Oznámení

Collapse
No announcement yet.

KOWAX ValMez Rally 2020

Collapse
X

• Filtr
  • Čas
  • Ukázat
Clear All
new posts

• KOWAX ValMez Rally 2020

Zdravím, mám dotaz na znalé. Tratě Valašky vůbec neznám. Dá se najít na RZ 1 Fulnek nějaké hezké a dostupné místo kromě zmíněných tipů ? Klidně rychlé pasáže, uskákané asfalty. Další dotaz mám ohledně RZ 2, stojí za něco zmiňovaný skok přes mostek ? Popřípadě poprosím o nějaké další tipy na hezká místa. Tato rzta je delší, tak počítám, že zde bude více na výběr.
    Předem děkuju za tipy.

Ta RZ 1 je stejna jako loni akorát končí dříve, tak zkus loňské onbordy, částečně i dvojka se jela loni včetně skoku.
    Leon TDI Evo I Powerplus 764, Turbo 96 Kw,chip Dieselpower

Komentář

Taky preferuju rychly uskakany, na Lesny mam vybrano - po startu v lese a padak z Vysoky, pripadne rychly S pred vracakem u Perny. Nevim, jak je to kde zarostly.
      Ale na druhej den nevim, bud Hajov, nebo kdyby se neco naslo po startu Choryne. Tak jestli nemate nekdo tip na tyhle RZ nebo aspon onboard. Kdyz nebude rychly uskakany, tak nejakej fotitelnej bordel. Na VR jedu poprvy a moc jsem toho nenasel, samy letiste, asi muzem bejt radi i za to
      Naposledy upraveno Kenny_pce; 04-08-20, 21:35.

Komentář

Zeptám se místních, dá se dostat autem lesní(polní) cestou z Bíniny do Čupky? Chtěl by dojít ke skákacímu mostku, ale jinou cestou než je uvedeno v diváckém průvodci, protože zde nechci být na obě RZ. Děkuji

Komentář

On ten "skákací" mostek není zas až tak úplně skákací..tak aby někdo nebyl zklamaný. Já osobně bych doporučoval spíše uskákanou část před vracákem v Perné. Loni tam měl slušnou krizi Pech

Komentář

Working...
          X