Oznámení

Collapse
No announcement yet.

25.Vančík Rallysprint Kopná

Collapse
X
  • Filtr
  • Čas
  • Ukázat
Clear All
new posts

• 25.Vančík Rallysprint Kopná

Taková soutež za dveřmi a žádná diskuse? Čas to napravit...
    Startovka nádherná, Kostkovo wrco paráda.
    ​​​​​​Snad nás průjezdy zahřejí....

O čem chceš diskutovat?Tratě jsou stejné jak loni,vyjma cíle ve Všemině

Komentář

Se mi to zdá? nebo jen blbě vidím?Podle mapy se Kopná jede opačně?
      Sportu zdar a Rally zvlášť!!

Komentář

Hujer!!
        Kolik jsi toho vypil?Tekuté švestičky ze své zahrádky?
        Start v Kašavě a na mapě je to taky v pořádku

Komentář

Koukal jsem tady do tipovacky na výsledky, to nikdo nevěříte Caisovi? Podle me bude hodne vepredu..

Komentář

A pravdu jsi (naštěstí) měl...

Komentář

Fotogalerie z Kopné zde: http://jansmerda.cz/rallysprint-kopna-2019/

Komentář

Prosím fotky st. Číslo 79 Renault clio kdyztak na email pavlik14@email.cz

Komentář

No já to v Tipovačce měl: 1.TKey 2. "Šedý vlk" 3.Erik Cais 4. Zádveřický Loeb.. . Tak mě to ten TKey pos..l s tou vesmírnou raketou. Jinak nechci se pouštět na tenký led s nějakým hodnocením, ale za mě Kopna tentokrát 9z10ti. Super sport, excelletni výběr místa (jak jinak když to je za komínem a RZ jsou již léta podobné, né-li stejné), všechny přejezdy do 10min (3xRZ + servis), akce byla taky (myšleno tím drobné úpravy karoserie a různé skoky přez meze a syčení hadů ) i krmelec byl - pivo studené, klobása Top... Jen ten stánkař byl při 3 průjezdu už nějaké divné takže za mě úplná spokojenost. A před Erikem smekám klobůček Valašský až ke kolenom... Jen doufám, že si půjdou dál svojí cestou a nepřisere se do toho autoklub a nebude si na tom chtít nikterak honit body... Máme tady 2 top mládence a třeba to zase budou další léta radostí u RZ a budeme mít u trati světových závodů na koho čekat a mávat Českou vlajkou. Moc bych si to přál... Toliko zamyšlení a malinko sentimentu
                  Moudrost je třeba nejen získávat, ale i používat.

Komentář

Gazza Gascoigne: "... Jen doufám, že si půjdou dál svojí cestou a nepřisere se do toho autoklub a nebude si na tom chtít nikterak honit body..."

Trochu hledám význam této části příspěvku.

Komentář

V podstatě jsem chtěl říci tolik, že Autoklub vždy přispěchá až ve chvíli kdy už je v podstatě jasné, že ten který nadějný pilot je dobré zboží a dají se na něm nahnat kladné body... Kde jsou všechny ty programy na podporu mladých soutěžáku atd? Všichni Ti "kluci z ulice" jak se propagovalo... Proč se podporuje (v rámci udělováni reprezentačních titulů) je provařené posádky. (jako tomu bylo po dlouhá léta u Tlustáka a Černého) Kde je podpora začínajících pilotů a podpora nižších tříd? Kdy se začal AK zajímat o produkt Mareš? V podstatě velmi pozdě na to aby se mohl snažit o nějaký Evropský či Světový progres (nic proti Filipovi)... Očekával bych, že pokud má AK opravdu zájem o progres soutěží a mladých pilotů (ze kterých by mohl vyrůst případný talent) měl by ty které piloty více podporovat již od úplných začátků... ale, že já se nechal zase unést... někdy prostě někdo ví víc než je veřejně známe a pak se vyrojí spousta otázek... no abych to shrnul tak všechny projekty které za poslední dobu za něco stály tak vyšly ze soukromých týmů a zdrojů do kterých se později snažil nabourat AK a více či méně to různými tlaky, machinacemi a sliby rozboural... ale to už bych zabrušoval a vybrušoval moc tenký led. Snad si mě pochopil Kondec ;-)

....Ale asi bych se v tomu moc už nevrtal... a ukončil bych to tak, že to byla parádní sobota se vším všudy.

Komentář

Gazza Gascoigne: I když byl můj dotaz na konkrétní osobu, tak jsem v podstatě reagoval na více podobných nářků, které jsem během pátku ve Slušovicích slyšel. Snažím se chápat rozhořčení některých nad programem Filipa, ale on přece není jediný. A ta moje otázka byla nad formulací, ".. a nepřisere se do toho autoklub." Vždyť on už se snad přece "přisral", nebo se pletu já?
                        Jinak to co zajel Erik byla opravdu paráda, s tím naprosto souhlasím.

Komentář

Kondec: Tím "přisráním" mám na mysli to, že AK se vždy zjeví ve chvíli kdy něco začne fungovat a prezentuje to jako jejich zásluhu, když né úplnou tak alespon poloviční... v opačném případě je AK hluchý a slepý. To už se vůbec nebavím o podpoře kluků kolo 15 let věku kde je potřeba ta největší podpora AK a to hlavně finanční protože ze soukromých zdrojů se vše podporuje velmi těžko... a těch talentů kterých tady bylo a zahynulo právě na tom, že v době kdy to stojí nejvíc a jen velmi těžko se hledají soukromé prostředky na podporu bylo opravdu mnoho... a kde byl AK? proč se AK připojuje až ve chvíli kdy už je naprosto jasné, že to bude mít s tím který pilotem nějaký progres... Není to náhodou takzvané slíznutí smetany???

Komentář

on i kondec si jistě pamatuje, co AČR nazýval černými podniky a na koho psal jeho viceprezident udavačské dopisy, že generální sekretář (a dosavadní náčelník žiželických předháněk) AČR jednal s PČR a chválil si její proaktivní přístup, a komu prezident AČR vyhrožoval zastavením dotací, když se v jeho areálu pojede závod nezapsanej v kalendáři AČR a taky si jistě vzpomene, kde udělal první a velmi úspěšné závodnické kroky Filip Mareš i jeho spolujezdec, ale nejen oni, taky si jistě pamatuje celou anabázi Rallye Talentu a konečný výběr Filipa, který se této reality show ani neúčastnil, jenom vytrhl AČR osinu z ... a tak já spíš nechápu, že kondec něco nechápe
                            Když něco NIKDE nemůžu najít, zkusím se podívat na OFICIÁLNÍ stránku té soutěže a kupodivu budu překvapen, že to tam JE

Komentář

Novej: no konečně mě někdo chápe

PS: a ten Rally Talent byla šaškarna na druhou...
                              Naposledy upraveno Gazza Gascoigne; 14-04-19, 12:55.

Komentář

Working...
                              X