Oznámení

Collapse
No announcement yet.

Sezóna 2020

Collapse
X

• Filtr
  • Čas
  • Ukázat
Clear All
new posts

Č.Krumlov 22.-23.5. viz článek na hlavní stránce.
    FANS OSEK !!! nové video: Historic Rallye Kramolín 2014
    Stanisi, nikdy na tebe nezapomeneme

Komentář

Hustopeče o týden později než letos 19. - 20.6. 2020 viz webovky www.agrotecrally.cz

Komentář

Tak ono to není vyloženě o týden později. JaraKl mě na chvíli navnadil a pak jsem byl zklamaný, protože mi to koliduje s jednou manželčinou akcí a já chvíli myslel, že by se to mohlo o týden rozcházet, ale tahle akce se taky posunula na stejný víkend :-/ :-D ...ale protože je to dlouhodobá věc tahle zmiňovaná kolize, už jsem si vydupal, že do soboty do 15:00 jsou Hustopeče a až potom je přesun a celá neděle ta druhá věc. :-)
        Já neříkám nic...ale na má slova dojde.

Komentář

Pět dní je u mne týden,normálně by to bylo 6,zkresluje to 29.únor.
          Finsko je taky posunuté o týden (pět dní) kvůli Olympiádě

Komentář

Původně odeslal dansu Zobrazit příspěvek
            . . . že by Wenda ?
            Vendelín je rychlejší, je mimo Kopejdy asi nejrychlejší. Kdyby měl peníze, tedy. Ale to spíše vypadá na konec, z důvodů finančních.Bohužel a je mi z toho hodně smutno.

Komentář

Konec listopadu a ofiko kalendáře zatím nikde
              Z MČR nám vlastně chybí akorát termíny Valašky,Šumavy a Pačejova,ale co sprinty?

Komentář

Někde jsem zahlídl termín VR 3.-5.4. a sprinty toť otázka. Rally Vyškov, Kopná, Vsetín jsou snad jistý a co dál? Příbram, Jeseníky? Nějaká nová soutěž? Jsem zvědav na kalendář sprintů

Komentář

Šumava 2020 by měla probíhat o víkendu 24-26.4.2020

Dá se odvodit z oznámené kolize s Rally Praha Revival
                  (zdroj: http://www.edda.cz/mscrdovrchu/index...detail&id=3919)

Komentář

Nemám tolik přehled, ale co pořádá p.Tomaštík krom VR, což předpokládám je Valaška a odpovídí zkratce RF? (viz. diskuze pod článkem o rozsudku k Barum rally)
                    www.pajuse.cz - podmořské, rally a jiné fotky - naposledy přidáno: Rally Kramolín 2019

Komentář

Tipnul bych Rally Fsetín

Komentář

já by si typnul 2020 RALLYE velký mistrák stejně jako letos kromě Příbrami .Místo toho Pačejov termín čekám na září
                        sprinty - Fulnek , Plzen , Příbram , Vyškov, Kopná , Vsetín , možná i Jeseníky .

AE86 - to je jedno Šumava tam se musí

Dá se odvodit z oznámené kolize s Rally Praha Revival
                        (zdroj: http://www.edda.cz/mscrdovrchu/index...detail&id=3919)
                        Naposledy upraveno internet kavárna; 27-11-19, 11:55.

Komentář

internet kavárna: Ve Fulneku se jede Valašská rally, to tam "chtějí" ještě sprint? (nehledě na to, že zr Fulnek z VR je tak nějak "hodně slabá"...)

Komentář

Wladimeer tohle se jen říká skutečnost může být úplně jiná neber to vážně ( Dříve to bylo podobný Tišnov a Vyškov ) . Až to bude tak bude uvidíme když je času dost ALE POZOR rakouskou Jänner rallye 3. až 5. ledna se jede a má být nějakého pohár Regional Rallye Cup s Krumlovem a na to kalendář není zatím což moc posádek ani neví a chtěli by se svést a bude to brzy i na přihlášení , vyřízení licence škoda , peněžní odměny v celkové výši 5000 euro, poháry a další věcné ceny. Vypůjčil jsem si to z http://www.autosport.cz/clanek.php?cl=20873
                            Naposledy upraveno internet kavárna; 27-11-19, 19:25.

Komentář

Původně odeslal Wladimeer Zobrazit příspěvek
                              internet kavárna: Ve Fulneku se jede Valašská rally, to tam "chtějí" ještě sprint? (nehledě na to, že zr Fulnek z VR je tak nějak "hodně slabá"...)
                              Mělo by se jet na oderskych zkouskach

Komentář

A co sprint Kroměříž?Ten byl silně záživný skrz počasí a dokonce tam vyhrál jednu RZ Tomáš Uher s Fabií TDi!
                                Sportu zdar a Rally zvlášť!!

Komentář

Working...
                                X