Oznámení

Collapse
No announcement yet.

Sezóna 2020

Collapse
X

• Filtr
  • Čas
  • Ukázat
Clear All
new posts

• Původně odeslal Čejda Zobrazit příspěvek
    Ano, spolupráce skončila a ano, Fiesta je na prodej.
    Venca nicméně pojede a pro mnohé bude překvapení s čím se ukáže. Je se na co těšit.
    Vašek několikrát v průběhu sezóny hovořil o tom, že se "něco možná" rýsuje a že to pro něj bude velká výzva... No a já se tážu: bude to mít náhon na zadek?
    Moudrost je třeba nejen získávat, ale i používat.

Komentář

• Tak pánové, přeji pěkné ráno. Včera se je mě dostala do uší informace z velké blízkosti bývalého týmu Ruského bohatýra H-Racing. V jednání je několik startu na naší půdě. Vše v závislosti na tom jaký budget sežene s ohledem na potencionální starty v ME a občasné starty v MS.

Nicméně každý z nás si jistě pamatuje jak to dopadlo naposledy s jeho starty u nás pod hlavičkou týmu Roko... No nechme se překvapit...

Komentář

• zdravím tak Martin Vlček si domu přivezl další hyundai ma jich 4 parada

Komentář

• Kune k - TAKY SE přikláním co mám zprávy . U Inveltu ZKONČIL ALE REKLAMU NA EURO OIL ASI MÁ protože mu diktuje plno věcí co mám zprávy

Komentář

• Ono je otázka jestli Eurooil jako síť čerpacích stanic bude vůbec fungovat celou letošní sezonu, loni na podzim se psalo že Čepro hledá partnera. To asi situaci se sponzoringem taky neusnadňuje

Komentář

• Co jsem zaslechl ( jedna paní povídala ) tak r5 to nebude

Komentář

• Jan Černý porvrdil ve Světě Motorů Polo R5 od Štajfa.
                Naposledy upraveno Group B; 19-02-20, 21:48.

Komentář

• Původně odeslal truba Zobrazit příspěvek
                  zdravím tak Martin Vlček si domu přivezl další hyundai ma jich 4 parada
                  Jen pro upřesnění 4 určitě nemá, řekl bych že Hanušovi se jen stará o servis

Komentář

• Je třeba vydržet ještě nějakých 14 dní, pak bude vše oznámeno. Zatím je to TOP SECRET info, ale to čekání bude stát za to....

Komentář

• Původně odeslal houska Zobrazit příspěvek
                      Je třeba vydržet ještě nějakých 14 dní, pak bude vše oznámeno. Zatím je to TOP SECRET info, ale to čekání bude stát za to....
                      Houska, k čemu se tvůj koment vztahuje? Jako Pechovo pekáč bo k tomu nezajímavé u komentu Vlčák - Hjondé atd?

Komentář

• Někdy ještě před Fiestou se Pech v nějakém rozhovoru vyjádřil.že by si dokázal představit i historiky s BMW.No ale pak klapla ta Fiesta.(teda pokud mě pamět neklame).Tak jsem sám velmi žádostiv co z toho vyleze.
                        Sportu zdar a Rally zvlášť!!

Komentář

• Tohle nicotné české tajemno

Komentář

• aby nebyly starty Kopeckého také překvapením.. přeci jen customer racing není továrna..

Komentář

• Původně odeslal cubephotography Zobrazit příspěvek
                              aby nebyly starty Kopeckého také překvapením.. přeci jen customer racing není továrna..
                              Jak to myslíš customer racing? Že by jezdil jako soukromník.
                              Naposledy upraveno Danniel; 21-02-20, 21:52.

Komentář

• Kopecký jezdí ve vlastním, rodinném týmu a platí to ŠM

Komentář

Working...
                                X