Oznámení

Collapse
No announcement yet.

Barum Czech Rally Zlín 2019

Collapse
X

• Filtr
  • Čas
  • Ukázat
Clear All
new posts

• Jo, to dává smysl. Díky!

Komentář

• Jinak Míra Tarabus to na testovacím úseku hodil na boudu,ale start by neměl být ohrožen

Komentář

• Foto zdroj forum Autosportu
        Přiložené soubory

Komentář

• Původně odeslal Ladis Zobrazit příspěvek
          Dotaz k RZ Maják:
          V Malenovicích se jede ten "okruh" přes statek kolikrát, než se potom lesem mizí až do cíle RZ k Majáku? Nikdy jsem na této RZ nebyl. Dík
          Stejně jako v předchozích letech dvakrát.
          Mé fotografie naleznete na jakobk.rajce.idnes.cz

Komentář

• Zdar, mám pár otázek pro znalé:
            1) dnes jsem byl na testovací RZ cca od 8,30 do 12h, za celou dobu se tam neukázali Lakyanuk, Arai a ani dorostenci z Peugeot Sport Academi, to samé borci s Abarthy 124, byli tedy testovat na Trojáku nebo někde jinde? ( a to jsem prošel i servisní zóny)
            2) Na autě Gryzaina jsem na přední kapotě a víku kufru viděl reklamy Vančík Motorsport. Vana se dal do sponzorovaní na mezinárodní úrovni, nebo jim děla servis( ale v servisu jsem ho nikde neviděl, ani nikoho z jeho mechaniků pouze lidi z SRT ) , či jim pouze půjčuje na Lukově zázemí po dobu trvání BCRZ?
            3) na testovací RZ jezdila bílá Fabia R5, bez polepů a jmenovek s startovním číslem 39, není uvedena ve startovce, SPZ červený podklad, bílé( stříbrné písmo) - snad speciální SPZ Portugalsko, Belgie??? Kdo to prosím byl?
            Díky za info.
            P.

Komentář

• Co se týká reklamy Vančíka viděl bych to že se SRT stará o motor a jeho opravy a repase

Komentář

• Ty folééé, prý se na testu někde rozpleštil Mira Tarabus, ví někdo nějaké info? Osádka je v pořádku? Budou mít v Keane Motorsport do pátku non- stop směnu, nebo je už Mira v roli diváka

Komentář

• Fb TT "Nic co by nám zabránilo v jubilejním 20. startu. Díky našim strážným andělům, pořadatelům za pomoc s vyproštěním. Kdo nebourá, nezrychlí."
                  Start ohrožen očividně není,foto je kousek výše

Komentář

• Pepa K:
                    39
                    FPAK Portugal Team ERC Antunes Pedro Lopes Paulo PRT Peugeot 208 R2 RC4/6 ERC3J

Komentář

• Antunes je omluven.
                      Leon TDI Evo I Powerplus 764, Turbo 96 Kw,chip Dieselpower

Komentář

• Lukyanuk ,Arai a Peugeot Sport Academi testovali na Trojáku,byl jsem se podívat

Komentář

• Původně odeslal Kenny_pce Zobrazit příspěvek
                          Pepa K:
                          39
                          FPAK Portugal Team ERC Antunes Pedro Lopes Paulo PRT Peugeot 208 R2 RC4/6 ERC3J
                          Kenny, tak snad ještě poznám upištěného a občas prdícího pažouta R2 od nabrblané fábky R5. Ale třeba kluci dostali test za odměnu , tak proto beze jmen a reklam a na Barumce zpět do reality v R2

Komentář

• Bila Fabie R5 o ktere se tady mluvi byl Monteiro
                            Když úraz?-Tak na rally!Když zážitek?-Tak na rally!Když medajle?-Tak z rally!Když láska?-Tak k rally!Když zemřít?-Tak při rally!

Komentář

• a proč se teda Monteiro maskoval jiným číslem na autě?
                              Když něco NIKDE nemůžu najít, zkusím se podívat na OFICIÁLNÍ stránku té soutěže a kupodivu budu překvapen, že to tam JE

Komentář

• Mám voľnú posteľ v Penzion Mata Adresa: Ireny Veselkové 270, Malenovice, 763 02, Česká republika. Syn nemôže ísť tak sa uvolnila. Od piatku 16.8.do nedele 18.8. Dve noci - 32,-€ Podmienka : nevadí moje chrápanie. Na konci ulice je RS - 10, 13 Maják.

Komentář

Working...
                                X