Oznámení

Collapse
No announcement yet.

Barum Czech Rally Zlín 2019

Collapse
X

• Filtr
  • Čas
  • Ukázat
Clear All
new posts

Ještě mě napadla jedna zajímavá varianta ale nevím jak moc je v dnešní době plné povolení reálná, z Roštína přes Bunč a z tama lesem na Salaš vychází kilometrově s cílem na konci Salaše a přejezd ze Salaše do Otrokovic mi kilometrově sedí taky.. co vy na to?
    MH RACING

Komentář

Původně odeslal marek-rally Zobrazit příspěvek
      Ještě mě napadla jedna zajímavá varianta ale nevím jak moc je v dnešní době plné povolení reálná, z Roštína přes Bunč a z tama lesem na Salaš vychází kilometrově s cílem na konci Salaše a přejezd ze Salaše do Otrokovic mi kilometrově sedí taky.. co vy na to?
      Tak to by byla doslova bomba. Ale na Salaš se to jelo pouze jednou a kvůli nehodě a odtečení provozních kapalin z auta a tomu, že všude tam teče pitná voda, se to už nikdy nejelo.

Komentář

Původně odeslal gonzo Zobrazit příspěvek

Gurune od Roštína přes Kaminka k Bunči, resp. k hlavní je nový asfalt?
        To ne, ale ta cesta je tam tak dobře udělaná, že ten povrch je pořád jak nový.

Komentář

Původně odeslal Gurun Zobrazit příspěvek

Tak to by byla doslova bomba. Ale na Salaš se to jelo pouze jednou a kvůli nehodě a odtečení provozních kapalin z auta a tomu, že všude tam teče pitná voda, se to už nikdy nejelo.
          Tam jsou dvě varianty,ta zmiňovaná, byl to tuším Štajf a pak je cesta kolem chaty Hubertka k zapadni části Salaše. Taky krásný úsek.
          Leon TDI Evo I Powerplus 764, Turbo 96 Kw,chip Dieselpower

Komentář

Původně odeslal gonzo Zobrazit příspěvek

Tam jsou dvě varianty,ta zmiňovaná, byl to tuším Štajf a pak je cesta kolem chaty Hubertka k zapadni části Salaše. Taky krásný úsek.
            Už jsem vznesl dotaz na zastupitele obce, tak uvidíme,ale moc tomu nevěřím.

Komentář

Taky si myslím, že se pojede na Kostelany

Komentář

Zastupitelstvo Salaše nic takového jako BR, neprojednávalo. Takže do Kostelan.

Komentář

V Halenkovickém zpravodaji jsem opravdu našel zmínku o Barum rally a ty přejezdy a délka RZ opravdu víceméně sedí na loňskou variantu, čímž bych považoval RZ 4/8 za jasnou. Následně tedy z Bělova přejezd na Roštín, kde bude start, přes Bunč a Kostelany a za Kostelany odbočí směr Kudlovice. A tam bude v Kudlovické dolině po relativně krátkém úseku od odbočení cíl. A následně krásně vychází přejezd přes Kudlovice a Babice do servisu. A tím by to bylo kompletně vyřešené. Ještě jsem se díval na variantu na Bunči směrem na Modrou a následně do Jankovic, ale kilometrově by musel být cíl až někde mezi Jankovicemi a Košíky, a pak to nevychází úplně přesně do servisu..Takže se přikláním k té variantě s cílem v Kudlovické dolině.
                  Hänninen Juho - Markkula Mikko: Jedu na maximum, zítra chci zabrat ještě víc.

Komentář

Na Kudlovskou dolinu? Vždyť to je v podstatě letiště, kromě zatáčky u Rozsypalovi osady a ještě tomu z kopce. To se jezdívalo naposled v 70.tých letech, start na konci Kudlovské doliny a cíl nad Modrou u první hájenky. Aha, teď čtu znova ten Tvůj příspěvek a cíl bude asi za tou levou zatáčkou u té osady, tak uvidíme.
                    Ale taky by to znamenalo, že pokud cíl Halenkovic bude při výjezdu z lesa za Kostelanama a Bunč se pojede na Kudlovskou dolinu, že ... raději to ani nepíšu. Ti co to znají, už ví o co se jedná.
                    Naposledy upraveno Gurun; 29-05-19, 10:27.

Komentář

Cíl Halen bude předpokládám stejně jako loni, tzn. nad Bělovem.

Komentář

Původně odeslal Gurun Zobrazit příspěvek
                        Na Kudlovskou dolinu? Vždyť to je v podstatě letiště, kromě zatáčky u Rozsypalovi osady a ještě tomu z kopce. To se jezdívalo naposled v 70.tých letech, start na konci Kudlovské doliny a cíl nad Modrou u první hájenky. Aha, teď čtu znova ten Tvůj příspěvek a cíl bude asi za tou levou zatáčkou u té osady, tak uvidíme.
                        Ale taky by to znamenalo, že pokud cíl Halenkovic bude při výjezdu z lesa za Kostelanama a Bunč se pojede na Kudlovskou dolinu, že ... raději to ani nepíšu. Ti co to znají, už ví o co se jedná.
                        Ano, cíl bych tipoval někde poblíž té osady, z těch míst to kilometrově vychází na přejezd do servisu. Jinak Haleny budou končit určitě nad tím Bělovem, z tama zase vychází přejezd do Roštína.
                        Hänninen Juho - Markkula Mikko: Jedu na maximum, zítra chci zabrat ještě víc.

Komentář

Tak teď už tomu rozumím. Díky za info! Bude to zajímavá rz přes Bunč. Ta úvodní část co se nejela snad patnáct let a ten závěr se nejel alespň 35 let, možná i 40.
                          Pokud jsem dobře hledal ve zdejším archívu, tak Kudlovská dolina se jela naposled v roce 1979.
                          Naposledy upraveno Gurun; 29-05-19, 11:11.

Komentář

Od domnělého cíle v Kudlovské dolině by to ale mělo být 26.2 km ... což mi úplně nesedí.

Komentář

Ten přejezd z cíle nevychází do servisu, je to o nějakých +- 5km kratší.. Když už sem začal s tou cestou Bunč-Salaš, nemáte někdo tehdejší mapy a hlavně fotky když se tam jelo? Bohužel tehdy jsem měl 7-8 let, ty cesty sem tam poznal až později a vždycky když tam vidím v zatáčkách ty železné tyčky proti katování tak si říkám jaká je škoda že se tama nejezdí a že sem to tehdy nezažil.
                              MH RACING

Komentář

Na Salaš se jelo 2003. Tak mrkni tady v archívu.

Komentář

Working...
                                X