Oznámení

Collapse
No announcement yet.

Sezóna 2020

Collapse
X

• Filtr
  • Čas
  • Ukázat
Clear All
new posts

Nóó tak se to začíná pěkně sr.t.50 ročník a řeči o přidání km a vrácení legendárních RZ.Tak jsem zvědav co z toho se podaří.Ale 1100km to určitě nebude.
    Sportu zdar a Rally zvl᚝!!

Komentář

sorry za dubl já to nechtěl asi nějak zahaproval PC.

Komentář

A něco od konkurence:http://www.rally-mania.cz/news.php?id=18774

Komentář

Původně odeslal standak Zobrazit příspěvek
          Víme něco podrobnějšího o té Plzni, např. lokace RZ? Náčelníku?
          Hale před nějakou dobou jsem na obědě zaslechl, jak nějaký pán, řekněme ve věku, řeší finanční podporu rally Plzeň buď s někým z magistrátu nebo kraje. Co jsem tak nějak odposlouchal (byť se to dělat nemá, tak se bude jednat o RZ v lokaci Plzeň - sever (tuším, že zazněly Všeruby, Úněšov,...).

Komentář

Takto by měl vypadat kalendář našeho velkého mistráku 2020 PŘEVZATO Z FACEBOOKU OD www.ewrc.cz snad se nezlobí

Není k dispozici žádný popis fotky.

Kuře tak snad ted to vyjde a nebude se to stahovat zase ?

03.-05.04. Valašská Rally ValMez
            24.-26.04. Rallye Šumava Klatovy
            22.-23.05. Rallye Český Krumlov
            19.-20.06. Agrotec Petronas Rally Hustopeče
            10.-12.07. Rally Bohemia
            28.-30.08. Barum Czech Rally Zlín
            27.-28.09. Invelt Rally Pačejov

08.-09.05. Rallysprint Kopná
            05.-06.06. Rally Plzeň
            24.-25.07. Rally Příbram
            07.-08.08. Rally Fulnek
            11.-12.09. Rally Vyškov
            09.-10.10. Rally Moravia Šternberk
            23.-24.10. Partr Rally Vsetín

22.03. Testovací RZ Žiželice
            28.11. TipCars Pražský Rallysprint
            05.12. Mikuláš Rally Slušovice

Naposledy upraveno internet kavárna; 13-12-19, 09:19.

Komentář

Shacki ve výsledcích máš termín Pačejova 27.9.-28.9., což by bylo v pondělí na Václava,asi blbost že?Platí so -ne?

Komentář

Termín Pačejova opravdu bude 27.-28. září. V sobotu přejímky a shake, pak dlouhá závodní neděle a kratší (ale těžší) pondělí. Takže pro fanouška celá soutěž bez dovolené. A pro mechaniky a doprovody také.
                Naposledy upraveno wimmer; 09-12-19, 11:01.

Komentář

Původně odeslal wimmer Zobrazit příspěvek
                  Termín Pačejova opravdu bude 27.-28. září. V sobotu přejímky a shake, pak dlouhá závodní neděle a kratší (ale těžší) pondělí. Takže pro fanouška celá soutěž bez dovolené. A pro mechaniky a doprovody také.
                  Můžeš alespoň naznačit, jaký budou nový lokality RZ?

Komentář

Pačejov Bude super rally dobře vymyšleno. VYŠKOV bude 12. 9. a historiky nám sebrali. Velká škoda. Místo nás je prý dali Jeseníkum to nechápu čím si je zasloužili, když se tam poslední léta nějak nezávodilo.

Komentář

Komu to je nám?

Komentář

Nám obyčejným fandům z Vyškova . VETERÁNI jsou srdeční zaležitost

Komentář

Původně odeslal vencls Zobrazit příspěvek

Hale před nějakou dobou jsem na obědě zaslechl, jak nějaký pán, řekněme ve věku, řeší finanční podporu rally Plzeň buď s někým z magistrátu nebo kraje. Co jsem tak nějak odposlouchal (byť se to dělat nemá, tak se bude jednat o RZ v lokaci Plzeň - sever (tuším, že zazněly Všeruby, Úněšov,...).
                          Co vím v hledáčku jsou rychlostky v prostoru Rozněvice, Cebiv, Konstantonovy Lázně, Úterý, Krsy... to co se jezdilo v lechech 1980, 1981 a okolo

Komentář

Tak v Kostelci už Ježíšek byl
                            Přiložené soubory

Komentář

Odkaz na Autoklub ČR s kalendářem automobilových závodů v roce 2020
                              Zatímco motocykloví závodníci jsou zvyklí na zveřejnění svých kalendářů po Novém roce, jezdci automobilového sportu netrpělivě očekávají každým dnem nové informace o příští sezóně. Předběžný kalendář automobilového sportu je hotový a tak je milou povinností Autoklubu ho zveřejnit. Nezapomínejte, že kalendář je stále ještě předběžný, aktualizace budou probíhat a na konečnou oficiální verzi je třeba ještě chvíli počkat. První velké změny vidíme v automobilových rally. Zde se do dvoudenního mistrovství posouvá 41. Invelt Rally Pačejov, kterou v Rallysprint sérii nahradí hned 3 soutěže! Kromě sestupující Rally Příbram se zde posádky svezou také při nové Rally Fulnek a Rally Plzeň. Nový název Rally Moravia nese původní rally Jeseníky, ta disponuje novým organizačním týmem, který se bude snažit navrátit této soutěži důvěru fanoušků i posádek. Zatímco mezi volnými podniky došlo k termínovému prohození Pražského Rallysprintu s Mikulášskou Rally ve Slušovicích, v České Trofeji ECO Rally přibyl

Komentář

Původně odeslal Radoslav Zobrazit příspěvek
                                Nám obyčejným fandům z Vyškova . VETERÁNI jsou srdeční zaležitost
                                Dovolím si nesouhlasit. Za mne zbytečnost, která mi vždy zkazí náladu, když jdu na tuto soutěž. Kdyby to alespoň jelo po hlavní soutěži, tak neřeknu,ale sledovat to před hlavním polem, to je opravdu otravné.

Komentář

Working...
                                X