněný, Tomek, Adielsson, Pospíšilík, Brynildsen, Trnovec,Hanuš,Hanák, Orsák, Bisaha, Trojan, Marczyk,MAYER-MAYERHOFER(Fiesta R5), Huttunen nebo Mikkelsen s Hjondé

No a pak tady máme něco z kategorie snů:
          Můj osobní předpoklad je, že se přijede rozcvičit před Německem (a po zranění) Evans + to bude jako představení nové Fiesty R5, ale jak říkám jen můj pocit.
          Další věc která také není úplně nereálná a je založena na reálném podkladě je účast Nasser Al-Attiyah kterou sám potvrdil v jednom české periodiku (bohužel už někdy v lednu https://www.idnes.cz/sport/motorspor...motorsport_rou ) ...nícméně jistě známe tohoto Katařana, na BRZ už měl jet snad 3 rok po sobě.

PS: Brynildsen a Adielsson jsou stejné případy jako Nasser... nespolehlivost sama nebo lépe. Jsou to mistři ve změnách plánů

...A pak tady máme ještě jednu věc. Po valašských kotárech se nese šuškanda (a byla slyšet z několika na sebe nezávislých zdrojích), že se chystá návštěva nějakého Francouzského pilota.... Takže nechme se překvapit. Třeba Nošovický rival "někoho pošle" Ovšem já to dle mých informací tak úplně nepředpokládám.

Konec hlášení
          Naposledy upraveno Gazza Gascoigne; 25-07-19, 07:58.
          Moudrost je třeba nejen získávat, ale i používat.

Komentář

• Evans se rozcvičí v Německu s WRC,ale bylo by to pěkné,kdyby tady jel Třeba takový Crugnola by nebyl špatný pro diváka,nebo Tempestini,kdyby přijeli,Basso atd.atd.
            Karle sbohem

Komentář

• Původně odeslal dalva Zobrazit příspěvek
              Evans se rozcvičí v Německu s WRC,ale bylo by to pěkné,kdyby tady jel Třeba takový Crugnola by nebyl špatný pro diváka,nebo Tempestini,kdyby přijeli,Basso atd.atd.
              Tak ten Evans by za určité konstalace nebyl úplně nereálný, ale jak jsem psal, spíš z říše snů. A ti Taliáni? No pěkné by to bylo, to zas jo, ale tady chybí ta teoretická rovina. Všichni jedou jen Italský mistrák a nic víc. Snad jen ten Tempestini... No taky bych rád viděl Uciho, Albertiniho, Perica, Scandolu atd... ale to si budu muset zase někdy zaject do San Rema... bohužel :-(

Nicméně musíš říct, že ta první část mého komentu je naprosto realistická když si vezmu, že Regoši vykřikují do médií, že by mělo být +/- 45 velkých kluků ;-)

Komentář

• 45 R5 je hezké,ale já bych raději kvalitu, před kvantitou
                Karle sbohem

Komentář

• Dalvo jasné, rozumím Ti, ale myslím si, že je to minimálně 15 velmi kvalitních posádek a pak podnikatelský pohár + lidi jako je Nobre kteří si to prostě jedou užít. Nechci dělat chytráka, ale Barumka kvalitou a stejně tak i kvantitou posádek jasně v TOP 3 v ME. Pokud by si chtěl ještě větší kvalitu tak potom už můžu doporučit jen soutěže WRC.

Nebo bych spíš chtěl vědět jak si tu větší kvalitu představuješ?

Tak trochu se mě zdá, že si nevážíme toho co máme. jsem u trati RZ od roku 97 (už jako malej chlapec) a moc dobře si pamatuji ty chudé ročníky kdy byl strop jen Láda Křeček a Staňa Chovanec + Bertone a každý byl rád, že je rád...
                  Naposledy upraveno Gazza Gascoigne; 25-07-19, 11:53. Důvod: Jsem jelito a hlava otevřená... Zaměnit Staňu za Pepu... Chvilka nepozornosti a je ze mě Sparťan 😂

Komentář

• Tož to je jasné, že lepší to už být moc nemůže,ale pobečet si musím Já bych tak zopakoval souboj o první flek mezi Lukynem a Jendou,ale to už taky nebude. Třeba Kostka překvapí za sucha
                    Karle sbohem

Komentář

• Původně odeslal motorka Zobrazit příspěvek
                      Ještě kdo tu nejel ze světové top by mohl být Ostberg,Ogier,Loeb......
                      No jasně - když nepůjde Barumka do MS, půjdou jezdci z MS na Barumku...
                      FANS OSEK !!! nové video: Historic Rallye Kramolín 2014
                      Stanisi, nikdy na tebe nezapomeneme

Komentář

• Původně odeslal Gazza Gascoigne Zobrazit příspěvek
                        ...a Pepa Chovanec...
                        ...hele a má ta kopačka Chovanec vůbec řidičák?

Když něco NIKDE nemůžu najít, zkusím se podívat na OFICIÁLNÍ stránku té soutěže a kupodivu budu překvapen, že to tam JE

Komentář

• Původně odeslal Novej Zobrazit příspěvek
                          ...hele a má ta kopačka Chovanec vůbec řidičák?
                          Jsem profesionální kosočtverec takhle hloupě si naběhnout. No chvilka nepozornosti. Všem a hlavně Staňovi se omlouvám... Tato politovánihodná situace se stane jen jednou za deset let...

Komentář

• Dalvo nevím který ročník jsi ale ja bych chtel vratit souboj z roku 2002 mezi Romanem Krestou a Travalgiou. A nebo ročník 2003...
                            Naposledy upraveno motorka; 25-07-19, 16:59.

Komentář

• A nebo když jezdil Janusz Kulig s Focusem Jolly Clubu a cíl Pindule byl až nad Bohuslavicemi,ty skoky tam podržel neskutečně.Pamatuji dost, ještě ty Ládi Křečky Za mne,ale nejlepší souboj Lukyanuk- Kopecký takový boj na Barumce snad nikdy nebyl.Roman když do toho šel,tak vždy byla rána.
                              Karle sbohem

Komentář

• Nebo Kopecky vs. Loix, tusim 2011? To bylo krasne drama do posledni rz
                                Racing is life.. Anything that happens before or after.. .. is just waiting..

Komentář

Working...
                                X