Oznámení

Collapse
No announcement yet.

Barum Czech Rally Zlín 2019

Collapse
X

• Filtr
  • Čas
  • Ukázat
Clear All
new posts

• Lejboy: To je zajímavá otázka. Bohužel je vše dnes nastavené trochu jinak, než si dokáže běžný fanoušek představit. Pokud jde o samotné nabourání harmonogramu při Bohemce, tak to se při Barum rally snad nestane. Ne že by se na městské RZ taky neukázala doufám že hodně vzdálená budoucnost, ale plno bude především směrem do historie. Součástí programu páteční městské je totiž opět závod Bugatti Grand Prix, letos pořádaný v rámci seriálu Grand Prix historických automobilů a zájem je hodně velký. Společně s navazující Star rally tak bude docela fuška mít vše připraveno na první ostré soudobé auto, a kdyby to o nějakou minutku neklaplo, snad to bude fanoušky odpuštěno.
    Naposledy upraveno kondec; 04-08-19, 20:47.

Komentář

• Původně odeslal Novej Zobrazit příspěvek
      ano, už; jsme si zvykli, že na Zlínsku je zvykem fandit proti domácím jezdcům
      Zarýpu si, však Honza je z Kostelca nad Orlicí, jaký domácí? To když jel Malina Ale abych nebyl uplně mimo, klidně se přiznám, že Lukymu taky tu výhru přeju, přece jen ten souboj s Honzou na BCRZ 2016, to zanechalo dojem.
      Jean Marsellus Todt: Když odstoupíš, budeš odstoupenej. Nebo tě odstoupím já...

Komentář

• můžu se zeptat kdy a kde vijde startovka bzrz a star rally

Komentář

• Startovky vyjdou (jako vždy) až po technických přejímkách. Tzn. 15.8.2019 ve 22:00 soudobých aut do kvalifikace, 16.8.2019 ve 12:00 pro soudobá auta do závodu a 16.8.2019 ve 12:30 pro historiky. Ale asi se ptáš na seznamy přihlášených. Ty podle ZU vyjdou dnes v 18:00 hodin.
          Naposledy upraveno Michalin STR8; 05-08-19, 11:38.

Komentář

• Původně odeslal kondec Zobrazit příspěvek
            Lejboy: To je zajímavá otázka. Bohužel je vše dnes nastavené trochu jinak, než si dokáže běžný fanoušek představit. Pokud jde o samotné nabourání harmonogramu při Bohemce, tak to se při Barum rally snad nestane. Ne že by se na městské RZ taky neukázala doufám že hodně vzdálená budoucnost, ale plno bude především směrem do historie. Součástí programu páteční městské je totiž opět závod Bugatti Grand Prix, letos pořádaný v rámci seriálu Grand Prix historických automobilů a zájem je hodně velký. Společně s navazující Star rally tak bude docela fuška mít vše připraveno na první ostré soudobé auto, a kdyby to o nějakou minutku neklaplo, snad to bude fanoušky odpuštěno.
            Zajímavá otázka, ale prakticky jste mi na ni moc neodpověděl Prostě by mne jen zajímalo, kdo tyhle elektrojízdy poslední dobou na skoro každé české rally prosazuje? Je to zájem Autoklubu nebo vyšších sfér? Politika, lobbing automobilek, či co? Nebo jen stačí když přinesu tučný balík a budu chtít na Barumce organizovat vložený závod např. velorexů, tak mi to bude umožněno?
            Proti historikům nikdo nic nemá, na ty se kouká krásně a ty k rally patří. Věřím, že většině rally fanoušků nevadí ani elektrovozy v běžném provozu, ale koukat na ně na závodech asi nikdo nechce. Aby je na autobusáku nevypískali

Komentář

• Mně přijde prostě divný, že by nejeli s Fiestou žádní takoví ti Růžičkové, Kurkové a podobní. Já myslím, že role Pluta v středoevropské rally je prostě dlouhodobě přeceňována, má víc informací, než my, ale taky není vševědoucí. A popravdě, již několik let jsem alergický na věty "Pluto řekl, že...", podle mě ten chlap z 50% fabuluje, akorát to umí podat a na to, si všechny informace přibarvuje se prostě nepřijde, protože mu nikdo z nás nefuní za krk a nekontroluje ty jeho informace zpětně.
              Já neříkám nic...ale na má slova dojde.

Komentář

• Původně odeslal liposh Zobrazit příspěvek
                Mně přijde prostě divný, že by nejeli s Fiestou žádní takoví ti Růžičkové, Kurkové a podobní. Já myslím, že role Pluta v středoevropské rally je prostě dlouhodobě přeceňována, má víc informací, než my, ale taky není vševědoucí. A popravdě, již několik let jsem alergický na věty "Pluto řekl, že...", podle mě ten chlap z 50% fabuluje, akorát to umí podat a na to, si všechny informace přibarvuje se prostě nepřijde, protože mu nikdo z nás nefuní za krk a nekontroluje ty jeho informace zpětně.
                Liposh hlavně se zbytečně nedurdi za cca za 1,5h bude vše jasné a budeme všichni klidně spát. Za mě Teda můžu říct, že když jsem od Pluta dostal nějaké info tak to většinou sedělo jako zadel na hrnec.
                Moudrost je třeba nejen získávat, ale i používat.

Komentář

• Letos standartní startovní pole,bez překvapení,za Hyundai jen Bishop
                  Karle sbohem

Komentář

• No hlavně 2WD respektive Junioři... To bude palba jako prase. Na ty předohraby se snad těším nejvíc... Jinak startovka bez většího překvapení, ale i tak myslím, že velmi kvalitní
                    Naposledy upraveno Gazza Gascoigne; 05-08-19, 18:48.
                    Moudrost je třeba nejen získávat, ale i používat.

Komentář

• Jak to prosím bývá v Malenovicích u Restaurace pod Hradem? Dá se tam stát před restaurací v pohodě?

Komentář

• Tam už je vyprodáno,tak od loňské poslední RZ.Pochybuju, že tě tam pustí.Jinak nejvíc jde vidět z břehu naproti VLW,ale musíš tam být brzo, vidět jde odtud všechno
                        .
                        Karle sbohem

Komentář

• břeh u VLW je pěkně zarostený a není jasné kde to vypáskují,jestli to nebude až chodníkem ke hradu,podle mě se bude stát v arealu kde je udělaná nová teresa kde vleze spousta lidí,a další stání bude u skoku.do všech těchto prostor ale bude vstup pouze shora od hasičárny

Komentář

• Nevím jestli tam Hrubý pustí každého,nemyslím si. Břeh je sice zarostlý,ale pořád z něj ve" vhodném šáší" bude vidět nejvíc,přístup ke Hradu bude od Výletiště či Vodárny.Ve VLW bývá Eurovia a jiní přátelé a známí i když v novém "šourůmu" bude místa dost.
                            Karle sbohem

Komentář

• já bych rád rozproudil diskuzi o zajímavých místech na trati(mimo divácké místa), vím že se stále dají najít klasické úseky s úzkým uskákaným asfaltem (klidně hůře přístupné). Zajímal by mě ten "nový" úsek od startu RZ Kostelany (nemohl by někdo místní poslat pár fotek? případně zrádná místa někde v lese.. děkuji za tipy ..jeden tip odemne z RZ Maják (49.1983317N, 17.6408511E) cca 1500m před cílem https://www.youtube.com/watch?v=gFtP8uxlkds (čas 12:10)
                              Naposledy upraveno TomasS2K; 06-08-19, 22:09.

Komentář

• Kratičké video z testu Kostky jsem objevil

Komentář

Working...
                                X