Oznámení

Collapse
No announcement yet.

Sezóna 2020

Collapse
X

• Filtr
  • Čas
  • Ukázat
Clear All
new posts

• A navíc ke konci už měl Venca přední světla uvnitř černý a tuším byli z carbonu a tady na foto jsou sériový

Komentář

• A nebo je to maketa, co visela v autosalonu na zdi? :-)
      www.pajuse.cz - podmořské, rally a jiné fotky - naposledy přidáno: Rally Kramolín 2019

Komentář

• Vidíte borci. Těch podrobností jsem si vůbec nevšiml a ta černá skla je ostuda která jde na můj credit ... Nechal jsem se unést představou jak by to bylo super zase vidět tenhle pekáč na trati.

​​​​​​Navíc mám smutnou zprávu. Na to konto jsem zjistil, že Ášinův Mini je už po smrti. V roce "17" byl prodán do Číny a tam ho nějakej patlal (prej) rozložíl na ohrabky
        Naposledy upraveno Gazza Gascoigne; 07-03-20, 15:09.
        Moudrost je třeba nejen získávat, ale i používat.

Komentář

• U Pechů na baráku se místo sněhuláka objevilo nafukovací Porsche ...

Komentář

• Gazza on ho koupil zpět Prodrive a ano i podle databáze na resultech šel pak do Číny,ale je v databázi veden jako funkční a aktivní tak nevím jestli existuje nebo byl rozložen na prvočinitele

Komentář

• Za 7 dní je uzávěrka přihlášek na Valašku a je přihlášeno jen 9 posádek a to počítám i Slovensko. Není to nějaké divné?

Komentář

• Řekl bych že není. Letos je nový systém elektronických přihlášek a všichni tak teď určitě bojují s licencemi ...

Komentář

• Fejs nemám,ale slyšel jsem že snad můj jmenovec říkal,že uzávěrku přihlášek posunou.
                  Taky mě není jasné nevím,proč byla původně tak brzo.....

Komentář

• Už se ví (tuší), s čím pojede ten Venca? Oznámili alespoň nějaký termín představeni?

Komentář

• Pojede se Valaška normálně, nebo se bere jako akce nad 100 lidí a nepojede se?

Komentář

• To momentalne asi nikdo nevi...

Komentář

• Na stránkách Valašské rally visí dnes tento text: Pořadatelský tým KOWAX Valašské rally ValMez respektuje rozhodnutí Vlády ČR o zákazu akcí nad 100 účastníků, nicméně pokračuje v přípravě 39. ročníku. „I přes současný ne zcela přehledný vývoj pokračujeme na přípravě závodu. Sám za sebe jsem optimista a věřím, že tři týdny do startu závodu mohou přinést lepší zprávy,“ říká šéf organizačního týmu Jaromír Tomaštík.

Komentář

• Taky je tam, že nejpozději ve čtvrtek v 18 hod bude další info...

Komentář

• Vzhledem k tomu, ze lidi od poradatele a tymu je minimalne o rad vic nez 100, tak pochybuju, ze to Baba dovoli.

Komentář

• Včera se ve vládním krizovém štábu údajně jednalo o úplném zrušení všech společenských akcí. Nakonec se určilo oněch 100 lidí. Je tedy otázkou, pokud se nákaza opravdu rozjede, zda k tomuto úplnému zákazu nedojde dodatečně. Jinak z nejbližších rally byla včera v původním termínu zrušena rakouská Rebenland rallye a chorvatská Rally Opatija. Obě se budou pokoušet o přesun termínu. Je bohužel bláhové si myslet, že zrovna Valaška by měla být výjimkou. Navíc víme, v jakém postavení je rally u nás. A pokud by se v době celoevropské paniky zavíraly cesty, po kterých se budou prohánět pomalovaná auta, jakoby se nechumelilo, bude to pořádné píchnutí do vosího hnízda.
                                http://www.rallyshots.cz

Komentář

Working...
                                X