Oznámení

Collapse
No announcement yet.

Sezóna 2020

Collapse
X

• Filtr
  • Čas
  • Ukázat
Clear All
new posts

• Tak Sumava odkryla svou tvar, budu brecet jestli se to nepojede , protoze je to pecka. Poradatel splnil co slibil a zaradil spoustu uplne novych useku. Co se tak predbezne divam, tak fakt hezkych, sotolina, lesni cesty, uzky silnicky, zustal jen Korab, Cinov a Strasinska.

Komentář

• A to větší škoda, že se nepojede

Komentář

• Když tedy Pech s Fordem od Dohnala, s čím tedy Dohnal?

Komentář

• Není čas začít chystat krizový plán, jak letos odjet MČR?
          Poté, co byl zrušen Krumlov (to samé by tedy mělo být s Kopnou).
          Něco jako sloučení sprintu a dvoudenních podniku...?
          Protože soutěží, které se podaří odjet v náhradním termínu moc nebude.

Komentář

• ???
            www.karno-rallymodely.cz

Komentář

• Aha?! Tak to spíš vypadá na konec sezóny?

Komentář

• První ofiko zrušené mistrovství je Skotsko... https://www.dirtfish.com/rally/scott...s-2020-season/

Komentář

• 16.Agrotec Petronas Rally Hustopeče:
                  Na hlavní stránce stále běží odpočet do startu tj. 72 dní (19.6.-20.6.).
                  Rudolfe je ještě nějaká šance,že se letos v tomto termínu pojede,nebo jste už přípravy odpískali,nebo hledáte náhradní řešení?
                  Co je hraniční datum?Nouzový stav určitě do 30.4.,co pak bude následovat

Komentář

• V přípravách pokračujeme, co máme mít k dnešnímu dni hotové, hotové máme. Rozhodnutí padne 13.4.

Komentář

• Já pořád doufam že se pojede, mám Hustopeče jako divák neskutečně rád a ikdyž sem ze Zlínska tak jsou Hustopeče mou nejoblíbenější soutěží, snad se to nějak podaří!
                      MH RACING

Komentář

• Taky moc doufám. Hustopeče sou nej. Věřím že se situace zlepsuje a pojede se. Držím vám palce

Komentář

• podle mne až Pačejov se pojede a to možná , zdali se to vyplatí pustit jeden závod a zdali bude mít sponzor peníze atd. jak jsem ho slyšel v TV tak nic moc o 50% klesli výdělky a nadával .HRANICE určitě neotevřou brzo pro volný průjezd příjezd i výjezd jak před virem prezident dneska povídal tak do roka , tím by i Barumka padla ( pochybuji , že by jsem pustili třeba ITALI atd. ) . To se bude spíš létat dříve a koridor do Chorvacka autem v létě nechtějí povolit Rakušáci ani Slovinci . Chorvati by nás chtěli mluvil velvyslanec , ale po příjezdu k nim i třeba letadlem zatím platí 14 dní u nich karanténa ( papír ,že nemám vir odmítají ) pak dovolená a domů a doma zase 14 dní karanténa to chtějí zase naši . Státy se bojí a nezáleží to jen na naší vládě. Je to jen můj názor podle toho co nám zatím říkají v TV , aby jsme pak nebyli zklamaný.

K.Arno , ano další podnik zrušen

Hustopeče zrušeny - https://www.ewrc.cz/clanek/34870-agr...-2020-zrusena/

atd.

Barumka Samozřejmě máme na stole i variantu, že se letos barumka vůbec nepojede a padesátý ročník by musel počkat až na sezonu 2021

https://www.ewrc.cz/clanek/34858-bar...-az-napresrok/
                          Naposledy upraveno internet kavárna; 19-04-20, 20:58.

Komentář

• Trochu nechapu, co maj do organizace rally co kecat nejlepsi odbory v republice.

Komentář

• Pokud sem dobre cetl tak u rally Bohemia bylo vydáno, že přípravy pokračují dál a já nevidím důvod proč by se nemohlo jet. U barumky je to samozřejmě slozitejsi tim, že je v ME, ale já pořád věřím, že to klapne. A dnes vyšla další pozitivní zpráva od rally Příbram, že přípravy pokračují. Tak snad vše klapne a pokud se situace výrazně nezhorší věřím tomu že od července se situace vrátí aspoň trochu do normálu

Komentář

Working...
                              X