Oznámení

Collapse
No announcement yet.

15. Agrotec Rally Hustopeče

Collapse
X

• Filtr
  • Čas
  • Ukázat
Clear All
new posts

RZ 7/10 - příjezd do obce diváky. V průvodci - http://www.agrotecrally.cz/obrazky-s...e1f8.pdf?redir, je to značený jak Výhled(V3) u popisu RZ. Auto necháš v obci a dojít je to kousek.
    If in doubt, flat out...legenda žije dál!

Komentář

Souhlas s BIGMIKEm. Jestli budeš mít s sebou děti, je to ideální místo. A na druhej průjezd můžete jít třeba na Diváckou náves (aby byla změna)
      Já neříkám nic...ale na má slova dojde.

Komentář

Asi mě budete odkazovat na ZU....ale nikde nemůžu najít čas Shaku?! Díky

Komentář

Už jsem to našel 12:30 - 16:00. Je to v článku hned v druhém příspěvku zde ve vláknu

Komentář

Letos taky jedeme poprvé na Hustopeče. Nemohla by nějaká dobrá duše doporučit nějakou šotolinu v pátek i sobotu?? Klidně i někde dál od parkoviště, procházka nevadí

Komentář

Mrkni na oficiální stránky máš tam krásného průvodce pro diváky jsou tam i uvedeny všechny šotoliny

Komentář

Video z loňska
                https://www.youtube.com/watch?v=pUf1XJ9tzEA&t=8s

Komentář

Původně odeslal JaraKl Zobrazit příspěvek

Takže II je správně,jen nás ředitel šálil s tím pořadím Bořetice-Němčičky.Já myslel průjezd obcemi a on jen katastrem kde leží rozhledna
                  Ale docela jsem se s tou RZ trefil

Komentář

Původně odeslal lancernik Zobrazit příspěvek
                    Letos taky jedeme poprvé na Hustopeče. Nemohla by nějaká dobrá duše doporučit nějakou šotolinu v pátek i sobotu?? Klidně i někde dál od parkoviště, procházka nevadí
                    Na FB stránkách agrotec rally jsou dokonce i videa projetých RZ, takže si je tam jde krásně prohlédnout.
                    A všechny šoto místa jsou zakresleny v průvodci
                    Snad jen na RZ 7/10 je kousek po startu šoto před tou levou kosou ( v průvodci od červené šipky, přes esíčko, rovinku a odbočení doleva)

Komentář

https://rallyzone.autoroad.cz/z-domo...rusi-hustopece
                      Sportu zdar a Rally zvlášť!!

Komentář

Fotogalerie ze závodu: http://jansmerda.cz/rally-hustopece-2019/

Komentář

Zajíčci na rally

Komentář

Přidávám pár svých fotek z uplynulých Hustopečí.
                            Letošní ročník opět parádní, jen jsem nějak míjel šotolinové úseky. Příští rok se budu muset polepšit.

Mé fotografie naleznete na jakobk.rajce.idnes.cz

Komentář

K té havárii Petra Semeráda, docela mě zaráží že v tom úseku nebyl žádný pořadatel, ten betonový anticut tam podle onboardu ležel už minimálně při průjezdu Talaše, nad tímto by se měli pořadatele zamyslet, dají k trati věc která dokáže být hodně nebezpečná a nechají ji tam jen tak bez dohledu někoho? Jinak soutěž se mi hodně líbila, počasí super, vše vycházelo, akorát nevím jak ostatní ale já sem měl jak v pátek tak i v sobotu pocit že je tam o dost míň lidí než vloni což mě dost překvapilo.
                              MH RACING

Komentář

Vinohrady, šotolina, sluníčko, spousta prachu a zaječí kaskadéři! Ve videu z Rally Hustopeče 2019 vystupují dvakrát, zkuste je tam najít

Já teda myslel , že jsem ho určitě přejel - ale byl teda hrozně šikovnej , že to přežil

Komentář

Working...
                                X