Oznámení

Collapse
No announcement yet.

Sezóna 2020

Collapse
X

• Filtr
  • Čas
  • Ukázat
Clear All
new posts

Původně odeslal Maxifavos Zobrazit příspěvek
    Tak podle konkurenčního fóra Filip Mareš pojede WRC2
    Teď se zeptám asi blbě,kdo to bude platit?
    Ještě to jde z peněz Autoklubu,nebo v tom bude i nebo jen podpora továrny,nebo jiného subjektu?

Komentář

To zatím nikdo neví.A ti co to ví tak stejně neřeknou až to bude ofic a s patřičnou tiskovkou.
      Sportu zdar a Rally zvlášť!!

Komentář

JaraKL jen jsem napsal co jsem našel o dům dál jak se říká,bylo tam i potom, že začíná až od Švédska. A kdo to platí, možná podpora talentů od Motorsportu,Hloušek zastoupil Pavla Dreslera,to jistě nebylo jen tak.... Spolujezdců je co by mohl Kopecký využít a už to byl asi náznak, že se něco u Mareše chystá. A já jsem rád,zas nějaký náš jezdec v kolotoči MS,jsem zvědavý jak se stím Filip popere

Komentář

No a "Karbonyl" od sousedů píše že Monte nepřeskakují.
          Sportu zdar a Rally zvlášť!!

Komentář

JaraKl podle mne to platí z velké části FAS pro talenty , proto bude zase o to méně posádek MÍT MOŽNOST reprezentovat ČR v RALLYE nezbudou na ně peníze , Sponzor , Kresta to zařídí , něco si přinese sám Mareš dobrým umístněním a pílí , atd . oni něco dají do hromady . Myslím že pojede jako soukromník v MS NE ZA FABRIKU
            o

Komentář

Zaslechl jsem info, že s Polem by měl jet jak Ášín, tak Honza Černý. Nevím, co pak Vojta Štajf...bude třetí Polo, nebo se vrátí do Fábie?

Komentář

Původně odeslal Sukop Zobrazit příspěvek
                Zaslechl jsem info, že s Polem by měl jet jak Ášín, tak Honza Černý. Nevím, co pak Vojta Štajf...bude třetí Polo, nebo se vrátí do Fábie?
                Oni už mají jen jedno Polo, druhé prodali do Maďarska
                MH RACING

Komentář

Aha, tak to s tím Ašínem a Janem Černým asi bude trochu jinak?

Komentář

Zdravím pánové... Přehouplo se to do roku 2020 a je zde ještě velký prostor pro spousta otazníků... Já se ptám: šlo by udělat nějaký ucelený (i když spektakulární) seznam "kdo s čím"? Je tady spousta pilotů u kterých asi vím... Tarabus, Odložka, Vlčák, Pospišilík, Bisaha, Pekař, Míra Jakeš, Kopeki atd... Ale co ostatní? Černý, Ášin, Kopáček... Je plno pekáčů a někdo je šoférovat asi bude... 2ks Hjondé u Vlčáka, MkII u Jarina, Fabie u Věrouše Cvrčka... Navíc tady máme i oznámení o Horákovi s R5 atd... Dáme dohromady nějaký ucelený předpoklad?
                    Naposledy upraveno Gazza Gascoigne; 15-01-20, 07:30.
                    Moudrost je třeba nejen získávat, ale i používat.

Komentář

• Řekl bych že Jarinova Fiesta mkII bude v rukou mladého Caise.Co se týká Vlčáka,ten myslim v rozhovoru v Sosnové říkal, že objednali druhou kastli,ale ta po ráně na BRZ prej opravit jde a zaznělo tím pádem i něco o stavbě tedy třetího auta. Jedno pojede sám Vlčák,Trnovec je taky jasný nejspíš do druhého,tak tam bude volné max to třetí,pokud bude skutečně postaveno... Vojta první Polo prodal do Maďarska,někde pod výsledky už nevím jakého podniku někdo ale psal že Pola budou 3 u Vojty,ale tou dobou vlastnil ještě oba kusy .Třeba do startu sezóny k tomu novějšímu přibude jedno nové a budou tedy opět 2

Komentář

• Ještě bych doplnil, že Petr Semerád se snaží taky najít prostředky na sezónu ve Fábii R5 - ten by mohl být dobrým oživením v boji o TOP5
                        Racing is life.. Anything that happens before or after.. .. is just waiting..

Komentář

• Tak si to pojďme dát dohromady kdo s čím:

Kopecký, Mareš, Odložilík, Tarabus, Jakeš, Březík, Stochl, Cvrček, Poky, Pospíšilík, Rujbr, Trojan, Jelínek, Grzyb, Mára Vlček, Adam Březík (v RSS) - Škoda Fabia R5

Ponďa, David Tomek Škoda Fabia S2000
                          Honza Dohnal - Ford Focus WRC

Cais/Orsák - Ford Fiesta R5 MkII

Trněný, Hanák, Kůrka - Ford Fiesta R5

Vlčák, Trnovec, Horák, Růžička, Hanuš - Hjondé R5

Štajf - VW Polo R5

Kdo nám teda zbyl? Kde je prostor pro fantazii??? Ví někdo víc?
                          Pech, Černý, Semerád, Kopáček... Kdo dál a s čím?
                          Naposledy upraveno Gazza Gascoigne; 18-01-20, 06:30.
                          Moudrost je třeba nejen získávat, ale i používat.

Komentář

• Ještě by se někde mohli ukázat Bisaha a Zabloudil

Komentář

• myslím,že Ondra mluvil o velkým mistráku.

Komentář

• Z inzerátu na eWRC...
                                Racing 21 s.r.o. nabízí k pronájmu na závody dle dohody tyto vozy:
                                VW Polo GTI R5 nový vůz v asfaltové specifikaci, k pronájmu od 04/2020, Škoda Fabia R5 asfalt/šotolina, karoserie 111A ex-Štajf, Kopáček, motor specifikace 2018. Nabízíme kompletní servis dle požadavků zákazníka. Podrobnosti při osobním jednání.
                                PS. pokud se nepletu, tak v rozhovoru D. Tomek mluvil o pořízení vlastní Fabie R5
                                Jean Marsellus Todt: Když odstoupíš, budeš odstoupenej. Nebo tě odstoupím já...

Komentář

Working...
                                X