Oznámení

Collapse
No announcement yet.

40. Invelt Rally Pačejov 2019

Collapse
X

• Filtr
  • Čas
  • Ukázat
Clear All
new posts

Ok diky za odpoved.

Komentář

Hlavní změny na Pačejově letos - rz 1 výjezd z muničáku na hlavní do prava směr Horaždovice po skoku hned cíl , RZ 2 LETOS START - u zemědělského družstva Třebohostice pak se jede na náves Třebohostice v opačném směru pak odbočení směrem na Doubravici opačný směr než vloni , ( NOVÁ CESTA ) na vsi V Doubravici do prava PŘED HLAVNÍ SILNICÍ kolem hřiště zadem do Chraštovic a tam se napojí na lonskou trat před vsí do cíle . RZ4 polookruhová . Cesta od Horaždovic přes Babiny do Mečíchova přes Hlupín i do Třebohostic by měla být průjezdná .

Komentář

Původně odeslal wimmer Zobrazit příspěvek

Ano, shake startuje před Malým Borem od Břežan. Po ostrém levém odbočení se jede po té klikaté cestě na okraj Třebomyslic.
        Díky za odpověď.

Komentář

Pod tímto odkazem naleznete mapové podklady v google maps.

https://www.google.com/maps/d/viewer...263629167&z=11

Komentář

Jeste bych mel jeden dotaz. Mozna si to pletu ale zda se mi ze minuly rok tam byla takova kratka pasaz na sotoline. Cetl jsem si psani o divacky mistech na ewrc.cz a nikde to nebylo zmineno. Nevite nahodou kde to bylo a nebo se to letos nejede?

Komentář

Jediné šotolinové místo je před diváckým místem 1 na RZ Horažďovice Předměstí. Divácky nejatraktivnější je zde výjezd z lesa před tímto diváckým místem (viz mapy výše).

Komentář

Super dekuji moc za odpoved

Komentář

Galerka z Pačejova
                  rajče: https://jigy.rajce.idnes.cz/27.7.2019_Rally_Pacejov

fb: https://www.facebook.com/JanZimolkaP...Jz7G8R_zoK6gkc

Komentář

Přidávám pár svych fotek z Pačejova. V Pačejově jsem byl poprvé a moc se mi soutěž líbila.
                    Mé fotografie naleznete na jakobk.rajce.idnes.cz

Komentář

Nechce se mi zakládat nové téma, tak to hodím sem - od p.Zíty v rozhovoru ve Světě motorů na ČT sport (hosté Kopecký a Hortek) před chvílí zaznělo, že Pačejov bude příští rok ve velkém mistráku jako náhrada za Příbram. Vím, že se o tom hodně dlouho nahlas mluví, ale ofiko jsem to ještě nikde neviděl. Nebo mi něco uniklo?
                      FANS OSEK !!! nové video: Historic Rallye Kramolín 2014
                      Stanisi, nikdy na tebe nezapomeneme

Komentář

Ofiko to asi bude, až budou kalendáře na příští rok. Ale nejspíš se to bere jako jasná věc. Spíš by mě zajímalo, jestli bude Příbram pokračovat třeba ve sprintech a když jo, tak ve který oblasti bude chtít mít rychlostní zkoušky a jestli třeba nepřejdou rychlostky kolem Hvožďan na Pačejov - ono je to tam v skutečnosti mnohem blíž (hlavně do servisu) než do Příbrami.

Komentář

Pokud Příbram nebude ve sprintech tak to nebude moc veselý. Kopna, Vyskov a Vsetín. Jeseníky to bude záhada a jestli nebude nový podnik tak dost slabota.

Komentář

a bude Kopna?
                            Jean Marsellus Todt: Když odstoupíš, budeš odstoupenej. Nebo tě odstoupím já...

Komentář

Slyšel jsem nějaký náznaky(negativní), ale doufám že bude, byla by to hrozná škoda. Letos i přes špatný počasí super zavod

Komentář

A budou vubec sprinty zvlast?
                                www.pajuse.cz - podmořské, rally a jiné fotky - naposledy přidáno: Rally Kramolín 2019

Komentář

Working...
                                X