Oznámení

Collapse
No announcement yet.

Barum Czech Rally Zlín 2019

Collapse
X

• Filtr
  • Čas
  • Ukázat
Clear All
new posts

• Ještě jedna možná "debilní" otázka - jsou součástí oficiálního programu (za 80Kč) také mapy jednotlivých RZ? Dostanu se k němu až v pátek, tak pokud by nebyly, abych si mohl něco připravit předem? :-)

Komentář

• Původně odeslal gonzo Zobrazit příspěvek
      Z Prusinek relativně v pohodě. Od Oldřichovic jsou 2 cesty , jedna polní ke kostelu, druhá šoto k vjezdu do lesa.
      neber to prosím ve zlým, ale jedna polní a druhá šotolinová, to mi zní jako přašť, nebo udeř
      Když něco NIKDE nemůžu najít, zkusím se podívat na OFICIÁLNÍ stránku té soutěže a kupodivu budu překvapen, že to tam JE

Komentář

• Jináč od výjezdu z Pohořelic až po Komárov není moc zatáček kde by nebyl postaven antikat...

Komentář

• Původně odeslal Novej Zobrazit příspěvek
          neber to prosím ve zlým, ale jedna polní a druhá šotolinová, to mi zní jako přašť, nebo udeř
          Dobře, máš asi pravdu. Jedna vede po kraji pole, jen vyjeté koleje a ta šoto je zemědělska zpevněna cesta. Lepší ?
          Leon TDI Evo I Powerplus 764, Turbo 96 Kw,chip Dieselpower

Komentář

• Původně odeslal Ladis Zobrazit příspěvek
            Ještě jedna možná "debilní" otázka - jsou součástí oficiálního programu (za 80Kč) také mapy jednotlivých RZ? Dostanu se k němu až v pátek, tak pokud by nebyly, abych si mohl něco připravit předem? :-)
            V programu jsou samozřejmě mapy jednotlivých RZ, kompletní na sobotu, kompletní na neděli a pak ještě vložená jedna celková na celou rally. Ovšem není tam nic zásadního co by se už teď nedalo najít na internetu.
            Mé fotografie naleznete na jakobk.rajce.idnes.cz

Komentář

• Původně odeslal Ronin Zobrazit příspěvek
              Nevíte nekdo o levnejsim ubytovani na poslední chvíli?Nejlépe čt-ne, pro 2 dospělé a dvě malé děti.Děkuji
              Ahoj na Pahorku v Napajedlích hledá borc lidi na ubytování že mu někdo odřekl tak tam napiš je to Pavel Víta

Komentář

• Marošš jen opravím Pahrbek.
                Leon TDI Evo I Powerplus 764, Turbo 96 Kw,chip Dieselpower

Komentář

• Původně odeslal gonzo Zobrazit příspěvek
                  Marošš jen opravím Pahrbek.
                  jo pardon

Komentář

• Nevíte někdo náhodou jestli se ten test jede už od těch 7.00 přijde mi to brzo jestli tam pořadatelé nemají rezervu.

Komentář

• Je tam určitě rezerva myslím že dřív jak v 8 tam nikoho neuvidíš...Minulý rok jsem tam byl taky brzy a začali až po té osmé..

Komentář

• Původně odeslal veverka Zobrazit příspěvek
                        Nevíte někdo náhodou jestli se ten test jede už od těch 7.00 přijde mi to brzo jestli tam pořadatelé nemají rezervu.
                        Který test máš na mysli?Pohořelice-Komárov od cca 8:00 trenink "evropanů" a od 9:25 kvalifikace a od cca 11:00 shake pro ostatní.
                        Sportu zdar a Rally zvlášť!!

Komentář

•  

Komentář

• Dotaz k RZ Maják:
                            V Malenovicích se jede ten "okruh" přes statek kolikrát, než se potom lesem mizí až do cíle RZ k Majáku? Nikdy jsem na této RZ nebyl. Dík

Komentář

• Ví někdo, kde se startují Kamínka? O víkendu jsem tam byl na fesťáku a u areálu je tuším číslo tři, tak mi to vycházelo někde dole v Roštíně, ale když mrknu do map, tak to zese vychází u areálu. A je asi hloupost aby se lidi nedostali do areálu. Jako piva jsem vypil celý potok, to jo, ale toto si snad pamatuji! Jinak jsem to tak jak každý rok šel pěšky z Bunče a jen si říkal jak tady se může něco jet? Strašně dlouhé rovinky, retardér nikde neznačený, ale každopádně v noci tam bude taková tma, že to bude zajímavé.

Komentář

• Gurun : podle webové mapy je start hned za odbočkou na tom rozcestí u areálu

Komentář

Working...
                                X