Oznámení

Collapse
No announcement yet.

Sezóna 2021

Collapse
X

• Filtr
  • Čas
  • Ukázat
Clear All
new posts

A přikládám ze zdroje Autoklubu ČR Zvláštní ustanoveni na letošní RENTOR-PARTR Rally VSETÍN
    https://www.autoklub.cz/wp-content/u...-vsetin-21.pdf

Jo,jo.Je to tak. Jirka Sedlář to byl " pan jezdec ". Škoda,je to už 32 let, co není mezi námi. Vzpomínáme na něj stále.A doufám, že nejenom já.

Komentář

Původně odeslal SQUUGEE Zobrazit příspěvek
      A přikládám ze zdroje Autoklubu ČR Zvláštní ustanoveni na letošní RENTOR-PARTR Rally VSETÍN
      https://www.autoklub.cz/wp-content/u...-vsetin-21.pdf
      To už je měsíc na jejich stránkách

Komentář

Měsíc fakt ne, navíc se první objeví na stránkách autoklubu.

Komentář

Původně odeslal kakabus Zobrazit příspěvek
          Měsíc fakt ne, navíc se první objeví na stránkách autoklubu.
          No nechci se přít, článek je datován 7.9.2021...

Komentář

Mám pocit, že odkaz na ZU se tam objevil později, než 7.9. Ale to je detail. Nevíte kdy bude ZU na Krumlov?
            Leon TDI Evo I Powerplus 764, Turbo 96 Kw,chip Dieselpower

Komentář

Zdravím nevíte někdo co je s avizovanými starty Martina Bujáčka s R5 ve sprintech? Někde v tiskovce bylo že to nechávají na druhou půlku sezóny no ale už je skoro po sezóně a nic...Viděl jsem akorát že jezdil něco v Kopřivnici na polygonu. Do Šternberku taky přihlášený není..Rád bych ho zase viděl na trati....

Komentář

Původně odeslal gonzo Zobrazit příspěvek
                Mám pocit, že odkaz na ZU se tam objevil později, než 7.9. Ale to je detail. Nevíte kdy bude ZU na Krumlov?
                Co vím, tak ve Zvláštních ustanoveních byl termín 1.10., ale po Pačejovu se ještě něco předělávalo, takže je to asi teprve v procesu schvalování....

Komentář

Původně odeslal Diesel87 Zobrazit příspěvek
                  Zdravím nevíte někdo co je s avizovanými starty Martina Bujáčka s R5 ve sprintech? Někde v tiskovce bylo že to nechávají na druhou půlku sezóny no ale už je skoro po sezóně a nic...Viděl jsem akorát že jezdil něco v Kopřivnici na polygonu. Do Šternberku taky přihlášený není..Rád bych ho zase viděl na trati....
                  Když jsem se ho (zde pod nějakým článkem) ptal, tak psal, že letos snad jen Praha a Slušovice...

Komentář

Ani Jirka Pohlídal s tím Hyundaiem R5 nepokračuje a vrátil se do R2.

Komentář

já vím jen o termínu 12. – 14. listopadu 2021, Český Krumlov a všude je to taky napsaný. Původní termín soutěže byl 21.-22.5. a ZU ještě není oficialně na internetu a nikde jsem ho nenašel. To se asi pán spletl o nějaký rok zpátky .
                      Naposledy upraveno internet kavárna; 17-10-21, 10:23.

Komentář

48. Rallye Český Krumlov (rallyekrumlov.cz)
                        Leon TDI Evo I Powerplus 764, Turbo 96 Kw,chip Dieselpower

Komentář

Původně odeslal internet kavárna Zobrazit příspěvek
                          já vím jen o termínu 12. – 14. listopadu 2021, Český Krumlov a všude je to taky napsaný. Původní termín soutěže byl 21.-22.5. a ZU ještě není oficialně na internetu a nikde jsem ho nenašel. To se asi pán spletl o nějaký rok zpátky .
                          Představ si že nespletl, četl jsem je v Pačejově s tím, abych třeba našel nějaký nesmysl, a věděl jsem že je předělávají....

Komentář

Jen tak mimo téma, Cais příští rok 8 podniků WRC a jeden podnik ERC ( asi víte jaký )

Komentář

Ronisku a zdroj inormací ?
                              Pepa (Josef Koukola , napsal vlastní rukou svoji myšlenku i názor, za případné hrubky a překlepy se omlouvá)

Komentář

Tisknem pro Orsáka pohlednice, podpisovky, kalendáře, harmonogramy atd.

Komentář

Working...
                                X