Oznámení

Collapse
No announcement yet.

15. Agrotec Rally Hustopeče

Collapse
X

• Filtr
  • Čas
  • Ukázat
Clear All
new posts

Ešte jedna otázka. Ktorá je to RZ? Je to blbé, ale nepamätám kde som bol.
    Přiložené soubory

Komentář

To je přímo v obci Kurdějov. Loni RZ 2/5. Letos nejspíš RZ 1/3

Komentář

Dle mého názoru a podle názvů RZ si myslím, že pokud se pojede okolo rozhledny v Bořeticích, bude následovat sešup dolů do Němčiček a vracák u koupaliště(ale nevychází to podle názvu RZ). A řekl bych, že se vrací vracák u Kravý Hory a pokračování okolo letiště Bořetice dál na Pavlovice.
        U RZ Starovice si nedovedu představit jinou novinky než, že se otočí start a cíl. To znamená, tam kde se startovalo, tam se teď bude končit. Ale pokud to bude jinak rád se budu mýlit protože tu RZ nemám rád
        RZ Kurdějov-V. Němčice je jasná, jen bude záležet kde bude start. RZ Šitbořice se moc nemůže lišit od předchozích ročníků.

btw: naposledy se jelo 10 RZ v roce 2015. Myslím že na velký mistrák je to vážně málo

Komentář

Jigy,
          je vidět,že jsi místní a když jsem se nad tím co říkáš zamyslel a zadal to do map,tak mě z toho nakonec vyšlo že :
          RZ2 bude startovat u Horních Bojanovic na obslužné naproti JZD odtud na hlavní k Němčičkám,vlevo do lesa pak šotolina k Bořeticím 100 m před rozhlednou doleva dolů do Bořetic,pak okolo letiště a kus za ním vpravo nahoru k váze a do po šoto do Němčiček ke kapličce,pak vlevo na hlavní směr Pavlovice,vpravo na spojovočku a hned vlevo nahoru po šotolině- Tabulka a okolo vinohradů dolů k Pavllovicím.Tím pádem by se jela šotolina na Tabulce oba dva dny v obou směrech.
          Co nato řekne RK,nebo bude mlčet až do zveřejnění map?
          Jenže to by odstřihli Němčičky od okolí a to se mi nechce zdát,takže start až u lesa,ale to mě chybí 2 km RZty?
          Naposledy upraveno JaraKl; 20-05-19, 11:54.

Komentář

JaraKl: prosímtě mohl bys tvou úvahu RZ2 hodit na mapu? Na tuhle rz chodíme a nedokažu si přesně vybavit všechny úseky co popisuješ. DIKY. Jinak my budem v Němčičkách na koupáku ubytovaní tak nám uzavírka nevadi

Komentář

JaraKl:
              Musím říct, že kilometrově jsem to až nepočítal a ten poslední úsek, s odbočením na šotolinu do Pavlovic, mě ani nenapadl. Vždycky jsem skončil na tom, že by odřízly Němčičky a to se mi úplně nechce zdát. Každopádně co tak přemýšlím, jeden rok to tak myslím bylo.
              Uvidíme, ale ten úsek od váhy na šoto nad Němčičkama by se mi dost líbil.

Komentář

https://mapy.cz/zakladni?planovani-t...&rt=&xc=%5B%5D
                Cíl jedničky je jasnej +- 200 m,takže start 3 taky.Ale furt mě lítá 400 m a hlavně to odříznutí Němčiček mě jaksi nejde pod vousy,,,
                A ještě nevychází přejezd do přeskupení!kalím nato,počkáme až na mapy!!
                Naposledy upraveno JaraKl; 21-05-19, 18:45.

Komentář

JaraKl: Díky. No vypadá to pěkně. Ale jak říkáte to odříznutí Němčiček by asi byl problém...

Komentář

Taky ještě něco přihodím
                    Moje verze bez odříznutí Nemčiček

A stejně si myslím, že to bude spíš ta druhá verze

Komentář

Jigy: tak ta druhá verze se sešupem dolů ke koupališti by byl dobrý adrenalin...nejelo se to už někdy? Tuším...

Komentář

Jigy,
                        Varianta I: shodujeme se po Bořetické letiště,kilometry ti sedí,ale chybějí tam Němčičky.Nechce se mi zdát,že by Rudolf vypustil adrenalinovou šoto pasáž z Tabulky dolů k asfaltce a chybí ti tam ty Němčičky.
                        Varianta II, přes kosu v Němčičkách u koupaliště:kilometry se dají ubrat od cíle,to by se nejela šotolina přes Tabulku a ta se v tomto směru dle mne pojede v sobotu jako RZ7 a hlavně nesedí pořadí obcí Bořetice - Němčičky.
                        Pro Čtýřu: kose u koupaliště v Němčičkách se v tomto směru jela naposledy v roce 2016 jako RZ1B a můžu ti říct že sjezd dolů od rozhledny je pěkný adrenalin i ve svozové Oktávce

Komentář

Původně odeslal Jigy Zobrazit příspěvek
                          Taky ještě něco přihodím
                          Moje verze bez odříznutí Nemčiček

A stejně si myslím, že to bude spíš ta druhá verze
                          Trochu to poopravím, pokud by se jela ta první verze tak před rozhlednou, bod 6 se vyjíždí z lesa až tou cestou blíže vrchu Horní ochozy, a v Bořeticích by se asi nejelo kolem bodu 7,ale tou JV cestou k 8.
                          Leon TDI Evo I Powerplus 764, Turbo 96 Kw,chip Dieselpower

Komentář

A co ten Shake? Tak se jel i minulý rok? Časově jsem ho minule nestíhal. Dá se tam najít místo? Zdá se mi nic moc...

Komentář

Chlapci ,Němčičky odříznutý od světa byly v roce 2010 .

Komentář

Původně odeslal JaraKl Zobrazit příspěvek
                                v Němčičkách se v tomto směru jela naposledy v roce 2016
                                Jo, u hriste to tenkrat bylo celkem dobry. Sice snad Starobahno, ale do skla a nakonec nejhorsi pivo je zadny pivo. Pak jsem se pri hledani noclehu nad Nemcickama trochu ztratil, nemel jsem GPS a na chvili vypadly i ostatni prostredky pro orientaci, tak jsem se musel znova najit. Jeste ze se Rakousko da poznat i v noci

Původně odeslal pokec Zobrazit příspěvek
                                Chlapci ,Němčičky odříznutý od světa byly v roce 2010 .
                                Jo, to si myslim, ze jsem tam byl taky, ale stali jsme ve svahu a pro pivo jsme chodili do ty dreveny boudy.
                                Naposledy upraveno Kenny_pce; 22-05-19, 18:37.

Komentář

Working...
                                X