Oznámení

Collapse
No announcement yet.

Barum Czech Rally Zlin 2021

Collapse
X

• Filtr
  • Čas
  • Ukázat
Clear All
new posts

• hujer: Měl by se objevit tento týden, ale to hlavní už je stejně zveřejněné, 143 km, v pátek město, v sobotu 4 RZ mezi průjezdy a v neděli zbylých 5 RZ.

Komentář

• V Sobotu by měl jet první HA 2:45 min po prvním Evropanu
      Leon TDI Evo I Powerplus 764, Turbo 96 Kw,chip Dieselpower

Komentář

• -mira-
        Ano, přesně tak.

Komentář

• Tak že podoba šejku je s ohledem na VIP místo v podstatě daná...poradíte mi prosím,jestli to vůbec letos půjde,zda se dostanem někam k trati šejku na čumendu s vozíčkářem? (mimo VIPku) ..nějakej nápad?..

Komentář

• Podle mne nejjednoduší varianta pro vozíčkáře je chodník vedoucí ke hradu , nebo příjezdovka od malenovic vedle pivovaru.

Komentář

• ještě možná úzká ulička z Jarolímkova náměstí..holt nezbude nic jinýho,než jako obvykle být o půl šesté na místě :-D

Komentář

• Přiznám se, že jsem osobně nikdy nepřemýšlel nad dostupností rally pro vozíčkáře a nejlepší jsou asi velká divácká místa. Vím že např. na zimních stadionech i v jiných pevných sportovních areálech jsou pro takové fanoušky vyhrazená a upravená místa, ale zatím jsem nezaregistroval, že by se někdo pokoušel o něco podobného při rally.

Komentář

• Tak loni na Pačejově bylo speciální divácké místo pro vozíčkáře a tak to funguje i tady ...

viz článek z loňska, popis rychlostky a podle ohlasů to bylo vozíčkáři kvitováno hodně kladně....
                  Kam za diváckým zážitkem na 41. INVELT Rally Pačejov (ewrc.cz)

Hned první RZ je nová. Startuje na úzké zemědělské komunikaci. Před obcí Novosedly se napojí rychlým odbočením na širokou silnici (přístup od Katovic). V obci Novosedly čeká na posádky ostré levé odbočení na místní komunikaci a technický průjezd obcí. Jedná se o divácké místo DM1. Divácký prostor je rozdělen na několik částí, část tohoto DM bude vyhrazena také invalidním divákům. Přístup bude možný od obce Štěchovice.....
                  Naposledy upraveno mcatch; 24-07-21, 22:51.

Komentář

• Tak část tratí je již k dispozici (vynechávám SSS, protože ta už zveřejněná byla).
                    Přiložené soubory

Komentář

• No tak to by mě zajímalo, kde někde u shaku zakempujem, když dorazíme ve čtvrtek....

Komentář

• Nahoře nad hradem není problém

Komentář

• Organizátoři Barum Czech Rally Zlín patří k průkopníkům v automobilovém sportu. I proto nikoho nemůže překvapit, že při letošním jubilejním 50. ročníku,…
                          2001 - 2010 Lada VAZ žiguli 2103 -> 2010 - ? Škoda Felicia Kit Car (imitace) -> 2012 - ? Škoda Fabia RS

Komentář

• https://www.fiaerc.com/scandola-eyes...in-form-boost/
                            !!!! Go Kopejda Go !!!!

Komentář

• Z hlediska prezentace Zlínského kraje perfektní tah s umístěním shakedownu, už vidím ty nádherné záběry z vrtulníku Eurosportu. No jo, pane Regnere, nezapomněl jste náhodou na diváky? Když jste před rokem zrušil 50 ročník s tím, že myslíte na diváky, tak jsem hodně zvědav, kolik diváckých míst na tomto shakedovnu vytvoříte!!! Už jen s parkováním bude problém. No, pokud máte připravenou četu pracovníků s křovinořezama a pilama na vytvoření těchto míst ke sledování, berte mou připomínku za bezpředmětnou.
                              Losos

Komentář

• Původně odeslal rosik Zobrazit příspěvek
                                Z hlediska prezentace Zlínského kraje perfektní tah s umístěním shakedownu, už vidím ty nádherné záběry z vrtulníku Eurosportu. No jo, pane Regnere, nezapomněl jste náhodou na diváky? Když jste před rokem zrušil 50 ročník s tím, že myslíte na diváky, tak jsem hodně zvědav, kolik diváckých míst na tomto shakedovnu vytvoříte!!! Už jen s parkováním bude problém. No, pokud máte připravenou četu pracovníků s křovinořezama a pilama na vytvoření těchto míst ke sledování, berte mou připomínku za bezpředmětnou.
                                Shakedown je zvolený s ohledem na druh komunikací, které se budou vyskytovat při závodě. To že nebudou záběry nba volné trati z vrtulníku oželím, než aby se zvolil úsek, který omezí volbu tratě vlastních soutěžních RZ. Divácké místa - chceš jako říct, že na tomto úseku nejsou!!!!! A pokud se Ti nelíbí několik možností přímo v Malenovicích, tak kdo Ti brání si dát procházku lesem??? Já to na tomto úseku učinil už třikrát a pohoda. Nu což; není člověk ten, aby se zavděčil lidem všem.
                                A pokud patříš mezi diváky, kteří preferují si dovézt zadel autem až k trati, tak potom Ti doporučuju navštívit okruhy; tam to takhle funguje. Rallyfanda, mimo jiné, taky preferuje pohyb lesem, loukami, přes pole; ale respektuje zaseté plodiny!!!! (trnku si však utrhne)

Komentář

Working...
                                X