Oznámení

Collapse
No announcement yet.

Barum Czech Rally Zlín 2019

Collapse
X

• Filtr
  • Čas
  • Ukázat
Clear All
new posts

• Zdravim chtel jsem se zeptat,poradit nejake rychle a zajimave misto,treba i v lese RZ Kostelany?? Na divacke mista se mi nechce. Děkuji

Komentář

• Původně odeslal Kenny_pce Zobrazit příspěvek
      ale jo to taky kláda stej druhé strany

Komentář

• Nevíte nekdo o levnejsim ubytovani na poslední chvíli?Nejlépe čt-ne, pro 2 dospělé a dvě malé děti.Děkuji
        http://www.youtube.com/watch?v=Qm5Ew-QtKH8

Komentář

• zkus penzion VLASTA,je to rodiny barak,Zlín-Prštne http://penzion-vlasta.8u.cz/

Komentář

• Zdravím,zeptám se dá se nějak dostat v sobotu rano ze Zlína do Slusovic abych nemusel autem myslim nějaký bus atd

Komentář

• Dotaz na znalce místních poměrů - je možné v pátek v noci po autobusáku vyjet na Janišovský vrch osada Nivy nebo je už zákaz vjezdu hlídaný. Dík

Komentář

• fedis 81- www.idos.cz
                Pavel Mareš- v 0:30 hod. nikdo nic hlídat nebude
                Karle sbohem

Komentář

• Trocha toho bulvárního čtení, než to celé vypukne - https://www.rallylife.cz/barum-czech...ho-cvakalisty/
                  http://www.rallyshots.cz

Komentář

• Dalva:díky jen jsem chtěl vědět jestli tam ten bus projede když tam bude zákaz vjezdu ne úplně dokonale znám místní silnicky jinak by tam spoj byl

Komentář

• Dotaz ke kvalifikační RZ:
                      1/Jak to tam probíhá, co přesně začíná v 9:35h, kdy je jakože shakedown, kdy se startuje jeden měřený čas pro kvalifikaci startovního pořadí?
                      2/ někdo místní - příjezd do cca středu této RZ přes "osadu" Prusinky? Jaká cesta, z čeho? Dá se tam tudy přijet?
                      Naposledy upraveno Ladis; 12-08-19, 11:17.

Komentář

• Ladis, ad tvoje otázky:
                        1/ nejprve se jedou dva průjezdy jakože na seznámení s tratí, pak od 9:35 postupně posádky mají jeden pokud v rámci kvaldy (tj. pro volbu startovního pořadí) a následně se na dané trati jede shakedown až do konce (nemám po ruce program, nvm, kdy to končí)
                        2/ řeknu ti to asi takhle, každý rok jsou na konci té příjezdovky vidět osobáky, takže bych se té cesty za sucha nebál, ale pokud někdo ví víc, ať se podělí, zvažuju, že bych jednou zkusil tuto cestu, ať nejezdím furt jen druhou stranou
                        Jean Marsellus Todt: Když odstoupíš, budeš odstoupenej. Nebo tě odstoupím já...

Komentář

• Ladis: 2/ co si pamatuju tak jen na okraji té osady byl přejezd výmolu, ale jinak v pohodě (tzn. se sníženým autem bych se tam nehrnul)

Komentář

• To Kuře:
                            1/ Tu kvalifiakci, prosím Tě, jede kolik posádek? Jako já vím co je shakedown atd, ale tady na Barumce jsem na této RZ nikdy nebyl, tak nevím, jak to probíhá, a když se tam vypravím, rád bych viděl co nejvíc těch nejlepších aut.....
                            2/ druhou stranou myslíš polní cestu, která k tomuto úseku vede od Oldřichovic? Já totiž podle satelitní mapy si trošku myslím, že od Prusínek by ta cesta mohla být dokonce zpevněná, ale jen to odhaduji....

Komentář

• 1/ To jsi mě docela nachytal na švestkách, ale pokud si dobře pamatuju, tak by kvaldu měli ejt všichni, co jsou přihlášení do ERC, takže příkladem z loňska má na Resultech 50 jezdců ME u šampionátu, jenž jedou a 50 jich jelo i kvaldu. Takže jo, špička tam jede
                              2/ od Oldřichovic cesta zpevněná není, jede se po polu. Prusínky, tam bohužel víc nevím, Panorama tam není, tak těžko říct.
                              Jean Marsellus Todt: Když odstoupíš, budeš odstoupenej. Nebo tě odstoupím já...

Komentář

• Z Prusinek relativně v pohodě. Od Oldřichovic jsou 2 cesty , jedna polní ke kostelu, druhá šoto k vjezdu do lesa.
                                Leon TDI Evo I Powerplus 764, Turbo 96 Kw,chip Dieselpower

Komentář

Working...
                                X