Oznámení

Collapse
No announcement yet.

Barum Czech Rally Zlín 2019

Collapse
X
  • Filtr
  • Čas
  • Ukázat
Clear All
new posts

• Video z testu včetně pár krizovek
    https://youtu.be/EIarjoEXtKs

Komentář

• Původně odeslal Novej Zobrazit příspěvek
      a proč se teda Monteiro maskoval jiným číslem na autě?
      ze na fabii bylo cislo 39 je tim ze cislo nebude starotvat tak se pouzilo na test..vzdy se vyrobi sada cisel jak na zavodni auto tak na trenikove..vyrobilo se vic cisel jak se prihlasilo a tak se cisla pouzili...proto tam bylo k videni 140 napriklad nebo Tarabus a Kern meli jine cisla nez budou mit v zavode
      Naposledy upraveno DannyS2000; 14-08-19, 00:09.
      Když úraz?-Tak na rally!Když zážitek?-Tak na rally!Když medajle?-Tak z rally!Když láska?-Tak k rally!Když zemřít?-Tak při rally!

Komentář

• Tak už lze na Barum i vsadit a jasný favorit na vítězství je Kopecký s kurzem 1,6 za ním Lukyanuk 3,7 až po Štajfa s kurzem 100. Zdroj Tipsport.

Komentář

• DannyS2000: díky, už jsem to pochopil
          Když něco NIKDE nemůžu najít, zkusím se podívat na OFICIÁLNÍ stránku té soutěže a kupodivu budu překvapen, že to tam JE

Komentář

• Letos dokonce na Barumku slyším reklamu na Radiožurnálu, to nebývalo. Teď jak to píšu, tak mi dochází dochází název jedné letošní rz a to vlastně taky nebývalo.

Komentář

• v pátek odpoledne bude dokonce živý vysílání Radiožurnálu přímo ze Zlína
              Když něco NIKDE nemůžu najít, zkusím se podívat na OFICIÁLNÍ stránku té soutěže a kupodivu budu překvapen, že to tam JE

Komentář

• Jaké??
                Karle sbohem

Komentář

• Ahoj, nemáte někdo jedno volné místo v autě z Příbrami a okolí?

Komentář

• Zdravím.Mám asi blbý dotaz.Proč při testech nejsou na škodovkách..zadní nárazníky?

Komentář

• Původně odeslal Darďas Zobrazit příspěvek
                      Zdravím.Mám asi blbý dotaz.Proč při testech nejsou na škodovkách..zadní nárazníky?
                      Tak on i ten nárazník něco stojí a není asi potřeba ho na testu zničit...Nic jiného bych za tím nehledal...A nedělají to samozřejmě jen škodovky...

Komentář

• Přesně tak nárazník zadní se nedává při testech kvůli riziku poškození a hlavně většina soukromníků má náhradních zadních méně než předních které při závodě přijdou dříve ke škodě

Komentář

• Dík.Myslel jsem si to

Komentář

• Tak ještě před startem dobrá zpráva pro pořadatele (a vlastně i pro nás všechny): https://www.idnes.cz/sport/motorspor...motorsport_elv

Komentář

• Rád by som si nechal podpísať nejaké fotky. Poraďte kedy a kde by to bolo vhodné. Uzavreté parkovisko po kvalifikačnej skúške - Otrokovice? V okolí sa budem pohybovať najskôr cca 12.00 hod.

Komentář

• Ahoj, dá se někde slušně koukat na RZ Březová mimo diváckých míst? Nějaké hezké místo kam člověka pustí Díky

Komentář

Working...
                                X