Oznámení

Collapse
No announcement yet.

Barum Czech Rally Zlín 2019

Collapse
X
  • Filtr
  • Čas
  • Ukázat
Clear All
new posts

Jak už někdo psal o pár stránek dříve ohledně příjezdu na první nedělní rz Maják,je tam objížďka kvůli stavbě dálnice pod Pohořelicemi. Nedotkne se to kilometrově i příjezdu do servisu ze směru od St. Města (myslím z té RZ 5,9)?

Komentář

Původně odeslal matejovec Zobrazit příspěvek
      Jak už někdo psal o pár stránek dříve ohledně příjezdu na první nedělní rz Maják,je tam objížďka kvůli stavbě dálnice pod Pohořelicemi. Nedotkne se to kilometrově i příjezdu do servisu ze směru od St. Města (myslím z té RZ 5,9)?
      Nemělo by, protože omezení je až nad areálem Samohýl směrem nahoru k Pohořelicím ale oni by se měli do servisu vracet po hlavní od St. Města a tam omezení nezasahuje.
      MH RACING

Komentář

Nevím, jak často tady ještě někdo nahlídne z pořadatelského týmu, ale včera jsem jel z Luhačovic na Bojkovice a to by byla pěkná RZ, pak přes Rudimov na Slavičín a měla by i dostatek km.

Komentář

Původně odeslal prog Zobrazit příspěvek
          Nevím, jak často tady ještě někdo nahlídne z pořadatelského týmu, ale včera jsem jel z Luhačovic na Bojkovice a to by byla pěkná RZ, pak přes Rudimov na Slavičín a měla by i dostatek km.
          Ty cesty tam znám moc dobře, z těch Luhačovic to navíc jde ještě napojit odbočkou na Rudice, tyto RZ se jezdili pri Rallyshow UB a myslím že po tom co se stalo už tam nikdo v okolí nic nepovolí :/
          MH RACING

Komentář

Původně odeslal Gurun Zobrazit příspěvek
            Na Salaš se jelo 2003. Tak mrkni tady v archívu.
            Můžeš mi poslat odkaz nebo vysvětlit kde to najdu? nemůžu nic najít, díky
            MH RACING

Komentář

Dle článku v Rally magazínu se budou v Česku stavět vozy kategorie R4 a to v zastoupení firmou Global motorsport CZ s.r.o ve spolupráci s Francouzskou Orecou. Duší projektu je Tom Pletka.
              Vozy by měly být stavěny na platformě Suzuki Swift modelové řady 2018.
              Prezentace v ČR by měla být právě při Barumce. Prezentován bude model Suzuki Swift R4, i když v té době nebude vozidlo ještě dostupné. Proto Oreca zapůjčí pro start na Barumce model Toyota Etios R4. Vše tedy směřuje k tomu aby se tento vůz představil přímo v závodě a to v hlavním poli. Vše je jen otázkou dostatečného budgetu.
              Neméně zajímavá jsou jména o kterých se diskutuje jako o pilotech pro tento projekt: Sarazzin, Consani, Caimin. Konec hlášení
              Moudrost je třeba nejen získávat, ale i používat.

Komentář

Letos je evropa velka bida snad aspoň na barumce se to zmeni … evropu vede Habaj takovej ten do poctu na barumce a startovni číslo 2 by mohl mit zadverickej Loeb tipuju to na nejslabsi barumku za 10 let
                !!!! Go Kopejda Go !!!!

Komentář

ty jseš děsnej pesimista, Sabelte. Já si to představuju tak, že protože je Barumka týden (nebo kolik) před Německem, každý tovární tým vyšle aspoň jednoho jezdce, aby se aklimatizoval na asfalt a zároveň dělal reklamu svým R5kám. Citroen vyšle minimálně Ostberga, spíš ale i Lappiho, Ford vyšle Greensmithe, možná i Sunninena a Evanse, Hyundai vyšle Sorda, protože to tady zná a Toyota řekne Latvalovi, aby se se svou Celicou 165 přihlásil mezi historiky. A přítomnost obou továrních jezdců Škody je samozřejmostí ...takhle to teda vidím já
                  Já neříkám nic...ale na má slova dojde.

Komentář

Celkem letos pěkně zvýšili vstupné.
                    Permanetka 450,-
                    Vstup na jednotlivé RZ 150,-

Komentář

myslím že letos právě kvůli tomu německu bude barumka nejlepší za 10 let

Komentář

1. Kopecký 27. Lukyanuk
                        2. Pech 28. Herczig
                        3. Mareš 29. Ingram
                        4. Kostka 30. Habaj
                        5. Černý 31. Gribel
                        6. Štajf 32. Nobre
                        7. Jakeš 33. Monteiro
                        8. Březík 34. Taxis
                        9. Odložilík 35. Erdi
                        10. Tlusťák 36. Tsouloftas
                        11. Vlček 37. Botka
                        12. Jelínek 38. Arai
                        13. Tarabus 39. Gryazin
                        14. Odložilík ?? Pokorný
                        15. Rujbr ?? Růžička
                        16. Trněný ?? Kůrka
                        17. Tomek ?? Adielsson
                        18. Pospíšilík ?? Brynildsen
                        20. Trnovec ?? Sordo, Mikeš test
                        21. Hanuš ?? Ostberg test
                        22. Hanák ?? Greensmith test
                        23. Orsák ??
                        24. Bisaha ?? Caimin Toyota R4
                        25. Kočí ?? Consani Toyota R4
                        26. Trojan ?? Sarazzin Toyota R4
                        ​​​​​​No čekal jsem kdy se začnou házet do placu jména.... Přišlo to poměrně brzo. Tak si dovolím předestřít jak to vidím já. Konec hlášení. Jsem opravdu zvědav o kolik se seknu
                        Moudrost je třeba nejen získávat, ale i používat.

Komentář

Dani Sordo pojede 100% .

Komentář

co vim tak sordo opravdu na 100%.... nepojede
                            Naposledy upraveno Sabelt; 18-06-19, 22:48. Důvod: ozralej
                            !!!! Go Kopejda Go !!!!

Komentář

Ještě k té RZ vedoucí přes Bunč ...
                              Díval jsem se do historie ... pár let zpátky se jela varianta s cílem (startem???) u vesnice Cvrčovice.
                              Myslím, že i letos to bude někam tímto směrem. Čili v Kostelanech doleva.
                              Z Kostelan směrem na Novou Dědinu se jezdilo jen v případě, že pak navazoval další hodnotný úsek lesem na Halenkovice.
                              Bez něj by to letos nedávalo moc smysl. Je to samá rovina.
                              I ta vzdálenost od cíle do servisu by pak zhruba seděla.

Pár příspěvků zpět někdo rozporoval, že nesedí přejezd ze servisu na první ranní RZ Maják.
                              Zde se patrně organizátoři chtějí vyhnout hlavní otrokovické křižovatce, takže závodní auta pojedou možná někudy přes Sazovice.

Komentář

No, pěkně se nám ten Bunč začíná zamotávat. Ale taky je to možnost.

Komentář

Working...
                                X