Oznámení

Collapse
No announcement yet.

15. Agrotec Rally Hustopeče

Collapse
X
  • Filtr
  • Čas
  • Ukázat
Clear All
new posts

Je to sice mimo rally,ale Kenny co je tvoje kmenové pivo,myslím region ne Plzeň,Kozel pokud tam však nebydlíš.
    "Já su Starobrnem odkojenej" a nedám na něho dopustit,ba vím,že jsou i lepší piva.A těch horších je dle mě na pomyslným žebříčku o hodně víc než to naše

Komentář

Trocha spekulací od konkurence:

--- Pokorný na Hustopeče přihlášený s Fabií R5 Evo? To bude asi omyl ne? Ale Rada v poslední tiskovce zmiňoval, že by Evo chybět podle dostupných informací nemělo ...

Trocha vyjádření z organizačního týmu:

„Měli jsme určité indicie, že Honza s Pavlem letos do Hustopečí nepřijedou prvenství obhajovat a seznam přihlášených na Italskou rally bohužel tuto informaci potvrdil. Samozřejmě nás to mrzí, na druhou stranu se po letech naskýtá možnost zabojovat o první příčku už v průběhu rozjeté sezony a nikoli až v jejím závěru. Fanoušci rallysportu by však podle dostupných informací neměli být ochuzeni o start evolučního modelu Škody Fabie R5,“ naznačuje šéf organizačního týmu Martin Rada. ---

Dle mého, pokud někdo s Evolucí mimo Kopekyho tak leda někdo další z továrny (nebo pro továrnu) nebo někdo od Maliny = Mareš...
      Moudrost je třeba nejen získávat, ale i používat.

Komentář

Tipl bych spíš Kočiho, ale myslím, že je to celkem jedno, ten rozdíl bude minimální....

Komentář

Pokorný má v přihlášce napsaný "Evo" , tak o čem se tu bavíte? :-D Ale Koči by ho mohl mít taky, bylo ny to logické.
          Já neříkám nic...ale na má slova dojde.

Komentář

Původně odeslal liposh Zobrazit příspěvek
            Pokorný má v přihlášce napsaný "Evo" , tak o čem se tu bavíte? :-D Ale Koči by ho mohl mít taky, bylo ny to logické.
            Nechce se mě věřit, že by p. Pokorný (hlavní pilot "podnikatelského poháru") dostal jako první mimo továrnu Evo... Jako zázraky se dějí, ale tohle...?
            Moudrost je třeba nejen získávat, ale i používat.

Komentář

To EVO už u jeho přihlášky zmizlo, takže asi to byl vážně překlep

Komentář

V přihlášených přibyl David Tomek, ale ze Slovenska mi chybí Melichárek, Béreš, Vlastimil Majerčák

Komentář

Ředitel vyvěsil PU 01,
                  myslel jsem si,že v něm bude i opravený harmonogram,protože v 1 etapě se jedou 4 RZty ne 6 .
                  Kolik lidí to kontroluje a na svazu povoluji?

Komentář

Vždyť tam jsou 4

Komentář

Kenny, ty koňu...půlkoňu, tohleto je od vás, čehůňů děsnej zlozvyk. Starobrno je kvalitou přesně uprostřed ze všech českých piv, ale vy se do něj budete stejně furt opírat, ale takový patoky, jako Svijany, to vám chutná, žejo? Anebo tady vytáhneš, že piješ nějaký lokální pivo, který jde sehnat na jednom místě v ČR a to ještě pod pultem...takový lidi známe.
                      Já neříkám nic...ale na má slova dojde.

Komentář

Původně odeslal Michalin STR8 Zobrazit příspěvek
                        V přihlášených přibyl David Tomek, ale ze Slovenska mi chybí Melichárek, Béreš, Vlastimil Majerčák
                        Melichárek letos do nějakého videa říkal, že na Slovensku pojede snad jen ty Tatry.
                        https://www.facebook.com/radekcaga.photo ... moje facebooková stránka - RC PHOTO

Komentář

Původně odeslal JaraKl Zobrazit příspěvek
                          Jigy,
                          Varianta I: shodujeme se po Bořetické letiště,kilometry ti sedí,ale chybějí tam Němčičky.Nechce se mi zdát,že by Rudolf vypustil adrenalinovou šoto pasáž z Tabulky dolů k asfaltce a chybí ti tam ty Němčičky.
                          Varianta II, přes kosu v Němčičkách u koupaliště:kilometry se dají ubrat od cíle,to by se nejela šotolina přes Tabulku a ta se v tomto směru dle mne pojede v sobotu jako RZ7 a hlavně nesedí pořadí obcí Bořetice - Němčičky.
                          Pro Čtýřu: kose u koupaliště v Němčičkách se v tomto směru jela naposledy v roce 2016 jako RZ1B a můžu ti říct že sjezd dolů od rozhledny je pěkný adrenalin i ve svozové Oktávce
                          Takže II je správně,jen nás ředitel šálil s tím pořadím Bořetice-Němčičky.Já myslel průjezd obcemi a on jen katastrem kde leží rozhledna

Komentář

Původně odeslal Wladimeer Zobrazit příspěvek
                            Vždyť tam jsou 4
                            Harmonogram- dole součty: Rally totals/celkem rally Leg(etapa) 1 No. of SS (Počet RZ) 6.

Komentář

Není ten Barvíkovo spolujezdec ten právník, co zastupuje babiše?
                              ML

Komentář

Ahoj, letos se poprve chystám do Hustopečí. Chtěl bych požádat znalce o nějaký tip na sobotu. Je mi jedno na kterou RZ, ale preferoval bych šoto úsek, kde jsou auta v plném tempu a dobrým výhledem na delší úsek RZ a dobrou dostupností autem. Nevadí mně někam dojít 1 km, ale pochodovat někde 2 km do kopce s bagáží a dětma se moc nechce Pojedu ze Zlína po D2. Děkuji za radu a pište klidně i na SZ.

Komentář

Working...
                                X