Oznámení

Collapse
No announcement yet.

KOWAX ValMez Rally 2020

Collapse
X

• Filtr
  • Čas
  • Ukázat
Clear All
new posts

• KOWAX ValMez Rally 2020

Zdravím, mám dotaz na znalé. Tratě Valašky vůbec neznám. Dá se najít na RZ 1 Fulnek nějaké hezké a dostupné místo kromě zmíněných tipů ? Klidně rychlé pasáže, uskákané asfalty. Další dotaz mám ohledně RZ 2, stojí za něco zmiňovaný skok přes mostek ? Popřípadě poprosím o nějaké další tipy na hezká místa. Tato rzta je delší, tak počítám, že zde bude více na výběr.
    Předem děkuju za tipy.

Ta RZ 1 je stejna jako loni akorát končí dříve, tak zkus loňské onbordy, částečně i dvojka se jela loni včetně skoku.
    Leon TDI Evo I Powerplus 764, Turbo 96 Kw,chip Dieselpower

Komentář

Taky preferuju rychly uskakany, na Lesny mam vybrano - po startu v lese a padak z Vysoky, pripadne rychly S pred vracakem u Perny. Nevim, jak je to kde zarostly.
      Ale na druhej den nevim, bud Hajov, nebo kdyby se neco naslo po startu Choryne. Tak jestli nemate nekdo tip na tyhle RZ nebo aspon onboard. Kdyz nebude rychly uskakany, tak nejakej fotitelnej bordel. Na VR jedu poprvy a moc jsem toho nenasel, samy letiste, asi muzem bejt radi i za to
      Naposledy upraveno Kenny_pce; 04-08-20, 21:35.

Komentář

Zeptám se místních, dá se dostat autem lesní(polní) cestou z Bíniny do Čupky? Chtěl by dojít ke skákacímu mostku, ale jinou cestou než je uvedeno v diváckém průvodci, protože zde nechci být na obě RZ. Děkuji

Komentář

On ten "skákací" mostek není zas až tak úplně skákací..tak aby někdo nebyl zklamaný. Já osobně bych doporučoval spíše uskákanou část před vracákem v Perné. Loni tam měl slušnou krizi Pech

Komentář

Původně odeslal Kenny_pce Zobrazit příspěvek
            Taky preferuju rychly uskakany, na Lesny mam vybrano - po startu v lese a padak z Vysoky, pripadne rychly S pred vracakem u Perny. Nevim, jak je to kde zarostly.
            Ale na druhej den nevim, bud Hajov, nebo kdyby se neco naslo po startu Choryne. Tak jestli nemate nekdo tip na tyhle RZ nebo aspon onboard. Kdyz nebude rychly uskakany, tak nejakej fotitelnej bordel. Na VR jedu poprvy a moc jsem toho nenasel, samy letiste, asi muzem bejt radi i za to
            Ahoj, padák z vysoké jezdim skoro každý den ale na vr je to vypaskovane tak že si strašně daleko ...kde jsou ty doby kdy jako kluci nás fotři vysadili na autobusou zastávku pod vysokou a kolem se proháněli wrca octavky...spíše doporučuju sjezd z perné na vysokou mezi polemi je dost míst...v neděli pak jurinku u požární zbrojnice nebo pod tím je super sjezd. Každý rok tam navíc byva pivko a klobása...

Komentář

Původně odeslal placka Zobrazit příspěvek
              On ten "skákací" mostek není zas až tak úplně skákací..tak aby někdo nebyl zklamaný. Já osobně bych doporučoval spíše uskákanou část před vracákem v Perné. Loni tam měl slušnou krizi Pech
              Ta krize je na jeho loňském onbordu.
              Leon TDI Evo I Powerplus 764, Turbo 96 Kw,chip Dieselpower

Komentář

Původně odeslal Devils32 Zobrazit příspěvek
                pak jurinku u požární zbrojnice nebo pod tím je super sjezd. Každý rok tam navíc byva pivko a klobása...
                A tam se dá v tom sjezdu někde stát? Vždyť je to mezi barákama.

Komentář

Původně odeslal Martin K. Zobrazit příspěvek

Těsně před tou prudkou pravou je po levé straně vysekaný vysoký břeh. Snad by se tam dalo stát.

Komentář

Jinak pro všechny fandy co míří na valašku z větší dálky tak pozor na Valmez a okolí. Je tu spousta nových radaru, tak ať zbytečně neplatíte do kapsy městu.

Komentář

Původně odeslal Martin K. Zobrazit příspěvek

Jak říká kolega nebo na druhé straně je taková "skála" ale toje hodně těžký .

Komentář

nejede někdo na moravu na závody dneska v noci nebo brzo ráno z Plzenska , PŘÍBRAMSKA ,Jižných čech prosím volat 608372585 Potřebuji něco důležitého poslat jedný posádce děkuji

Komentář

Prave se vracíme z Valašky. Ač nerad tak musím napsat hodně negativní hodnocení. Byl sem jak na Bohemce tak i Příbrami ale Valaška hrůza. Souboje na trati super ať už o 1 nebo 3 místo, spicka dvoukolek jela krásně. Moc si vážím J. Tomastika. Mužem být rádi že se vůbec něco jede, ale pokud to takhle bude i dál tak je lepší jet do zahraničí. Vypaskovani to snad ani neni možný, stojí se dal a dál a někdy vidíte jen střechu auta. Celkově servis k divákům katastrofa, schválně jsem si nevybíral DM ale i divácké tipy byly hrozné, na RZ Hájov sme stali 30 m od trati a stejně nás vyhnali dál a to sme byli aspoň 15m za mlíkem. V sobotu sme ráno šli do DM, bylo 1,5hod pred startem a nechali nás projít průchodem které sice byl vyznačený ale tráva 1m vysoká a navíc mokrá, se 4 letym synem opravdu paráda, doteď se škrábe od kopřiv. Jezdím na Valašsku od roku 2010 ale letos za mě absolutně nejhorší ročník(co se týče přístupu k divákům). A ta arogance některých pořadatelů to je mazec, chápu nemají to jednoduchý, ale aby vám nadávali a vyžívali se v tom že můžou někoho zbuzerovat. Jsem hodně znechucen a to jsem měl Valašku moc rad

Komentář

Bohuzel to asi nemá cenu ...včera na lešné ač tam bydlím tak vypaskovane neskutečně na bezpečném místě člověk nevidí vůbec nic protože je tak daleko že by měl vzít dalekohled...tam kde se roky normálně stávalo letos vůbec...ale to hlavní přišlo dnes schválně jsem jel na jurinku dříve abych vklidu prošel přes most a po cestě vyšlapal nahoru...přes moc i s kecy pustili ( byl jsem 90 minut před začátkem zavírali most 45) ale pak ? Z cesty mě vyhodili ze mám jít po poli vysoké trávě ( chodí semnou sedmiletý syn) říkám jim chlapi mám malého kluka prebehnu po cestě u kraje když pojede safety uskocime...ne neexistuje..takže takřka kilometr po poli a trávě syn durch mokrý a totálně otrávený. Bezpečnost ano ale s rozumem a trošku utoho přemýšlet...kolega šel chvíli po mě už přes most neprošel brodili přes Bečvu ...

Komentář

Fotografie z Valašky můžete zhlédnout zde: http://www.jansmerda.cz/valasska-rally-2020

Komentář

Working...
                              X