Oznámení

Collapse
No announcement yet.

Sezóna 2020

Collapse
X

• Filtr
  • Čas
  • Ukázat
Clear All
new posts

• Shake na Barum bude na Žlutavě

Komentář

• Nebýval v tomto rally guide i slepý harmonogram? Není tam kvůli pandemii,nebo to vycházelo až později?

Komentář

• Asi letos nechtějí ani naznačovat

Komentář

• No tak jsme v Čechách není se čemu divit. V republice Absurdistán zveřejní tratě 10 dní před soutěží kdyby mohly déle zaručeně to udělají. Prý kvůli nepovolenému najíždění/kdopak by to v dnešní době najížděl-pod trestem vyloučení ze soutěže/.Když dříve se chýlil konec WRC pouze doporučení FIA. Okamžitě u nás je ustřihly od další sezony-vozový park tehdá u nás snad nejlepší po Italech.Takových věcí je u nás spoustu-proto se ani nedivím některým klukům,že radši preferujou cizinu.

Komentář

• Ja bych trochu brzdil vášně. Ono se to najíždění děje. Problém bohužel je to dokázat. Vidět je málo.
            Kua já na to jednou našetřím a vrátím se zase na tratě. ?? 2014 ?? Ne sranda.. Už jsem se vrátil.

Komentář

• Najíždění se sice určitě děje , ale nezveřejnění tratě na tom toho moc nezmění a navíc stejně všeci ví , kudy se barumka i jiné soutěže jezdí. A druhá věc je, že ti co si chtějí stěžovat , si budou stěžovat pokaždé, protože taky vědí...

Komentář

• ARAM - ano najíždění je a tratě se nechají zjistí ty se nezapřou . Kdo říká že trénuje posádka , ta si to nedovolí má na to lidi . To může rozpis napsat kdokoliv ne závodník na který je posádka zvyklá několik let nebo bývalí spolujezdec atd . a ty tam na RZ můžou JEZDIT jako divák a dokaž mi že jedu tam a tam at si mi napíšou já nezávodím atd. POKUD TAM NENÍ ZÁKAZ VJEZDU . Když tam můžou jezdit diváci i 14 dní před !!!! Posádka se aspon nezdržuje nemusí to psát pracně , když jsou třeba dva průjezdy a hned jedou rychleji a jen doplňují a opravují vše je na souhře a důvěře !!!

Naposledy upraveno internet kavárna; 15-06-20, 20:38.

Komentář

• Horší je, když tam závodník bydlí a každej den nějakou tou cestou jezdí do práce a z práce. Jak se to řeší?
                  Já neříkám nic...ale na má slova dojde.

Komentář

• Liposh to se nejspíš neřeší, přece se nebudeš stěhovat bůh ví jak dlouho před soutěží ,jen kvůli tomu,že někde postavíš/koupíš barák a buď se tudy jezdilo a jezdí a nebo nikdy nejelo a najednou se jede

Komentář

• Kluci, to objevujete dávno objevenou Ameriku, je to řešeno v ZU každého podniku a vychází to ze SPR pro rally. Konkrétně v ZU třeba na Bohemia rally je to takto:
                      9.3.2 Jakákoliv přítomnost jezdce a/nebo spolujezdce na trati rychlostních zkoušek v době dvou měsíců před začátkem rally je považována za seznamovací jízdu. Každý jezdec a/nebo spolujezdec, který se má v tomto období z jakéhokoliv důvodu nacházet na území využívaném pro rally, musí o tom včas informovat ředitele rally – Petr Pavlát – pavlat@rallybohemia.cz s výjimkou jezdců nebo spolujezdců, kteří v této oblasti žijí nebo trvale pracují. Tato omezení se týkají všech, kteří se chtějí rally zúčastnit bez ohledu na skutečnost, zda již podali přihlášku nebo obdrželi ZU.
                      Ale jinak nepovolené tréninky i zvýšená přítomnost najíždějících fanoušků před rally je někde obrovský problém, pokud jsou místní naučení na průjezd svým koncem obce třeba na 20 aut za den a najednou se provoz znásobí, jsou schopni tlačit na místní samosprávy, aby se takové akce v dalších letech nepovolovaly. A pak je úplně jedno, zda to byl jezdec, divák, novinář nebo kdokoli jiný.

Komentář

• A právě proto by to měli zveřejnit co nejdřív, aby se ten provoz co nejvíce rozmělnil (jelikož kdo si to chce projet tak ten si to projede). Takto všechny pořadatel "tlačí" to řešit těsně před soutěží...

Komentář

• Tak upřímně pánové ty posádky na trati je menší problém než hromada hloupých fanoušků. Ruku na srdce kdo z vás zná ve svém okolí někoho, kdo si to jede projet. Bohužel tito rádoby fanoušci udělají více škody, než rádoby posádky. Z vlastní zkušenosti vím, že mne při najíždění omezené rychlosti na 30 předjíždí frajer s vytuněnou ( rozuměj lehce orezlou feldou s nálepkou SPARCO a dírou ve výfuku ) a čumí do auta jestli tam někdo známý. Takoví borci lítají od čtvrtku po rz a v duchu si mumlání L3 do P5. Toto je realita. Realita kvůli které se tratě zveřejňují až pozdě. Právě proto aby se počet litajicich rádoby diváků omezil. Uvědomte si, že ne všichni jsou slušní a vychování jak třeba vy. Docela nedávno jsem vystoupil ze závodničky a postavil se do řad pořadatelů. A občas se nestačím divit.
                          Kua já na to jednou našetřím a vrátím se zase na tratě. ?? 2014 ?? Ne sranda.. Už jsem se vrátil.

Komentář

• Pačes má pravdu.Jelikož už několik let jezdím na Lipské paseky na chalupu (RZ Pindula) tak můžu potvrdit že při Barumce je tam "hukot" už týden před ní.Seznamky vždy OK ale před nimi i po nich to tam lítá neskutečně.I v noci!Mi to nevadí(mám oktany v krvi),ale jsou tam lidé kteří si jdou na chalupu odpočinout a pak pár Prasáků jim v noci trhá spánek.Nejde o ty kteří jedou "civilem" ale o ty kteří mají úpravy hlavně výfuku a jestli jim to dodá pocit že jsou rally piloti budiž.Ale taky by měli brát ohledy na jiné.Třeba můj "bytný" na chalupě ten je při Barumce úplně "nepříčetný".Celý rok si lebedí jaký je tam klid a ticho a přijde Barumka a měsíc se tam nedá vydržet.
                            Sportu zdar a Rally zvlášť!!

Komentář

• Poznatek z Hustopečí. Na základě stížností místních, že závodníci tam trénují dlouho dopředu a po nocích, jsme chvíli hlídali úseky mimo veřejné komunikace. Jezdec žádný, ale bylo až s podivem, kolik aut s SPZ mimo jihomoravský kraj se vyskytovalo na těchto cestách i pozdě v noci. A podstatná část měla pár věcí společných. Jela rychle, byla hodně hlučná a řidiči těchto aut většinou tvrdili, že zabloudili. Nedovolené seznamovačky ze strany jezdců určitě existují, ale ti se snaží být co nejméně nápadní. Hlavním problémem jsou "závodníci". A možná jsou to pak ti, kteří na různých fórech nadávají, jak se tratě rally nesmyslně omezují. Ony se ty tratě také omezují právě kvůli takovýmto idiotům. Lidé dokáží překousnout vrčení závodních aut jeden den, jeden večer, ale týden nebo čtrnáct dnů hluku, především v noci, je na ně moc. A hlavně nerozlišují mezi jezdcem rally a "závodníkem".

Komentář

• Hujere, ten rok, co se v Zelechovicich odbocovalo na Provodov, ti tam nelitali? Jelikoz se RZ jezdej porad stejne, nevidim duvod, proc cekat na mapy. A taky nevidim duvod, proc jezdit treba 100km nekam, abych si zalital po otevreny RZ. Ale je fakt, ze za posledni 3 mesice jsem zjistil, ze chovani vetsiny lidi uz skoro vubec nechapu...

Komentář

Working...
                                X