Oznámení

Collapse
No announcement yet.

Barum Czech Rally Zlin 2021

Collapse
X

• Filtr
  • Čas
  • Ukázat
Clear All
new posts

Takže letos bez Semetína?
    Racing is life.. Anything that happens before or after.. .. is just waiting..

Komentář

Semetín určitě bude.
      Leon TDI Evo I Powerplus 764, Turbo 96 Kw,chip Dieselpower

Komentář

A jako rz?

Komentář

Bude v sobotu a více bych zatím neprozrazoval.

Komentář

Původně odeslal gonzo Zobrazit příspěvek
            Bude v sobotu a více bych zatím neprozrazoval.
            Gonzo, tak mám pocit, že máš nějaké dobré info a není jen tipování, nepletu se, že? Že je tam i ten můj milovaný Bunč v Tvých informacích.

Komentář

Asi tě zklamu.

Komentář

Takže Halenkovice bez Bunče???

Komentář

Původně odeslal Radoslav Zobrazit příspěvek
                  VÍM OD KLUKŮ Z NAPAJEDEL , ŽE SE URČITĚ JEDE RZ KOMÁROV V SOBOTU POVOLOVAČKA NA OBCI. A RZ HALENKOVICE PRÝ TAKY TAK POVOLOVAČKA NA ŽLUTAVÁCH
                  A není ten Komárov šejk??

Komentář

V protisměru se může shakedown jet i jako rz...

Komentář

Mám za to, že tenhle úsek jako šejk se ještě nejel.

Komentář

No je otázkou, jestli se šejk na komárovské rz jede...?

Komentář

Původně odeslal gonzo Zobrazit příspěvek
                          Asi tě zklamu.
                          To jsi mě opravdu zklamal. Já si byl jistý tím, že je to rz 5,9.

Komentář

Třeba to Halenkovice budou, ale bez Bunče...

Komentář

Dnes jsem se dozvěděl o uzavírce křižovatky ulic Vodní ,Bartošova a Trávník,tak si myslím že městská RZ je ohrožena , https://www.zlin.eu/clanky/aktuality...a-uzavirky.jpg. Víte někdo něco podrobnějšího?Dojde k uzavření ulic Vodní, Bartošova a Trávník

publikováno: 12.5.2021
                              Zlín - Od 1. června dojde v důsledku výstavby okružní křižovatky Vodní, Trávník a Bartošova k uzavření ulic Vodní, Trávník a Bartošova. Plný rozsah stavebních prací na nové křižovatce začne právě od 1. června. Průjezd stavbou mají povoleny pouze autobusy veřejné dopravy a vozidla IZS.

„Celková uzavírka je nutná z důvodu náročnosti stavby, technologie prováděných prací a především z důvodu velkého rozsahu,“ uvedl radní Michal Čížek.

Po dobu výstavby okružní křižovatky budou zajištěny obchůzné trasy pro pěší, které budou pro chodce vyznačeny. Současně bude upravená trasa pro linku MHD č. 38.

V případě dopravního režimu na náměstí Míru bude po dobu prvních deseti dnů, tedy od 1. do 10. června umožněn výjezd vozidel z ulice Bartošova na ulici Vodní. Od 11. června do 30. září bude platit obousměrný vjezd i výjezd přes ulici Rašínova.

V případě vjezdu rezidentů a zásobování obchodů na náměstí Míru a ulic Soudní a Bartošova je nutné si zažádat o speciální povolení ke vjezdu. Výdej povolenek zajišťují Technické služby Zlín, s. r. o., konkrétně tak rezidenti musí žádat na středisku správy objektů na tel. 577 219 930 nebo na e-mailové adrese podchod@tszlin.cz.

Uzavírka potrvá po dobu 4 měsíců, a to až do 30. září 2021. Předpokládané zprůjezdnění ulic bude od 1. října 20

Komentář

Jestli projede autobus, projede i R5

Komentář

Working...
                                X