Oznámení

Collapse
No announcement yet.

Barum Czech Rally Zlin 2021

Collapse
X

• Filtr
  • Čas
  • Ukázat
Clear All
new posts

• Původně odeslal Gazza Gascoigne Zobrazit příspěvek
    Tak já myslím, že to za tím pravým odbočení (u Boudy) směr Salaš bude končit... páč to je vlastně rovná cesta až na hlavní... takže sportovní hodnota je zero
    K Boudě to má tak 2,5 -3 km , zkouška má mít 4.07 km, takže buď až k Salaši,nebo na Maják,taky záleží kde bude start,pokud až na výletišti nad Hradem,tak pojedou na Maják.Ale spíš bude start někde u odbočení k Hradu a pojedou až na tu bídu na Salaš (to je těch 4.07 km)Hodnota 0

Komentář

• Ona bude zase ta motanice v tom areálu. A cíl teda kousek za Boudou směr Salaš
      Leon TDI Evo I Powerplus 764, Turbo 96 Kw,chip Dieselpower

Komentář

• Jakože zavřou hlavní cestu v Malenovicích?O tom dost pochybuju, proč by to dělal.Navíc návrat na start by byl až přes Otrokovice.Nejrozumnějši je jet na Maják,do Zlína a jet znova.Nejkratší a největší bída je jet na Salaš bez motání z Prohledu zpět na start.Ale ta motanice u Hrubého mi tam nějak nesedí
        Naposledy upraveno dalva; 15-07-21, 16:30.

Komentář

• Tak vrabci štěbetají o tom, že start má být u "Rifky"... No a s tím návratem na start... pokud by to startovalo u koupaliště (jak vrabci štěbetají) tak je to logické. Na start by se jelo v "Prohledském vrcáku" dolů ke koupališti a na servis (Prohledem) a ze servisu na (od) Pohořelic -Oldřichovic... tam a zpět...

PS: Snad jsem to napsal srozumitelně ;-)
          Moudrost je třeba nejen získávat, ale i používat.

Komentář

• No furt nevěřím tomu že zbytečně zavřou tu hlavní cestu.Už vůbec ne, že by motali zkoušku po areálu půjčovny.Největší logiku a hodnotu by měl start až nad Hradem, případně u Lesní správy a (to by,ale museli zavřít hlavní,zcela nesmyslně)jet směrem Maják.Pokud pojedou na Salaš,tak to nemá vůbec žádný význam a hodnotu,to je bída všech bíd Na ten Maják to má ještě význam.Ale jmenuje se to Malenovice, takže bůhví jak to bude, kilometrově to nejvíc sedí,že pojedou od Vodárny nad Hradem k Salaši a to je opravdu tragédie.Není tam nic zajímavého, včera jsem tam potil krev na kole

Komentář

• Původně odeslal dalva Zobrazit příspěvek
              No furt nevěřím tomu že zbytečně zavřou tu hlavní cestu.Už vůbec ne, že by motali zkoušku po areálu půjčovny.Největší logiku a hodnotu by měl start až nad Hradem, případně u Lesní správy a (to by,ale museli zavřít hlavní,zcela nesmyslně)jet směrem Maják.Pokud pojedou na Salaš,tak to nemá vůbec žádný význam a hodnotu,to je bída všech bíd Na ten Maják to má ještě význam.Ale jmenuje se to Malenovice, takže bůhví jak to bude, kilometrově to nejvíc sedí,že pojedou od Vodárny nad Hradem k Salaši a to je opravdu tragédie.Není tam nic zajímavého, včera jsem tam potil krev na kole
              No koukám,že poslední dobou je zavírání hlavních silnic Tvoji noční můrou,ať už tady,nebo v Hošťálkové neber to nijak zle

Komentář

• To ani ne,ale přijde mi to zbytečné,když je možnost jiná,ale třeba chce R.Hrubý v půjčovně tu opičárnu udělat.V podstatě je to jedno, hlavně ať nedělá problémy ta banda pitomců co nám řídí zemi a aby přijeli všichni ti kvalitní piloti,tak budu spokojen

Komentář

• Původně odeslal dalva Zobrazit příspěvek
                  To ani ne,ale přijde mi to zbytečné,když je možnost jiná,ale třeba chce R.Hrubý v půjčovně tu opičárnu udělat.V podstatě je to jedno, hlavně ať nedělá problémy ta banda pitomců co nám řídí zemi a aby přijeli všichni ti kvalitní piloti,tak budu spokojen
                  Přesně tak,jsem optimista,takže věřím že to bude parádní oslava padesátin se vším všudy.

Komentář

• Mě shake vychazí Start nahoře před Salaší kousek po vracáku směr Oldřichovice a cíl někde kilometrově mezi Odřichovicemi a Pohořelicemi. Je to i logické pro sjezd ze Shaku do servisu. A nemusi se vracet třeba z Majáku přes Zlín. A je to taky část rz Maják a nemusíš uzavírat nějaky hlavní tah. Mám tušení, že už se tama kdysi dávno Shake jel je to tak?

Komentář

• Start bude v Malenovicích a pojedou k Boudě

Komentář

• Dalva prosím, kde přesně v Malenovicích? Jde mi o "náš" flek vracák pod Hradem. Bude Start pod ním nebo až nad ním? To asi nikdo zatím neví, že?

Komentář

• Časová kontrola/Start bude v Malenovicích,je to v Harmonogramu.Jaká bude trasa zatím nikdo neodhalil.Může to být cokoliv, třeba Start u Pivovaru, Cíl nad Prohledem.

Komentář

• Myslím, že takto to nebude... ...ale délka sedí.

2021 Shake Čamlíkov.jpg
                            I ten, kdo neumí vařit, má právo se ve slušnosti vyjádřit ke kvalitě jídla.

Komentář

• Původně odeslal Agatka Zobrazit příspěvek
                              Myslím, že takto to nebude... ...ale délka sedí.

2021 Shake Čamlíkov.jpg
                              Přesně tuto informaci jsem dostal i já... ale jak jsem psal o pár řádků dříve... je to JPP (jedná paní povídala)... nicméně pokud to sedí kilometrově tak to jen potvrdilo mojí iformaci
                              Moudrost je třeba nejen získávat, ale i používat.

Komentář

• Máte to dobře.
                                Leon TDI Evo I Powerplus 764, Turbo 96 Kw,chip Dieselpower

Komentář

Working...
                                X