Oznámení

Collapse
No announcement yet.

Barum Czech Rally Zlín 2019

Collapse
X

• Filtr
  • Čas
  • Ukázat
Clear All
new posts

• Tak jinak , nebudeme tomu říkat testovací erzeta , což je shakedown, ale dotaz asi padnul pravděpodobně na "oficiální test" i podle toho místa , co dotyčný uvádí.

Komentář

• No abych pravdu řekl tak nikdo dnes netuší kde si teamy pronajmou kousek okresky k e svému testu a navíc se tím nikde "nepochválí".Jedině sledovat FB a dle toho reagovat.
      Sportu zdar a Rally zvlášť!!

Komentář

• Omlouvám se... Při psaní se mě sekl net... Můj koment níže...
        Naposledy upraveno Gazza Gascoigne; 04-07-19, 20:14.
        Moudrost je třeba nejen získávat, ale i používat.

Komentář

• Původně odeslal hujer Zobrazit příspěvek
          No abych pravdu řekl tak nikdo dnes netuší kde si teamy pronajmou kousek okresky k e svému testu a navíc se tím nikde "nepochválí".Jedině sledovat FB a dle toho reagovat.
          Takhle, říkejme tomu, oficiální test (o kterém je tu řeč - ne Shakedown) , je organizován (á 5 let) přímo vedení BRZ. A to právě proto aby se snížilo počet soukromích testů a tím také počet napruzených lidí. Tento test využívají povětšinou zahraniční týmy které nemají takové kontakty na ty správné místní lidi. Kde a zda-li vůbec bude se uvidí... Konec hlášení.

Komentář

• Gazzařesně tak jsem to myslel,jen nedomyslel

Komentář

• Tak ještě jednou díky, uvádím dotaz na pravou míru, skutečne neplést se shakedownem. Z přesně výše popsaných důvodů se testuje posledních pár let na jednom místě, je to určitě mnohem kompaktnější pro všechny. Inu vyčkám.

Komentář

• Gazza Gascoigne: "Tento test využívají povětšinou zahraniční týmy které nemají takové kontakty na ty správné místní lidi."

Testu se pravidelně účastní cela řada místních jezdců, ostatní české posádky ze vzdálenějších koutů ČR samozřejmě testují většinou někde poblíž domova. Test bude opravdu v úterý 13.8.2019.

Komentář

• A čas a místo by nebylo možno zveřejnit?

Komentář

• Klobouk dolů , že kondec vůbec zveřejnil datum :-) myslím , že chtít místo už by bylo opravdu moc :-) ono to možná těsně před závodem někde vyplave. Ono tady tohle zrovna není věc u které by pořadatel chtěl mít davy lidí, i když zabezpečení už s tím počítá. Buďme chápající.

Komentář

• Já si zase myslím že by to zveřejnit měli.Místní se dostaví v počtu "kovaných" a ti z jiných krajů a destinací určitě nedojedou skrze jednu testovací týden před startem.I tak dávám p.Kondecovi palec hore!

Komentář

• Původně odeslal kondec Zobrazit příspěvek
                        Gazza Gascoigne: "Tento test využívají povětšinou zahraniční týmy které nemají takové kontakty na ty správné místní lidi."

Testu se pravidelně účastní cela řada místních jezdců, ostatní české posádky ze vzdálenějších koutů ČR samozřejmě testují většinou někde poblíž domova. Test bude opravdu v úterý 13.8.2019.
                        Asi máš pravdu Kondec. Ale pokud si dobře pamatuji tak tento projekt byl původně zámýšlen právě pro zahraniční posádky a týmy které nemají místní možnosti. To, že se to časem otočilo, je věc druhá. Dokonce si pamatuji kdy před několika roky tuto "přísně tajnou" akci propálil na billboardech tehdejší místostarosta Otrokovic p.Plesar. To tehdy mohl mladej Regoš prasknout vzteky. Bylo to myslím na Žlutavě u motokrosky.

Komentář

• Gazza Gascoigne: Tu historku v Otrokovicích si opravdu nepamatuji.

hujer: Ono se to stejně objeví, je to v rozsahu malé rally se všemi povoleními a zabezpečením jako klasická RZ. Zatím je času více než dost

Komentář

• Kondec: Plesar si tehdy nechal udělat banery s Valdou. Ve smyslu "já podporují" otrokovického pilota atd... Na baneru uveřejnil datum a čas... Tím pádem se z toho pro místní stala veřejná akce...
                            Naposledy upraveno Gazza Gascoigne; 07-07-19, 06:17.

Komentář

• Kondec: ještě jedno k tématu propálení Plesar - Valoušek. Psal se tehdy rok 2014. Fotku toho inkriminovaného baneru jsem nedohledal, ale jelikož jsem v noci dělal řidiče a nespal tak jsem o tom na konkurenčním webu naše zmínku kde to dokonce Gonzo komentoval. Třeba by tu situaci mohl přiblížit. Nu ní?

Komentář

• Ja vždy měl za to že je to oficiální věc a ne že se to tutlalo....a ten bild board byl v sts v napajedlach

Komentář

Working...
                                X