Oznámení

Collapse
No announcement yet.

Sezóna 2020

Collapse
X

• Filtr
  • Čas
  • Ukázat
Clear All
new posts

A já zas plně souhlasím.Takový předkrm historiků je ňamka(žigul,130rs,lr,favoš,felda,atd).No nedá se,tisíc lidí,tisíc chutí.
    Sportu zdar a Rally zvlášť!!

Komentář

Dle mého je to vždy spíš o tom, kdo to řídí (s čím jede je druhořadé)

Komentář

To máš taky pravdu.Takový Urban je sázka na jistotu že adrenalin bude.

Komentář

Tak tak. Docela by mě zajímal v nějakém silnějším zadohrabu...

Komentář

Původně odeslal hujer Zobrazit příspěvek
            To máš taky pravdu.Takový Urban je sázka na jistotu že adrenalin bude.
            Až na to, že Pepa Urban s tímhle žlutým superletadlem nikdy nemůže jezdit mezi historiky, což je škoda, neb s tím jede moc pěkně. Ale střeva té škodovky jsou taková, že by je mohla závidět soudobá auta třídy 7 a i mnohé šestky... Podobně to má Šimurda s oranžovým autem - až to jeho bílé auto je pravý historik.
            ML

Komentář

Původně odeslal Gurun Zobrazit příspěvek

Dovolím si nesouhlasit. Za mne zbytečnost, která mi vždy zkazí náladu, když jdu na tuto soutěž. Kdyby to alespoň jelo po hlavní soutěži, tak neřeknu,ale sledovat to před hlavním polem, to je opravdu otravné.
              Tak si prostě přijdi o pár minut pozděj

Komentář

Původně odeslal hujer Zobrazit příspěvek
                A já zas plně souhlasím.Takový předkrm historiků je ňamka(žigul,130rs,lr,favoš,felda,atd).No nedá se,tisíc lidí,tisíc chutí.
                Souhlasím s Hujerem a pro mě přejížděče taky fajn!
                Jedu na čas historiků a tím pádem i kdyby byly nějaké problémy s přesuny,tak se mě nestane,že bych nestihl špičku soudobých aut.

Komentář

Někdo rád holky, někdo zase vdolky. Já klidně můžu souhlasit s fandama z Vyškova, Hujerem i Jardou Kloučkem. I pro mne jsou veteráni srdeční zaležitostí !

Komentář

Původně odeslal Marec Zobrazit příspěvek

Až na to, že Pepa Urban s tímhle žlutým superletadlem nikdy nemůže jezdit mezi historiky, což je škoda, neb s tím jede moc pěkně. Ale střeva té škodovky jsou taková, že by je mohla závidět soudobá auta třídy 7 a i mnohé šestky... Podobně to má Šimurda s oranžovým autem - až to jeho bílé auto je pravý historik.
                    Mám dojem že pokud jde o sekvenci tak tu mají Urbani v tom žlutém litru malých bolestí nikoliv v LRře

Komentář

Mají ji i v LR

Komentář

Jezdí jen "legendy" nebo pohár Pořadatele ve sprintech a volné.Takže asi máš pravdu.No a tady rozhovor (pokud jsi ještě nečetl):https://www.ewrc.cz/clanek/34545-jos...hajobe-titulu/

Komentář

Miro oni jedou hlavně třídu 17, pokud jsi to ještě nečetl...
                          Leon TDI Evo I Powerplus 764, Turbo 96 Kw,chip Dieselpower

Komentář

Nečetl a hlavně spíš mě zajímají "srdcaři" co jedou jak kdyby to ukradli a na nějaké třídy nereflektuju.

Komentář

Tak podle konkurenčního fóra Filip Mareš pojede WRC2

Komentář

On to Filip oznámil na svém fejsu, otázka, zda to spíš nebude WRC3 po změnách
                                https://www.facebook.com/filipmaresr...64870017182760
                                Jean Marsellus Todt: Když odstoupíš, budeš odstoupenej. Nebo tě odstoupím já...

Komentář

Working...
                                X