Oznámení

Collapse
No announcement yet.

Barum Czech Rally Zlín 2019

Collapse
X
 
 • Filtr
 • Čas
 • Ukázat
Clear All
new posts

 • #31
  Slušovice (Březová) naposledy myslím 2016 končila za Hvozdnou za vracákem a měla 11,74km. Jelo se proti směru hod.ručiček a nejelo se okolo závodiště.Že by ty 3,74km přibylo na závodišti a cíl by byl až jako kdysi za lesíkem na Veselou?

  Komentář


  • #32
   Původně odeslal Sukop Zobrazit příspěvek
   Tzn.bez Trojáku?
   ..je to možné,z rajnochovic na troják je zákaz vstupu do lesa-kůrovcová kalamita

   Komentář


   • #33
    No vloni jsem to dle Rally Guide 1 uhodl celé naprosto přesně, nebyl jsem si jistý akorát konkrétní podobou Halenkovic, tak i letos zkusím něco tipnout, byť tady toho už spousta byla dle mého uhodnuta. RZ 2/6 jsou jednoznačně Slušovice, opět dva okruhy ve Slušovicích, následně ale pojedou normálně směr nahoru na Hrobice, odbočení na Březovou a směr Hvozdná, cíl bude někde před Veselou. Následuje přejezd na Semetín, start od Vsetína, cíl v Hošťálkové. Pak odjezd na přeskupení do Zlína a asi návrat zpět do Hošťálkové a RZ "Hošťálková" s cílem v Rajnochovicích, i když si tím nejsem úplně jistý. Je sice blbost jezdit na přeskupení a natankování do Zlína a pak se vrátit zpět, když jde v Hošťálkové přejet jen 2km, ale počítám, že to přeskupení a tankovací zóna jsou nějak asi dány počtem odjetých kilometrů?? a proto zvoleno toto nepříliš elegantní řešení. Nicméně ta kilometráž případné RZ "Hošťálková" je prakticky totožná jako vloni a letmým pohledem sedí i ty délky přejezdů. Pak je ale při tomto scénáři velká záhada ta poslední sobotní RZ, protože ten přejezd z Rajnochovic na další RZ má mít okolo 28 km a jen ten odjezd z cíle RZ do Bystřice pod Hostýnem je nějakých 15..což prakticky vylučuje Halenkovice, Bunč a cokoliv až za Otrokovicema, protože to už je moc daleko. Takže buď si pořadatelé připravili nějakou novinku, ale nevím kde?, případně je fakt možné, že se ten "Troják", respektive "Hošťálková" s cílem v Rajnochovicích nepojede. Na druhou stranu jsem se snažil v rychlosti projet zápisy ze zastupitelstev právě v obcích jako Halenkovice, Jankovice, Košíky, atd. a nikde jsem nenašel o Barumce ani zmínku. Možná jsem se blbě díval, případně bude někdo z místních mít lepší info. Zajímavá je i neděle - ta první RZ vypadá jasně na Maják, ale pozor - ze servisu je to na start RZ přes 15 km, takže těžko může být start v Malenovicích pod Hradem jako vloni, to není 15 km ze servisu ani omylem. Takže buď bude start někde za Malenovicemi, respektive někde u té odbočky směrem do té zahradní kolonie směrem jak kdyby od Salaše, nebo ve Zlíně na Majáku s tím, že by se v Malenovicích 2x nekroužilo, ale jeli dál až směrem někam na Salaš a navázali hned na Pindulu někde v Bohuslavicích, Březnice už je asi daleko. Ale tipuji spíš tu variantu se startem někde za Malenovicema a cílem ve Zlíně s tím, že hned přejedou na start Pinduly (asi Jaroslavice, cíl na Lipských pasekách). Poslední RZ je tutově Kašava ze Všeminy s cílem v Lukově.
    Hänninen Juho - Markkula Mikko: Jedu na maximum, zítra chci zabrat ještě víc.

    Komentář


    • #34
     Začínám mít čím dál větší obavu, že jak Bunč tak Halenkovice tam prostě nejsou!

     Komentář


     • #35
      ....k tomu majáku,km to je naprosto shodné s loňským rokem,a navíc moc pochybuji že by si majitel Wlw nechal ujít dvojí průjezd jeho areálem

      Komentář


      • #36
       start pod kinem,přejezd do servisu a potom na start majaku a to je tech cca 15km

       Komentář


       • #37
        Původně odeslal kenedz69 Zobrazit příspěvek
        ....k tomu majáku,km to je naprosto shodné s loňským rokem,a navíc moc pochybuji že by si majitel Wlw nechal ujít dvojí průjezd jeho areálem
        No právě, kilometráž sedí, ale přejezd ze servisu na loňský start nesedí. Vloni byl přejezd prakticky totožný, jenže jeli na start Majáku v Malenovicích "až" od Bělova, letos jedou ze servisu, což prostě není 15,18 km ani omylem. Takže buď start ve Zlíně (což se mi ale jeví jako blbost, protože tam by u toho nájezdu ze zahradní kolonie zpět nad Hrad hrozilo, že se někdo srazí s tím, kdo pojede od Majáku, takže to by určitě v takové podobě neprošlo), a nebo (a to spíš) v Malenovicích, ale na jiném místě. Tím pádem budou mít pouštění na trať pod kontrolou a nebude hrozit srážka. Případně je fakt možné, že pojedou od Zlína, ale v Malenovicích prostě bude jen jeden průjezd..těžko říct.
        No a nebo sčítají tu cestu do servisu i na start do těch cca 15km, ale i tak myslím, že je to v součtu trošinku víc...
        Naposledy upraveno vetrik; 27-05-19, 18:48.
        Hänninen Juho - Markkula Mikko: Jedu na maximum, zítra chci zabrat ještě víc.

        Komentář


        • #38
         Pod Pohořelicemi se staví dálnice a musí se to objíždět...

         Komentář


         • #39
          Původně odeslal Gurun Zobrazit příspěvek
          Začínám mít čím dál větší obavu, že jak Bunč tak Halenkovice tam prostě nejsou!
          Gurune byl bych F klidu, 4 Haleny,5 Bunč z Roštína na Kostelany...
          Leon TDI Evo I Powerplus 764, Turbo 96 Kw,chip Dieselpower

          Komentář


          • #40
           A teda Gurune můžeš být opravdu v klidu.Gonzo měl vždy pravdivé info.
           Sportu zdar a Rally zvlášť!!

           Komentář


           • #41
            Míro ani u mě není mýlka vyloučena.
            Leon TDI Evo I Powerplus 764, Turbo 96 Kw,chip Dieselpower

            Komentář


            • #42
             Gonzo má pravdu.
             RZ4 by měly být opravdu Halenkovice a sice ve stejné podobě jako loni.
             RZ5 by měla být rychlostka startující po letech opět někde v oblasti Roštína, odtud nahoru na Bunč. Jestli z Bunče dále na Kostelany, nebo na Kudlovice, těžko říci. Počet přejezdových km mezi RZ4 a RZ5 zhruba odpovídá přejezdu z Bělova na Roštín.

             Komentář


             • #43
              Původně odeslal gonzo Zobrazit příspěvek

              Gurune byl bych F klidu, 4 Haleny,5 Bunč z Roštína na Kostelany...
              To se bude startovat na Kamínkách??? Tento úsek se snad nejel deset let, možná naposled když jela WRC. Z hlediska pořadatele asi dobrá volba, že tam nebudou žádní lidé, ale sportovní hodnota...nevím, nevím. Bude to tam neskutečně rychlé a ten kvalitní povrch tomu jen přidá. Pak to dává smysl z Kamínek do Kostelan a pak za Kostelenama start Halenkovic.

              Komentář


              • #44


               Gurune od Roštína přes Kaminka k Bunči, resp. k hlavní je nový asfalt?
               Leon TDI Evo I Powerplus 764, Turbo 96 Kw,chip Dieselpower

               Komentář


               • #45
                Z toho Roštína to vychází na cíl někde u rozcestí Vrbka-Nová dědina, ale to mi zase nevychází přejezd do servisu, místo 26km je to z té křižovatky přes Kvasice jen nějakých 15-16km, nebude se spíš ta RZ stáčet z Kostelan směrem na Milovice ?
                MH RACING

                Komentář

                Working...
                X