Oznámení

Collapse
No announcement yet.

Barum Czech Rally Zlín 2019

Collapse
X
 
 • Filtr
 • Čas
 • Ukázat
Clear All
new posts

 • Jsou permice k prodeji vsude, kde se vybira vstupny (jak bejvalo dobrym zvykem), nebo jen na benzinkach?

  Komentář


  • David Čížek,Kenny,....hoši já nějak nevím, na to místo jsem jezdil roky rokoucí, ale od té doby co si tam majitel vysázel a OPLOTIL trnkový sad má to místo diváckou hodnotu čisté zíírou. Plot je až na hranici meze, která je v celé délce označena jako zakázaný prostor. Pro chytrolíny s argumentací, že se tam nemůže nic stát , bych rád připomenul situaci, kdy Jaryna Orsáka ještě s Evo IX, kopla poslední pravá , před místem kde chcete stát a ten skákal po celé té rovince ( cca 350 m???) od meze na levo po příkop na pravo a měli by jste vidět ty sprinty diváků i fotografu jak se z těch míst klidili.

   Dejve: jenom jsem nepochopil tuhle tvoji větu: Ještě jednou děkuju za pomoc, máme schůdky, tak snad díky nim ten plot nějak přelezeme. - Když je někde plot, tak to snad označuje místo kde se nemá lozit, že je to místo v něčím vlastnictví a ten někdo ti plotem dává najevo, že se nepřeje, aby jsi mu je pozemek vstupoval. Pokud mu ten plot poškodíte,může majitel požadovat škodu po pořadatelích no pak se nedivme že permice stojí, kolik stojí.Nechci ti tady, ani nikomu jinému mravokárně kázat, ale spíše popřemýšlejme, co tohle jednání může způsobyt.
   P.

   Komentář


   • http://zlin.cz/495173-webova-kamera-...-rally-rz-zlin

    Bugatti už závodí na městské...
    Jde to rychleji, než jsem čekal.

    Komentář


    • https://www.youtube.com/watch?v=dZWf...ature=youtu.be

     Při vjezdu na „nádr” jim to pěkně skáče.

     Komentář


     •  

      Komentář


      •  

       Komentář


       • Fotky zpoza mlíka zde: http://jansmerda.cz/barum-rally-zlin-2019/

        Komentář


        • Info k Vlčákovi:„Mladší ze závodníků je přijatý na standardní oddělení s lehčím poraněním v oblasti hrudníku. Starší z mužů má středně těžká poranění a čeká jej operace, po které bude umístěn na jednotku intenzivní péče,“informoval mluvčí KNTB po Zlínský deník.

         Tak snad bude vše ok...
         Moudrost je třeba nejen získávat, ale i používat.

         Komentář


         • Opravdu velmi smutné a hrozná rana...Vlčáci držím opravdu vše co mám at jste v naprostém pořádku!!!!!!!

          Komentář


          • Přeji rychlé uzdravení.Rána to musela být velká.:-(

           Komentář


           • Tak letosni rocnik se mi opravdu vydaril, Kopeckej, Ingram a hlavne Rusaci jeli nesmyslny kule. Nastesti se me teda nijak nedotkly ty zakazy, co byly v realu dal od trati nez na oficialnich mapach. To snad neni ani amaterismus, to fakt musi nekdo delat naschval. Pritom treba na Zlutavu (Zlutava? ) ke hristi jsme dojeli az k mliku, po ceste pro jedno auto. A historici by mohli bejt trochu lepsi, byli jsme na ne v Semetine u klad, pulka jich uz nejela a ty zbejvajici byla teda dost slabota
            A jeste jedna technicka: Ty interaktivni mapy jsou fajn, jen by mohla bejt moznost zobrazeni turisticky seznamacky mapy, predpokladam, ze to neni uplne slozity
            Naposledy upraveno Kenny_pce; 19-08-19, 11:27.

            Komentář


            • To je prostě masakr
              

             Komentář


             • Něco ze star rally :-)
              https://www.youtube.com/watch?v=LbVf...BewDUMISIRDx20

              Komentář


              • Pár fotek zde ​​​​​​​https://www.facebook.com/media/set/?...0055446&type=3

               Komentář


               • Mám za sebou další ročník Barumky a řeknu to hned, byla krásná, úžasná,náročná,taková jakou ji znám. Sobota jsem dal jeden úsek mezi Kamínkama a Bunčem. Bylo hezké jít na místa, kde se nejelo více jak deset let a taky příjemné se slovní přetahování s jedním starším pánem, který v tomto úseku seděl na Barumce i loni, předloni, no prostě každý rok.
                Pak se šlo pojíst, dát pivko na Bunč a taky tam zůstat na večerní průjezd. Jak jsem odpůrce večerních rz, tak už nejsem. Nejlepší zážitek z celé soutěže. Nemohl jsem se té nádhery nabažit, ať se jednalo o atmosféru https://www.youtube.com/watch?v=5XFJYtkGILE tak průjezdy https://www.youtube.com/watch?v=Vkb2aTt1WUA

                Neděle Pindula na úvod divácké místo A. Za mě spokojenost s tímto místem, a když člověk přijde opravdu včas, tak i dobře stojí a vidí. Tady jsem si v tom množství lidí, při různých přerušení všimnul, kolik lidí sjíždí servis eWRC a tak jsem si říkal, že bych chtěl vidět od Shackiho nějakou statistiku jak se lidi připojovali při Barumce, asi by to bylo zajímavé.
                Mezi průjezdem parádní zpestření v podobě návštěvy občerstvovacího zařízení ve dvoře jednoho rodinného domu. Až tam si uvědomuji, že letos nikde žádné stánky s občerstvením, což jsem dlouho neviděl.
                Druhý průjezd dlouhé klasání krátce po startu. tady musím konstatovat, že skvělý zážitek s dvoukolek a mé nadšení je větší, než ze špičky která obstarává úvod soutěže a je tahákem pro diváky.

                Přišlo mi letos strašně moc lidí. Když jsem šel směrem na Kamínka i bych se vsadil, že v tom úseku nikdo nebude. Ještě, že jsem se nevsadil... Měl jsem štěstí na místa kde jsem stál, vždy velká spokojenost. Neviděl jsem opilého diváka, to snad nepamatuji, ale bohužel jsem viděl, jak se lidé odporně chovají k životnímu prostředí (neříkám všichni). Tomuto je třeba se postavit a takovéto lidi rázně upozornit ať ten odpad při odchodu po sobě uklidí. Toto jsem uděla s kamarádem v úseku na Kamínka, byť my dva, oni čtyři, tak jsme je donutili po sobě uklidit plechovky, krabičky od cigaret a jiné obaly.
                Parádní výsledkový servis na eWRC lidi píší hned co se kde děje, fotky videa taky, tak člověk má pocit, že je na všech rz a všude. Letošní ročník ukázal všechny podoby jaké Rallye může mít, počínaje těžkýma haváriema, konče třeba bojem o titu,l které rozhodují desetinky.

                Barumka znova dokázala, že je královnou Rallye nejenom u nás, ale ve své kategorii i v Evropě. Za mě dostává tato soutěž na vysvědčení jasnou jedičku a už teď se moc a moc těším na ten příští jubilejní ročník. Děkuji ti Barumko za krásný víkend!

                Komentář

                Working...
                X