Oznámení

Collapse
No announcement yet.

15. Agrotec Rally Hustopeče

Collapse
X
  • Filtr
  • Čas
  • Ukázat
Clear All
new posts

• 15. Agrotec Rally Hustopeče

http://www.agrotecrally.cz/soutezici

Jsem zvědavý na tu novinku na Starovické RZ. http://www.agrotecrally.cz/agrotec-p...-dalsi-detaily
    Leon TDI Evo I Powerplus 764, Turbo 96 Kw,chip Dieselpower

Komentář

Pro přejíždějící diváky dost nešťastný formát pátku 2x2 RZty.
      V sobotu to jakž takž jde...

Komentář

Tak nebudeme přejíždět mezi RZ, ale z RZ do sklípku !
        FANS OSEK !!! nové video: Rallysprint Agropa Pačejov 2015
        Stanisi, nikdy na tebe nezapomeneme

Komentář

...v pátek do sklípku a v sobotu odpo mám kupříkladu já v plánu jet do ATC Merkur v Pasohlávkách u Nových mlýnů na sraz amerik www.lcw.cz
          Já neříkám nic...ale na má slova dojde.

Komentář

Původně odeslal alesk Zobrazit příspěvek
            Tak nebudeme přejíždět mezi RZ, ale z RZ do sklípku !
            Aleši po víně mě pálí žáha
            A stejně nemůžu ani to moje oblíbené pivo,neboť jak již posledních pět let je mým zvykem,budu na závěr startovního pole po RZtách točit kolečkem v 06E.
            Doufejme že nedojedu Pavlínku .
            A co se týče toho harmonogramu tak i pro mne nic moc!
            Loni než jsem začal svážet,tak jsem stíhal jako divák v pátek RZ1- sklepy a i RZ2- šoto u startu,v sobotu RZ7 -Šitbořice a RZ9 - náves Diváky.Letos bohužel asi vždy jen jednu na začátku .

Komentář

Původně odeslal JaraKl Zobrazit příspěvek

Aleši po víně mě pálí žáha ...
              To mě taky, ale jednou za rok, se to dá vydržet
              FANS OSEK !!! nové video: Rallysprint Agropa Pačejov 2015
              Stanisi, nikdy na tebe nezapomeneme

Komentář

Takze do San Marina letos zase nejedete...

Komentář

Zdravím. Minulý rok som spal v Bořeticích. Jedna RZ tam končila nočná a denná bola okolo rozhľadne. Pôjdu sa v okolí aj toho roku RZ? Jedná sa mi o nocľah. Pôjde sa niektorá RZ okolo Bořetíc aj v piatok alebo len v sobotu? Foto z rozhľadne. Ďakujem za radu.
                  Přiložené soubory

Komentář

Řekl bych, že rz2/4 ano... (ale tou sobotou bych si nebyl asi jistý, Starovice i Šitbořice jsou daleko a Diváky přes Bořetice nejsou)

Komentář

Tajne dúfam, že RZ 7 a 10 pôjdu okolo rozhľadne, tak ako išli minulý rok RZ 9 a 12.

Komentář

Tu loňskou rz máš asi na mysli spíš rz8/11 Němčičky, ta se jela okolo rozhledny na Kraví hoře (loňská 9/12 startovala v H. Bojanovicích a vedla směrem na Diváky)...
                        nicméně namotat by to tama šlo (pokud se ubere od loňského cíle), tak snad ti to vyjde...

Komentář

Boretice jsou na okraji oblasti, kde se jezdi, lepsi jsou Nemcicky a hlavne Kurdejov. V H. Bojanovicich, Boleradicich, Divakach ani Nikolcicich bohuzel zadny ubytovani nevidim. Jinak Hustopece jsou asi jedina nase soutez, kde se da mezi RZ prejit pesky i v ramci jedny sekce, ale to jsem spal na divocaka.

Komentář

Wladimeer asi máš pravdu. A ubytovanie už mám v Bořeticích v Mlýne. Minulý rok som tam tiež spali. Mali aj dobré raňajky. Zaváhal som určite najlepšie by boli Nemčičky. Tak na rok. Zle je že vydajú ZU a človek neznalí pomerov nevie kde by mohol ísť. A keď vydajú mapy už je všetko obsadené. Chceme fotiť. Ak pozrieš stránku rally-sports.sk. Foto Bohuš a Milan. Ja som Milan a lenivý som upravovať fotky, tak tam je toho odo mňa málo. Začal som len minulý rok. České rally sú za páskou. Niektoré Slovenské už s vestou.

Komentář

Původně odeslal milanj Zobrazit příspěvek
                              Tajne dúfam, že RZ 7 a 10 pôjdu okolo rozhľadne, tak ako išli minulý rok RZ 9 a 12.
                              Wladimeer má pravdu přímo okolo rozhledny se jelo loni jako televizní RZta 8-11.
                              Letos snad v pátek jako RZ 2-4.
                              V sobotu si myslím,že rozhledna ne.
                              Dle mého názoru se RZ 7 pojede se startem za Pavlovicemi nahoru na šoto Tabulová hora (známý úsek,ale loni se vůbec nejel),pak buď doprava na širokou okolo Němčiček,nebo doleva přímo do Bojanovic levý vracák u JZD nahoru do lesa,šotolina lesem do Divák a tj. jak loni RZ10.Poslední pasáž nad Nikolčicemi má více variant,Dohnalova údolí nevyjímaje.

Komentář

Working...
                              X