Oznámení

Collapse
No announcement yet.

Barum Czech Rally Zlín 2019

Collapse
X
 
 • Filtr
 • Čas
 • Ukázat
Clear All
new posts

 • hujer
  replied
  V r.84 jsme přímo z vítání občánků ze Zlínské radnice s kočárkem hned "pálili" ke startu.V r.85 jsem synka (2měsíce) nesl v náručí na RZ Pindula a kupodivu spal jak dřevo i když mimo aut létal nad námi i vrtulník.No a teď po 40letech panička "pindá" když jedu někam na rally.Kdo se v nich má vyznat?

  Zanechat komentář:


 • liposh
  replied
  No, já jsem se před pár lety ženil 20. května, protože další volný termín kolem 10. června by mohl teoreticky kolidovat s Hustopečema/resp. pak se ukázalo, že Hustopeče byly o týden později, ale stejně, svatební cesta by mi kolidovala. ...A to ,přátelé, byla první a do téhle chvíle poslední věc, kterou jsem si u mé paní prosadil :-D

  Zanechat komentář:


 • Gurun
  replied
  Říjen bude ideální. Hezké počasí, zákusky se nezkazí. Já jen , že pamatuji dobu, kdy se Barumka jela kolem 15. září. Tak proto ten říjen.

  Zanechat komentář:


 • Miles12
  replied
  Polovička v pohodě I spoustu hostů se každoročně zúčastní - diváci, pořadatelé, ... Navíc uzavírky tam, kde se nám to úplně nehodí. A protože se příští rok bere asi půlka zlínského kraje , byl nám jako jeden z volných termínů v místě obřadu nabídnut 15. srpen. Asi to necháme na jiný termín

  Zanechat komentář:


 • JaraKl
  replied
  To jsem si myslel,že jsem vyšinutej,když až po zveřejnění kalendářů MS,ME,ČR si plánuji dovolené....
  Ale někdo si podle toho plánuje svatbu,co na to druhá (drahá)polovička

  Zanechat komentář:


 • Wladimeer
  replied
  Není to tak dlouho co se jelo i záříjovou sobotu...

  Zanechat komentář:


 • hujer
  replied
  Posuň to na září a jsi v poho

  Zanechat komentář:


 • Miles12
  replied
  A to si má pak člověk rozumně naplánovat svatbu v srpnu...

  Zanechat komentář:


 • Gurun
  replied
  Ještě není ani zveřejněn kalendář MS, tak ME nemůže být už vůbec.

  Zanechat komentář:


 • Miles12
  replied
  Ahojte.

  Nevíte, jestli už někde padlo datum pro rok 2020? Nebo se dá předpokládat zase stejný víkend jako letos?

  Díky.

  Zanechat komentář:


 • barban
  replied
  Finále Peugeot Rally Cupu mělo vše

  Zanechat komentář:


 • Radek Caga
  replied
  Ahoj, konečně jsem dokončil výběr toho nejlepšího z letošní Barumky. Od momentů přes lifestyle až po emoce. Fotogalerie je na mém webu: http://radekcaga.cz/2019/08/22/barum...lly-zlin-2019/

  Zanechat komentář:


 • nowi
  replied
  Atmoška i akce z barumkového víkendu https://www.rallylife.cz/barum-czech-rally-zlin-2019/

  Zanechat komentář:


 • Tonda H
  replied
  Něco ode mne
  https://www.youtube.com/watch?v=BKAp...ature=youtu.be

  Zanechat komentář:


 • švagr
  replied
  Původně odeslal JaraKl Zobrazit příspěvek
  Naštěstí co se do očekávání týče diváckých zážitků,beru Barumku poslední roky jako oddychovku (asi jsu moc namlsanej po Finsku).
  Za mě pohodová atmosféra s tím,že je to asi jediná soutěž v roce kdy neřídím a tím možnost dát si pár kousků vítězí nad organizačními přešlapy pořadatelů.
  Léta už jezdíme jen v sobotu,kvůli dvěma RZtám v neděli 200 km se absolvovat nechce a městských RZ taky jaksi nejsem obdivovatelem,na mě hrozně lidí a letos jsme poprvé vynechali Harju a to je co říct..
  Zpět na Barum ranní servis na pohodu včetně prvních deseti u výjezdu z časovky, to je taková má siesta.
  Přejezd na Semetín,ale ouha letos ve Lhotě před hřbitovem zátaras a i s " pomáhat a chránit",to vše i z mých daní smutné?Přejíždíme směr Vsetín,kyvadlovka na horu a pak klapat víc než kilák do kopce,to už nestíháme.Jediná volba do prvních zatáček od startu.Na změně přednosti u Šelky ve Vsetíně stojíme pěkných pár chvil i s Hozou....
  Vyšlapat hank ke startu pro mých 100 kg,docela sport ,ale stihli jsme!!Luxusní místečko u prvního brdku v lese,dva metry od rozpálených aut to vše přebíjí.
  Přejezd na Halenkovice z vrchu od Dědina a pak přejet do Kostelan,to byl smělý nápad,který zjevně ihned po výjezdu k lesu vzal za své!Pořadatelé- výběrčí a zákaz odhadem 2 km od trati,to se nedá stihnou.Takže přímo do Kostelan!A asi jsme nebyli jediní,kteří to tak měli naplánovaný.DM těžce o ničem,ofiko stánek žádný,když nepočítám domorodecký výčep defakto na trati,spát v autě by možná bylo lepší.
  Odpolední servis,hodně aut docela ucpaný příjezdy jsme nakonec vzdaly a radši pokračovali na kosu do Hvozdné.Tam to nezklame nikdy,ale na druhou stranu ani moc nenadchne,takový standart.Parkování bez problémů kousek od trati,stánek s dobrou klobásou a studeným Radegastem,co si víc přát..... možná starý asfalt....
  Takže za mě letošní Barumka OK,protože jsem od ní moc neočekával.
  Souboje na trati jsem si užil zpětně doma u PC u Videonovinek a resultů,potažmo až do cíle v neděli.
  Shacki a Mravenče zhluboka smekám a hodně krát děkuji!!!!!
  Shacki a Mravenec samozřejmě super. Jen chci upozornit, že videonovinky nás tvoří mnohem více - někdo to video na trati musí i natočit a poslat Petr má super otázky a básničky a jediný z nás je vidět (y)

  Zanechat komentář:

Working...
X