Oznámení

Collapse
No announcement yet.

Sezóna 2020

Collapse
X

• Filtr
  • Čas
  • Ukázat
Clear All
new posts

Původně odeslal Toni Zobrazit příspěvek

Mělo by se jet na oderskych zkouskach
    Tak to jsem rád za další sprint jen mě mrzí (a to jako moraváka), že je to zase na východě a v Čechách zase nic...

Komentář

Wladimeer vše ale berte s nadhledem a může se cokoliv stát , to jen byl nástřel jako od KUNEKA . Kalendáře se mění každý den . Nechme se překvapit co z toho vyleze na r. 2020 , ale trvá jim to dlouho asi se nemohou domluvit . O poháru mezi Krumlovem a Rakouskem se píše , ale nic není na stránkách FASU tam zatím mlčí -start už za 6 neděl a uzávěrka je 16.12.2020 a píší zálohový vstupní poplatek 1000 euro na oba podniky . Mají asi hodně práce když dali i vyhlášení mistrů v rallye až na leden v pátek 10.1.2020 po Rakousku asi nestihají , vždy to bylo okolo listopadu .

Komentář

Tak mluví se ve sprintech o Kopné, Fulnek,Plzeň,Vyškov,Morávia/Šternberk/,Příbram, Vsetín, velké Val. Mez.,Šumava,Č.K.,Hustopeče,Bohemia,Barum,Pačejov, u historiků nejasné, každopádně prý je vzali Kopné,Vyškovu a Vsetínu, důvod nevím, každopádně je jasná Vltava, Č.K., možná sobota Hustopeče,Bohemka,snad jenom pá+so Barum, jeden den Pačejov,případně to, co si ostatní pořadatelé vylobují, takže možná 1 den V.M., případně jako podpora novým pořadatelům sprintů, tedy Fulnek, Plzeň, Příbram, ale to jsou spekulace z agentury JPP...

Komentář

Další kamínek do termínové mozaiky: má srdeční Rally Příbram 24.7.-25.7.2020
          A potěšitelné jsou i plány do budoucna: https://www.rally-pribram.cz/single-...5%99%C3%ADbram

Komentář

2021 navrat do MCR? A kdo by mel vypadnout? Pocitam, ze Pacejov ne. Jako jednoho kandidata bych mel (svoji srdecni soutez, bohuzel), ale byla by skoda tech trati, co si vsichni chvalili.

Komentář

Po sobotní návštěvě super akce ve Slušovicích jsem koupil info velký Valmez, Šumava, Krumlov, Hustopeče, Bohemka, Barum, Pačejov. sprinty Kopná, Plzen, Přibram, Fulnek, Vyškov, Jeseníky další pokus, Vsetin, škoda že našemu Vyškovu sebrali veterány. Prý i Kopné a Vsetínu ,trochu likvidace tradičních moravských podníků. Jeseniky se třeba tradičně nepojedou tak budou jen ve Fulneku.

Komentář

Zdravím všechny.Tak přikládám do mozaiky i já něco.Po přečtení zpravodaje obce 11/2019 bude Valašská rally "asi" termín 3.-5.dubna 2020. A přikládám zprávu,že v zastupitelství schválili průjezd městem.Takže to vypadá,že snad se pojede RZ Puntík v nějaké podobě.
                Průjezd by měl býti v sobotu 4.4.2020.Víc nevím.
                Jo,jo.Je to tak. Jirka Sedlář to byl " Pan Jezdec ". Škoda,je to už 30 let, co není mezi námi. Vzpomínám na něj stále.A doufám, že nejenom já.

Komentář

Původně odeslal Radoslav Zobrazit příspěvek
                  Po sobotní návštěvě super akce ve Slušovicích jsem koupil info velký Valmez, Šumava, Krumlov, Hustopeče, Bohemka, Barum, Pačejov. sprinty Kopná, Plzen, Přibram, Fulnek, Vyškov, Jeseníky další pokus, Vsetin, škoda že našemu Vyškovu sebrali veterány. Prý i Kopné a Vsetínu ,trochu likvidace tradičních moravských podníků. Jeseniky se třeba tradičně nepojedou tak budou jen ve Fulneku.
                  Jeseníky bude pořádat někdo jiný a budou se jmenovat Moravia

Komentář

Veteráni - Vltava, Krumlov, Hustopeče, Bohemia, Příbram, Barum, Fulnek, pacejov, Moravia. Je to zatím návrh..

Komentář

Víme něco podrobnějšího o té Plzni, např. lokace RZ? Náčelníku?
                      FANS OSEK !!! nové video: Historic Rallye Kramolín 2014
                      Stanisi, nikdy na tebe nezapomeneme

Komentář

Vyškov se jede u nás v září . Původní termín prý dali na autoklubu 12.8. když jsou u nás žně. To by tu nešlo vůbec nic organizovat . Ale podařilo se to vyměnit s Fulnekem. Veteráni teda odebrání Kopné, Vyškovu i Vsetínu. A proč jedou v Hustopečích vždyt tam mají i Slovenský mistrák.

Komentář

A co letošní Kroměříž?Už se nebude pokračovat?Byly "řeči" že jdou do sprintů.
                          Sportu zdar a Rally zvlášť!!

Komentář

Nevím zda by byla Kroměříž zajímavá ....
                            Pepa (Josef Koukola , napsal vlastní rukou svoji myšlenku i názor, za případné hrubky a překlepy se omlouvá)

Komentář

Jinak k BCRZ, dle rozhovoru s Ondrou Palackým nebude mezi návrativší se legendární RZ Pržno: "Již teď vím a mrzí mě, že jednou z nich nebude pro mě domácí RZ Pržno, na kterou mě otec vodil od útlého věku a která má věhlas i po 20 letech. Myslím, že už teď zastupitelé Pržna vědí, jakou udělali chybu a o jakou příležitost přišli.“
                              Jean Marsellus Todt: Když odstoupíš, budeš odstoupenej. Nebo tě odstoupím já...

Komentář

Nóó tak se to začíná pěkně sr.t.50 ročník a řeči o přidání km a vrácení legendárních RZ.Tak jsem zvědav co z toho se podaří.Ale 1100km to určitě nebude.
                                Sportu zdar a Rally zvlášť!!

Komentář

Working...
                                X