Oznámení

Collapse
No announcement yet.

Sezóna 2020

Collapse
X

• Filtr
  • Čas
  • Ukázat
Clear All
new posts

• Původně odeslal Gazza Gascoigne Zobrazit příspěvek

Houska, k čemu se tvůj koment vztahuje? Jako Pechovo pekáč bo k tomu nezajímavé u komentu Vlčák - Hjondé atd?
    Nějak sem zapomněl citovat Samozřejmě se jedná o Vencovo pekáč...

Komentář

• no hyunai v dobrych rukou by i kopeckeho překvapil měl by co dělat ale on pojede skoro pod tovarnou ma vyhodu černy polem to nevyhral

Komentář

• Původně odeslal houska Zobrazit příspěvek
        Je třeba vydržet ještě nějakých 14 dní, pak bude vše oznámeno. Zatím je to TOP SECRET info, ale to čekání bude stát za to....
        Napadá mě Suzuki R4, ale podle toho, jak píšeš že to bude pecka, to asi nebude.
        Upřímně, pro mě by bylo u Pecha zklamání téměř cokoliv, pokud to nebude auto schopné jezdit o titul.

Komentář

• Původně odeslal mrkenny Zobrazit příspěvek

Napadá mě Suzuki R4, ale podle toho, jak píšeš že to bude pecka, to asi nebude.
          Upřímně, pro mě by bylo u Pecha zklamání téměř cokoliv, pokud to nebude auto schopné jezdit o titul.
          Já myslim, že ve Vénovo rukách bude..

Komentář

• A co kdyby jel nějaké WRCo? Třeba Fíkus 03?

Komentář

• Původně odeslal Tonda H Zobrazit příspěvek
              Tohle nicotné české tajemno
              Taky bych rád věděl, jak co bude

Komentář

• Co treba Focus od Dohnala?

Komentář

• Moc se mi nezdá, že by chtěl na Barumce startovat až někde vzadu.
                  Ale jak jsem zmiňoval, vůbec bych se nedivil, kdyby se Oreca / Pletka rozhodli zaplatit mu starty s R4 a on to přijal, než aby si platil sám starty s R5. Ale je to jenom moje představa

Komentář

• mrkenny s Focusem by na Barumce mohl jet tak možná pohár pořadatele nebo legendy.... Pokud se nepletu tak na Barumce WRC startovat nemůžou

Komentář

• Maxifavos: Jako že v poli národní šampionátu by nemohl startovat s autem, které je pro národní šampionát povolené? Jinak o Vaškově budoucnosti nevím vůbec nic a reaguji jenom na domněnce k nemožnosti startu na BCRZ.

Komentář

• Kondec právě že mám ten dojem že na Barumce právě ani Honza Dohnal stím WRCem nemůže startovat,oni to mají nějak jinak oproti ostatním podnikům u nás.Možná by tam šel pohár pořadatele,nebo Legendy jako demonstrační jízda,ale do pořadí to tam nejde

Komentář

• Nejde to pouze do pořadí evropského, ale stejně nikdo s wrc nemá zájem jezdit vzadu :-(

Komentář

• WRC môžu štartovať na Barum rally. Dohnal tam nechodí preto lebo je to extrémne drahá súťaž. S WRC tam štartoval napr. Tomaštík v roku 2016

Komentář

• Aha tak to děkuji za osvětu já měl za to, že právě že kvůli té Evropě tam ty WRC nemůžou vůbec a proto tam taky poslední roky z WRCem nikdo ani nejde

Komentář

• Původně odeslal Duffy Zobrazit příspěvek
                                Kopecký jezdí ve vlastním, rodinném týmu a platí to ŠM
                                vidíš, tohle byl plán a ono to asi bude zase trošku jinak ..

Komentář

Working...
                                X