Oznámení

Collapse
No announcement yet.

Barum Czech Rally Zlín 2019

Collapse
X

• Filtr
  • Čas
  • Ukázat
Clear All
new posts

• Mě by jenom zajímalo, jestli výběrčí vstupného měli příkaz si stoupat před rozjeté auto a blokovat průjezdu vlastními těly, nebo to byla jen jejich vlastní iniciativa?
    Pug205gti

Komentář

• Teď koukám na tu děsivou havárii 205 - ví někdo víc? https://youtu.be/lThlmkyg5Cg?t=47s

Komentář

• Auto je prý totálka, ale chlapi jsou v pořádku

Komentář

• Pár fotek z velmi vydařeného víkendu.
          http://rebec-photo.com/?p=2135

Komentář

• Kdo neviděl včerejší hezký rozhovor Filipa s dobře připravenou moderátorkou ve studiu ČT : https://sport.ceskatelevize.cz/clane...cd259ea4de0676
            Naposledy upraveno Gurun; 20-08-19, 11:50.

Komentář

• Mám dotaz pro místní. Jak moc šílenců se v autech prohání po RZtách takhle pár dní po Barumce? Přemýšlím totiž, že bych příští rok spojil Barumku normálně s dovolenou na kolech s rodinou, která by na to návazovala.
              Já neříkám nic...ale na má slova dojde.

Komentář

• Nejsem autorem; zveřejněno u "sousedů".
                Přiložené soubory

Komentář

• Stejně jako další jsem nechtěl pod vlivem emocí rozpoutávat debatu k organizaci tak krásné soutěže. Opět jsem se přesvědčil, že organizátor se ani po x letech nepoučil. Barumka je považována za vrchol sezony a díky svému zařazení by organizátor měl předpokládat, že se přijde podívat spousta lidí. Jediné co bylo asi dobře zorganizované bylo vybírání vstupného. Min.5 km před RZ a 3 hodiny před stratem RZ výběřčí. Zaplať 150 a jeď. Kam? Tam někam nahoru. Je to značené ? A kde parkovat? To nevíme. Tam někde. Tak nějak vypadal rozhovor s chlapci v oranžových vestách "Pořadatel". Za celých 5 km jízdy do Halenkovic žádná šipka, označení!!!? Až podle tabulek Zakázaný prostor člověk zjistil že jede po trati RZ. Jasně, máme mapy , aplikace,...., ale co takový zahraniční návštěvník strašího data narození!? Nějaký pán 20 minut navigoval po telefonu své přátele z Německa. Ten kdo byl letos třeba na Bohemce nebo Pačejově mi dá určitě zapravdu, že tam to bylo o něčem jiném. Pokud pořadatel vybírá vstupné, tak od toho očekávám, že dostanu alespoň odpovídající informace. O parkování u servisní zony ani nemluvě. Chápu , že takový podnik ERC něco stojí a že diváků byla spousta, ale to je přece každý rok. Sportovní výkon všech posádek byl famozní, ale celkový dojem je takový rozpačitý. Možná jsem měl jen smůlu výběrem špatné RZ a místa. Přijde mi že za 450,- Kč vidět 1 RZ a jedna návštěva servisní zony je docela málo. A ještě jeden poznatek. Před vstupem do servisní zony byl stánek s občerstvením. Pouze pití a nějaká sušenka. Na dotaz proč nemáte třeba párek mi paní odpověděla, že to oni nemůžou, že jídlo jen v placené zoně!!!! Mám také jednu fotku pořadatele, který si vzal za hrazení dvě křepelky a celou dobu při průjezdu aut seděl zády k trati. ?????????? Koledoval si o pr... To už tady bohužel bylo.
                  Jinak díky všem posádkám za skvělé výkony, brzké uzdravení těm kdo neměli tolik štěstí a hlavně velká gratulace Honzovi s Pavlem a samozřejmě i Filipovi s Honzou k zisku titulů. Rally zdar!

Komentář

• RomanVRS: zkus to příště třeba takto, jde to
                    pátek: shake + servis + městská rz
                    sobota: 4 x rz (nebo 3 x rz a servis vše v závislosti na tom, kolik posádek chceš vidět)
                    neděle: 2-4 x rz

Komentář

• Naštěstí co se do očekávání týče diváckých zážitků,beru Barumku poslední roky jako oddychovku (asi jsu moc namlsanej po Finsku).
                      Za mě pohodová atmosféra s tím,že je to asi jediná soutěž v roce kdy neřídím a tím možnost dát si pár kousků vítězí nad organizačními přešlapy pořadatelů.
                      Léta už jezdíme jen v sobotu,kvůli dvěma RZtám v neděli 200 km se absolvovat nechce a městských RZ taky jaksi nejsem obdivovatelem,na mě hrozně lidí a letos jsme poprvé vynechali Harju a to je co říct..
                      Zpět na Barum ranní servis na pohodu včetně prvních deseti u výjezdu z časovky, to je taková má siesta.
                      Přejezd na Semetín,ale ouha letos ve Lhotě před hřbitovem zátaras a i s " pomáhat a chránit",to vše i z mých daní smutné?Přejíždíme směr Vsetín,kyvadlovka na horu a pak klapat víc než kilák do kopce,to už nestíháme.Jediná volba do prvních zatáček od startu.Na změně přednosti u Šelky ve Vsetíně stojíme pěkných pár chvil i s Hozou....
                      Vyšlapat hank ke startu pro mých 100 kg,docela sport ,ale stihli jsme!!Luxusní místečko u prvního brdku v lese,dva metry od rozpálených aut to vše přebíjí.
                      Přejezd na Halenkovice z vrchu od Dědina a pak přejet do Kostelan,to byl smělý nápad,který zjevně ihned po výjezdu k lesu vzal za své!Pořadatelé- výběrčí a zákaz odhadem 2 km od trati,to se nedá stihnou.Takže přímo do Kostelan!A asi jsme nebyli jediní,kteří to tak měli naplánovaný.DM těžce o ničem,ofiko stánek žádný,když nepočítám domorodecký výčep defakto na trati,spát v autě by možná bylo lepší.
                      Odpolední servis,hodně aut docela ucpaný příjezdy jsme nakonec vzdaly a radši pokračovali na kosu do Hvozdné.Tam to nezklame nikdy,ale na druhou stranu ani moc nenadchne,takový standart.Parkování bez problémů kousek od trati,stánek s dobrou klobásou a studeným Radegastem,co si víc přát..... možná starý asfalt....
                      Takže za mě letošní Barumka OK,protože jsem od ní moc neočekával.
                      Souboje na trati jsem si užil zpětně doma u PC u Videonovinek a resultů,potažmo až do cíle v neděli.
                      Shacki a Mravenče zhluboka smekám a hodně krát děkuji!!!!!

Komentář

• Wladimeer díky za typ. Asi by to šlo. Ale ja jezdím na rally nejen kvůli špičce, ale i ten chvost si zaslouží pozornost. Znám z mládí sprinty 10 aut a honem jinam. Dá se to stíhat. Já si nestežuju na harmonogram, ale na to, že když jedeš na takovou soutěž a platíš vstup, tak čekáš, že organizátor Ti něco za ty šušně poskytne. Tady to připomínalo divák = nepřítel. Chování výběrčích bylo zarážející a divím se že neseděli na cestě už den dopředu. I ten dobrovolný pořadatel na RZ si musel svačinu koupit sám u vietnamce. Byl jsi třeba v Polsku, Německu nebo jinde a sledoval jsi i to pozadí? Pro mě jednoznačně nejlepší organizace v letošní sezoně Bohemka a Pačejov -klobouček!

Komentář

• https://zlin.rozhlas.cz/barum-czech-...ilnice-8041003

Komentář

• Původně odeslal RomanVRS Zobrazit příspěvek
                            Wladimeer díky za typ. Asi by to šlo. Ale ja jezdím na rally nejen kvůli špičce, ale i ten chvost si zaslouží pozornost. Znám z mládí sprinty 10 aut a honem jinam. Dá se to stíhat. Já si nestežuju na harmonogram, ale na to, že když jedeš na takovou soutěž a platíš vstup, tak čekáš, že organizátor Ti něco za ty šušně poskytne. Tady to připomínalo divák = nepřítel. Chování výběrčích bylo zarážející a divím se že neseděli na cestě už den dopředu. I ten dobrovolný pořadatel na RZ si musel svačinu koupit sám u vietnamce. Byl jsi třeba v Polsku, Německu nebo jinde a sledoval jsi i to pozadí? Pro mě jednoznačně nejlepší organizace v letošní sezoně Bohemka a Pačejov -klobouček!
                            Ve všem mohu jen souhlasit. Upřímně já vesměs kombinuji přejíždění (ale když už tak vetšinou ze začátku soutěže) s pohodou dvojtého průjezdu celého pole na jedné rz. Jelikož jsem ještě aktivní pořadatel tak také musím potvrdit i to, že na jedné z nej soutěží mistrovství Evropy má řadový pořadatel téměř nejhorší podmínky z celého českého mistráku. Smutné. Co se přístupu k divákům týče tak to je zbytečné rozepisovat, napsáno toho je za poslední víkend dost (a ještě bude).
                            Byl jsem několikrát v Polsku i Německu. V Německu kvituji práci pořadatelů a v Polsku tu volnost diváků. Tu si ale tady po incidentech s diváky v letech nedávných nemůžeme dovolit (nehledě na to, že asfalt je pro diváky méně předvídatelný).
                            Letošní Bohemku ani Pačejov jsem bohužel nedával takže těžko mi hodnotit (snad mi Pačejov vyjde příští rok).
                            Co mě ovšem na letošní Barumce nejvíce vytočilo bylo to, že zabili 80% (ne)diváckých míst těmi anticutovými cedulemi

Komentář

• No podle videi (a v jednom pripade i osobne) si to s Polskem mistama vubec nezadalo. Za mlikem jsem byl 4x a z toho 2x kousek od trati a prehledne. Poslednich par let se nam tu objevily takovy nesvary. Cedule ZP vsude, ale stoji se hned za nima, v mistech velmi bezpecnejch i velmi nebezpecnejch. To smrdi pruserem. A pak antikaty, ktery spolehlive zabijou jinak paradni misto, ale zrovna na BR se mi az na jeden pripad nejak podarilo jim vyhnout.

Komentář

• Původně odeslal JaraKl Zobrazit příspěvek
                                Naštěstí co se do očekávání týče diváckých zážitků,beru Barumku poslední roky jako oddychovku (asi jsu moc namlsanej po Finsku).
                                Za mě pohodová atmosféra s tím,že je to asi jediná soutěž v roce kdy neřídím a tím možnost dát si pár kousků vítězí nad organizačními přešlapy pořadatelů.
                                Léta už jezdíme jen v sobotu,kvůli dvěma RZtám v neděli 200 km se absolvovat nechce a městských RZ taky jaksi nejsem obdivovatelem,na mě hrozně lidí a letos jsme poprvé vynechali Harju a to je co říct..
                                Zpět na Barum ranní servis na pohodu včetně prvních deseti u výjezdu z časovky, to je taková má siesta.
                                Přejezd na Semetín,ale ouha letos ve Lhotě před hřbitovem zátaras a i s " pomáhat a chránit",to vše i z mých daní smutné?Přejíždíme směr Vsetín,kyvadlovka na horu a pak klapat víc než kilák do kopce,to už nestíháme.Jediná volba do prvních zatáček od startu.Na změně přednosti u Šelky ve Vsetíně stojíme pěkných pár chvil i s Hozou....
                                Vyšlapat hank ke startu pro mých 100 kg,docela sport ,ale stihli jsme!!Luxusní místečko u prvního brdku v lese,dva metry od rozpálených aut to vše přebíjí.
                                Přejezd na Halenkovice z vrchu od Dědina a pak přejet do Kostelan,to byl smělý nápad,který zjevně ihned po výjezdu k lesu vzal za své!Pořadatelé- výběrčí a zákaz odhadem 2 km od trati,to se nedá stihnou.Takže přímo do Kostelan!A asi jsme nebyli jediní,kteří to tak měli naplánovaný.DM těžce o ničem,ofiko stánek žádný,když nepočítám domorodecký výčep defakto na trati,spát v autě by možná bylo lepší.
                                Odpolední servis,hodně aut docela ucpaný příjezdy jsme nakonec vzdaly a radši pokračovali na kosu do Hvozdné.Tam to nezklame nikdy,ale na druhou stranu ani moc nenadchne,takový standart.Parkování bez problémů kousek od trati,stánek s dobrou klobásou a studeným Radegastem,co si víc přát..... možná starý asfalt....
                                Takže za mě letošní Barumka OK,protože jsem od ní moc neočekával.
                                Souboje na trati jsem si užil zpětně doma u PC u Videonovinek a resultů,potažmo až do cíle v neděli.
                                Shacki a Mravenče zhluboka smekám a hodně krát děkuji!!!!!
                                Shacki a Mravenec samozřejmě super. Jen chci upozornit, že videonovinky nás tvoří mnohem více - někdo to video na trati musí i natočit a poslat Petr má super otázky a básničky a jediný z nás je vidět (y)

Komentář

Working...
                                X