Oznámení

Collapse
No announcement yet.

Barum Czech Rally Zlin 2021

Collapse
X

• Filtr
  • Čas
  • Ukázat
Clear All
new posts

• Presne tak pojede na vitezstvi

Komentář

• Tak ona, Škodovka, má určitě víc možností, kdo by pro ni mohl ject "nulu" ... pokud by se teda nasazení nové zbraně jako přdjezdce stalo realitou... Tak mě jen napadá kdo v tom seděl: Pontus , Meeke, Mundl...
      Moudrost je třeba nejen získávat, ale i používat.

Komentář

• Původně odeslal kukynosek1 Zobrazit příspěvek
        Presne tak pojede na vitezstvi
        Jo,ale v MMČR.

Komentář

• Kdy bude k dispozici startovka?

Komentář

• Startovka bude 16.8.

Komentář

• Jaromir Tarabus startovat nebude. Nesehnal auto (dvoukolku). Přislíbil ucast na Výškově

Komentář

• Na autosportu jsem četl diskuzi od Pluta a kvantita dobrá, ale kvalita už tak dobra není.
                Z těch co mohli jet o umístění v top 5 chybí víc jak 10 posadek

Komentář

• Původně odeslal matejovec Zobrazit příspěvek

Taky si myslím. Bylo by to od škodovky dost sobecké ho poslat s nulou a nenechat ho porvat se o vítězství v jubilejním ročníku.
                  Taky by bylo dost na hlavu, Kopejdu neposlat v jubilejním "50" ročníku ,aby nezaútočil na dohledných dvou stoletích nepřekonatelných 10 (11 -Fabia WRC 2004 oléééé) vítězství. To asi nikdo nikdy nepřekoná..... Jediný team co mně napadá : Startující : TOP GUN USAAF, Jezdec Kačer Donald, Spolujezdec Mickey Mauses,"vozidlo" Lockheed Martin F-22 Raptor. Zaplať Pán Bůh, že se toho nedožijem!!!

Komentář

• Původně odeslal Pedrosa7 Zobrazit příspěvek
                    Na autosportu jsem četl diskuzi od Pluta a kvantita dobrá, ale kvalita už tak dobra není.
                    Tak teď jde o to, nakolik Pluto fabuluje, aby nastal při zveřejnění startovky "wauu efekt" ... moc bych si to přál.
                    Trochu se ovšem obávám, že ten nejoptimistější scénář se asi nenaplní... A bude to i když 50 letá, ale průměrná Barumka...

Komentář

• Původně odeslal matejovec Zobrazit příspěvek

Taky si myslím. Bylo by to od škodovky dost sobecké ho poslat s nulou a nenechat ho porvat se o vítězství v jubilejním ročníku.
                      A pojede na celkové vítězství?
                      Nebo na potvrzení titulu??

Komentář

• Původně odeslal Pedrosa7 Zobrazit příspěvek
                        Na autosportu jsem četl diskuzi od Pluta a kvantita dobrá, ale kvalita už tak dobra není.
                        Více jak 10posádek, které mohou jet v Top5?
                        Hm. Ty bych rád znal

Komentář

• Tak koukám, že Pluto tam nepíše Top5, ale Top ten! To je trochu rozdíl

Komentář

• Oprava

Ze špičkových zahraničních posádek s vozy R5, kteří mohli zasáhnout do top ten, tak chybí víc jak deset posádek. A i některé z těch, co mohly jet o bednu.

Komentář

• No u konkurence taky píše Karbonil, že jedna nemilá nápověda má být toto... nechce se mě věřit, že kvůli tomuto incidentu by nepodal ten Ruský blázen přihlášku
                              Přiložené soubory

Komentář

• Původně odeslal Gazza Gascoigne Zobrazit příspěvek
                                No u konkurence taky píše Karbonil, že jedna nemilá nápověda má být toto... nechce se mě věřit, že kvůli tomuto incidentu by nepodal ten Ruský blázen přihlášku
                                Neříkal něco Štajf o budoucí spolupráci v jednom rozhovoru?

Komentář

Working...
                                X