Oznámení

Collapse
No announcement yet.

KOWAX ValMez Rally 2020

Collapse
X

• Filtr
  • Čas
  • Ukázat
Clear All
new posts

• Tonda H
    replied
    https://www.youtube.com/watch?v=3aI2...-w2mb3wKh_mItw

Zanechat komentář:

• kondec
    replied
    Tak když bylo chvilku času a diváci měli zájem

Zanechat komentář:

• gonzo
    replied
    A i pokecat s diváky, že jo?

Zanechat komentář:

• kondec
    replied
    mcatch: To jo, ale na Lešné jsem zvládl i dvě místa kolem tratě

Zanechat komentář:

• mcatch
    replied
    Si nebyl všude a všude dvakrát?

Zanechat komentář:

• kondec
    replied
    Michalin STR8: Vám ani nic jiného poradit nejde, protože umíte jenom kritizovat. Byl jsem pouze na dvou místech na RZ Lešná (ne diváckých) a tam to bylo vypáskované dobře . Sám mám k valašce spoustu připomínek, ale na rozdíl od Vás půjdu za Jaromírem a řeknu mu to osobně.

Zanechat komentář:

• Michalin STR8
    replied
    On nám to tady určitě pan Konečný brzy všechno vysvětlí :-D Už se těším. Tipuju bezpečnost, těžkou dobu a že si to všichni, kteří si dovolí něco vytknout, můžou pořádat sami.

Zanechat komentář:

• Devils32
    replied
    Původně odeslal Don Zobrazit příspěvek
    Me fascinuje, ze ZADNY (navstivili jsme celkem 5 RZ) z vybercich vstupneho nevi, kolik plati vstup ZTP, respektive ZTP/P.

Je to blbost, ale na tom je presne videt, ze koncovi poradatele (vyberci) dostanou jen cast informaci. Stejne tak to bylo v dobe, kdy jsem jeste fotil a mel jsem nejakou vestu ci media samolepku - o tom 90% poradatelu nic nevedelo - "Tady nemam nikoho poustet."
    Toje to samé jak se pokaždé hádám jestli syn ( jezdí na rallye od 4 let) musí platit...

Zanechat komentář:

• Don
    replied
    Me fascinuje, ze ZADNY (navstivili jsme celkem 5 RZ) z vybercich vstupneho nevi, kolik plati vstup ZTP, respektive ZTP/P.

Je to blbost, ale na tom je presne videt, ze koncovi poradatele (vyberci) dostanou jen cast informaci. Stejne tak to bylo v dobe, kdy jsem jeste fotil a mel jsem nejakou vestu ci media samolepku - o tom 90% poradatelu nic nevedelo - "Tady nemam nikoho poustet."

Zanechat komentář:

• Kenny_pce
    replied
    K divackejm mistum radsi nic, poradatele si me uz vycvicili, ze se z nich neni na co divat. S tratakama zadnej problem, oni taky vetsinou nic nedelaj, to je jak s vladou.
    Spis jsem ani po projeti cely trate (mimo Fulneku a Tatry) na onboardech, seznamackejch i google mapach nebyl schopnej najit vic nez jedno opravdu dobry misto, uprednostnuju rychly useky, ale v tech dlouhejch a sirokejch zatackach proste neni kde stat. To nemyslim nijak kriticky, chapu, ze najit trat je problem, ale pro nekoho tak zmlsanyho, jako jsem ja, tam neni k videni nic, co by stalo za 500km cesty.
    Ocenuju setreni antikatama a to, ze poradatele meli odpadaky, je to drobnost, ale potesi, kdyz nemusim tahat plechovky s sebou

Zanechat komentář:

• Martin K.
    replied
    Musím souhlasit s tím, co je psáno tady a v článku pod videonovinkami. Na valašce jsem byl porpvé a k další návštěvě mě to opravdu nenalákalo. Chápu, že se rally nerodila lehce (cením si obzvlášť toho, že to pořadatelé neodpískali), ale ne všechno se dá hodit na korona mor. Na ten se dá svést pro diváky krajně nepříznivý harmonogram a skadba RZ, to bych tedy prominul.
    Ale sobota: Lešná (DM C) - velmi zvláště vymezený prostor pro diváky - jen proti příletu, takže poměrně daleko. Jinde se oficiálně stát nemohlo. Tak jsem aspoň popošli k tomu esíčku před tím, kde nás naštěstí nechali stát na poli v bezpečné vzdálenosti rozumní pořadatelé.
    Na druhý průjezd jsem šli na DM D na Lešné - podle diváckého průvodce mělo být parkování (P1) na široké silnice z Lešné do toho Téčka dole. Samozřejně už v Lešné nepochopitelně zákaz vjezdu a pořadatel nás posílá pryč. Když jsem pak přišli do toho Téčka, tak jsme si mysleli, že je to snad jenom blbý vtip - ani pořadatelé na místě nechápali, proč je páska tak daleko od trati. Popošli jsme tedy jako většina o kus výš do toho sjezdu - tam byla páska v pohodě, ale, byť je to místo, které má svojí sportovní hodnotu, silnice tam vede pod břehem za hustou stromovou alejí, takže toho zas tak moc vidět není.
    V neděli pak první RZta v pohodě, odpoledne jsme šli na Juřinku, protože po zrušené Choryni ani v podstatě nebylo na výběr. V průvodci jasně deklarováno, že přes most se bude pouštět do 45 minut před startem. Byli jsme tam proto s hodinovým předstihem, akorát tam hlavní pořadatel říkal: "zavíráme, hodina do startu, teď mi volal traťák, že už nemám nikoho pouštět". Po krátkém dohadování jsme to prostě proběhli. Do háje, to je tak těžké dát aspoň takové zásadní informace divákům v průvodci správně, respektive je pak dodržet?
    Abych nebyl jen kritický, tak s většinou pořadatelů u trati se dalo vcelku rozumně domluvit. Ale celkově z diváckého pohledu po vydařené Bohemce a Příbrami pro mě byla valaška dost zklamání.
    Naposledy upraveno Martin K.; 10-08-20, 12:40.

Zanechat komentář:

• Adriano2
    replied
    Tak aby se tu jen nehanilo, ja byl na Valasce jen v sobotu v DM Perna respektive v naletu do DM Perna a luxusni. Poradatele skveli, uz po prijezdu ochotni s infem kde se da vsude parkovat, kdyz podgurazeni "fanousci" (ono na slunku na poli pit na obed pivo s vodkou neni jen tak) lezli za pasku, slusne je vykazali. A co se tyce sportu, opet to misto luxusni, plno krizovek, jen skoda havarie cisla 83, snad bude mitfara co nejdriv v pohode! Po abstaku diky covidu jsem odjizdel spokojeny

Zanechat komentář:

• Kunek
    replied
    Všímal jsem si i diváků, kteří jsou buď místní nebo jedou na kole atd. prostě ti co jedou jen pro to že to mají za barakem a většina z nich co jsem viděl během víkendu byla pěkně znechucená a odrazena že radši šli pryc. A tenhle přístup pořadatelů nikomu neprospívá. Za mě Valaška byla o buzeraci diváků a pro pořadatele byl divák nepřítel a to mě moc mrzí.

Zanechat komentář:

• hexsa
    replied
    Fotografie z Valašky můžete zhlédnout zde: http://www.jansmerda.cz/valasska-rally-2020

Zanechat komentář:

• Devils32
    replied
    Bohuzel to asi nemá cenu ...včera na lešné ač tam bydlím tak vypaskovane neskutečně na bezpečném místě člověk nevidí vůbec nic protože je tak daleko že by měl vzít dalekohled...tam kde se roky normálně stávalo letos vůbec...ale to hlavní přišlo dnes schválně jsem jel na jurinku dříve abych vklidu prošel přes most a po cestě vyšlapal nahoru...přes moc i s kecy pustili ( byl jsem 90 minut před začátkem zavírali most 45) ale pak ? Z cesty mě vyhodili ze mám jít po poli vysoké trávě ( chodí semnou sedmiletý syn) říkám jim chlapi mám malého kluka prebehnu po cestě u kraje když pojede safety uskocime...ne neexistuje..takže takřka kilometr po poli a trávě syn durch mokrý a totálně otrávený. Bezpečnost ano ale s rozumem a trošku utoho přemýšlet...kolega šel chvíli po mě už přes most neprošel brodili přes Bečvu ...

Zanechat komentář:

Working...
X