Oznámení

Collapse
No announcement yet.

Barum Czech Rally Zlín 2019

Collapse
X

• Filtr
  • Čas
  • Ukázat
Clear All
new posts

• Ahoj, letos jedeme poprvé na celou Barumku a proto mám pár otázek na zkušenější diváky:

1) Vyrážíme i na páteční superspeciálku, ale vyjíždíme odpoledne z Prahy, takže ve Zlíně budeme až kolem 20:00. Je nějaké fajn místo pro opozdilce, ze kterého bude něco vidět? Máme schůdky cca půl metru, jde spíš o to, kde ještě zbude místo.
    2) Ráno jsme se chystali na Březovou do Consaniho zatáčky, ale tohle místo zazdila kukuřice a anti-cut, takže rychle hledám náhradu. Dá se někde jinde na Březové najít pěkný úsek (ideálně mimo okruh)? Pokud ne, tak je divácky vděčnější úvod Semetína až po levou odbočku, nebo flat-out v lese v druhé půlce RZ? (49.333805, 17.921444) (on-board Lukjaňuk)
    3) V sobotu večer se chystáme na Halenkovice na úsek hned po startu (Štajfova zatáčka). Bude tenhle úsek atraktivní i za sucha? Nebo mám radši rychle hledat dál?

Děkuju moc za všechny odpovědi a názory

Komentář

• Původně odeslal vetrik Zobrazit příspěvek
      Je otázka, jestli tam je zákaz vjezdu i normálně
      Ten zakaz tam je napevno, pochybuju, ze na ty dodatkovy tabulce je "Mimo navstevniku BCZRZ": https://mapy.cz/zakladni?x=17.447604...1&pitch=-0.026

David Cizek - 2:
      Usek kolem rybnika pred Hvozdnou je fajn, ta leva pred mostkem slusne kope. Jen jestli si majitel nezacal hlidat sad, moc bych se nedivil, kdyby ho prestalo bavit porad opravovat plot.
      Semetin od startu po DM u Janisova je jeden z nejhezcich useku u nas. Bohuzel ty horizonty na hrebeni nejsou uplne pristupny a prehledny, ale zjevne se tam misto najde.
      Flatout za Semetinem je taky hodne dobrej, ale na tech 15 aut dost z ruky. Ostatni tam uz slevujou, tak to je ve srovnani se spickou slabsi.
      Naposledy upraveno Kenny_pce; 15-08-19, 18:05.

Komentář

• Zákaz z Nové dědiny je,ale nikdy když jsem tam jel ho nikdo nekontroloval,i když to hlídání začíná být čím dál modernější.Co se týká RZ Semetín,tak ta je přístupná celkem špatně pro neznalé místních poměrů,ale od začátku do konce se dá něco najít.
        Karle sbohem

Komentář

• Díky moc za tipy, ještě se chci zeptat - bude na Březové v té levé před mostkem anti-cut? A stojí se tam až za plotkem, nebo na svahu před ním?

Komentář

• Já bych měl taky jeden dotaz na Březovou na místo u rybníka. Dle map tam vede nějaká polňačka. Dá se tam na krajích nějak rozumně stát, resp. je ta cesta aspoň trochu rozumná? Nechci tam nechat z Fóbie vanu Díky
            "If you no longer go for the gap that exists, you are no longer a racing driver." - Ayrton Senna

Komentář

• Zdarec, kdybyste někdo zítra (vlastně už dnes) náhodou na městské fotil nebo točil cyklojízdu a podařilo se vám zachytit jednokolku tak se prosím ozvěte do zpráv nebo na mail londal@seznam.cz Díky, rally zdar. Kopec & Saša GO

Komentář

• Původně odeslal David Čížek Zobrazit příspěvek
                Ahoj, letos jedeme poprvé na celou Barumku a proto mám pár otázek na zkušenější diváky:

3) V sobotu večer se chystáme na Halenkovice na úsek hned po startu (Štajfova zatáčka). Bude tenhle úsek atraktivní i za sucha? Nebo mám radši rychle hledat dál?

Děkuju moc za všechny odpovědi a názory
                Těžko říct. loni jsem tam byl a nemít tam problém Štajf a ten Francouz, tak mám pocit, že o té zatáčce ani nikdo neví. Já osobně tam letos ani nejdu.

Komentář

• Ahoj, zajtra o 10:30 pôjdem autom z Brna na Barumku tak, aby sme stihli RZ Halenkovice - mám ešte voľné 2 miesta, ak by mal niekto záujem o zvezenie, napíšte, prosím, tu na fóre alebo SZ.
                  Naspäť pôjdem potom večer po konci etapy.

Komentář

• Nevíte někdo, jestli na Halenkovické RZ v pasáži od pravoúhlého odbočení "Hradská" až dolu do odbočky "Lipové" jsou anticuty? Bráno z mapy.cz Díky

Komentář

• Původně odeslal David Čížek Zobrazit příspěvek
                      Díky moc za tipy, ještě se chci zeptat - bude na Březové v té levé před mostkem anti-cut? A stojí se tam až za plotkem, nebo na svahu před ním?
                      Jestli myslis dole ve Hvozdne u rybnika, v leve pred mostkem anti-cut neni. S tim stanim netusim.

Komentář

• Pred plotem urcite ne, sam bych se pred pevnou prekazku nepostavil. Za plotem se stalo, pokuste se ho moc neznicit :/

Komentář

• Ještě jednou děkuju za pomoc, máme schůdky, tak snad díky nim ten plot nějak přelezeme.

Komentář

•  

Komentář

• tak za Hvozdnou je něco,co jsem ještě neviděl.Trojitý anti cut v místě,kde je za ním vyježděno od "zřejmě" zemědělců ještě metr směrem do pole až na hlínu,navíc není ani poznat,co je vlastně krajnice (Consaniho zatáčka),naprostá vražda toho místa.Tak jsem se tam letos těšil..Navrchu do lesíku taky anti cut....ve vracáku novej asfalt a po rekonstrukci křižovatky zůžený výjezd.

Komentář

•  

Komentář

Working...
                                X