Oznámení

Collapse
No announcement yet.

Barum Czech Rally Zlin 2021

Collapse
X

• Filtr
  • Čas
  • Ukázat
Clear All
new posts

Původně odeslal Wladimeer Zobrazit příspěvek
    Jestli projede autobus, projede i R5
    Přesně, pokud městskou nedokáže zrušit nějaké vládní nařízení, tak stavba kruháče by to být neměla. Aspoň bude trochu změna.

Komentář

Ohledně harmonogramových spekulací - já tedy doufám ve znovuzrození RZ Pržno (Kateřinice). Vloni proběhla nějaká jednání s potencionálně dotčenými obcemi a vypadalo to nadějně, tak proč to nezkusit i letos. Bylo by to hezká, a zároveň důstojná oslava 50. ročníku

Komentář

Dival jsem se na stránky obce Pržno p. Regner ani nikdo z Barumky tam nežádal o povolení

Komentář

myslím,že Pluto říkal,že je to úplně jinak,než plánovali na minulej rok...

Komentář

Jj, a nejen toto. Také říkal, že i vloni byla soutěž připravena ve dvou variantách.
            A letos to na nic nadstandardního rozhodně nevypadá!
            Pokud se pojede Raková, Komárov s naopak nepojede třeba Bunč, tak spíše naopak

Komentář

Kondec - vy reálně plánujete , že by je městská jela? I kdyby byl vývoj koronavirové situace sebelepší nechce se mi věřit , že vám to někdo schválí (někdo =hygiena) , pokud se Kopná jede v květnu bez diváků .

Komentář

veverka: Pokud to bude možné (= schválené), tak není důvod ji rušit. Za tu dobu co tradičně začíná závodní část rally si vydobyla takové postavení, že si bez ní spousta lidí nedokáže barumku představit. Atmosféra při ní je naprosto jedinečná o čemž svědčí i následování řady dalších organizátorů.

Komentář

Děkuji za odpověď, já když na tím uvažuju tak mam obavu z nepovolení. Když jsem v minulosti viděl tu vysokou koncentraci lidí v centru Zlína ,už na ofic startu na náměstí a v parku u zámku ( večer u RZ nemluvě) tak si myslím , že člověk znalý situace toto nebude chtít povolit. Navíc mám obavu , že informace - odhady o počtech diváků v minulosti jdou proti tomu ( vím že kdysi jsem někde četl odhad snad 40000 diváků na městské - kde to už si nepamatuju).

Komentář

Třeba pro tyhle účely nebudou ty odhady tolik přestřelené
                    FANS OSEK !!!

Komentář

No 40 000 nevím ale o 30 000 se mluví co každý rok.A navíc si myslím že za další 3 měsíce by mohla situace vypadat trochu jinak jak dnes.Tak zatím (u mě)žádné házení flinty do žita
                      Sportu zdar a Rally zvlášť!!

Komentář

Nejlepe by udelali kdyby kdyz uz by se mestska jela pridali jednu klasickou rz pro skalni fandy pac verim ze ne kazdemu vyhovuje mestska ja osobne bych uvital klasickou rz v patek ... Verim ze letos uz to klapne
                        https://forum.ewrc.cz/core/images/sm.../smile_big.gif

Komentář

Sabelt: No myšlenka pěkná, dokonce se o něčem podobném před lety uvažovalo (2 klasické RZ ještě před městskou), ale letos je to asi neproveditelné. Jedním ze specifik městské RZ je startovní pořadí, když se jede od nejvyšších čísel k nejmenším. Pokud by byla v harmonogramu "klasická" RZ, bylo by potřeba odhadem 2 hodiny času na otočení pořadí. A při současném nápadu z FIA, že se musí celá rally stihnout za 4 dny místo obvyklých 5 ten čas prostě nenajdete. Už tak to bude pro všechny posádky pořádný záhul, po ranní kvalifikaci budou v pátek ještě muset ještě absolvovat nějaké seznamovačky a pak výběr startovního pořadí.
                          Navíc městská je krásná zejména svojí atmosférou, protože dorazí úplně všichni, skalní, občasní i ti, kteří jinak nechodí. Úplně stejně to vnímají i posádky.

Komentář

Původně odeslal Sabelt Zobrazit příspěvek
                            Nejlepe by udelali kdyby kdyz uz by se mestska jela pridali jednu klasickou rz pro skalni fandy pac verim ze ne kazdemu vyhovuje mestska ja osobne bych uvital klasickou rz v patek ... Verim ze letos uz to klapne
                            Harmonogram už je snad daný ne?

Komentář

Harmonogram je daný,v pátek jen městská. Ale je slepý,nevíte kdy přestane být slepý? už se nemůžu dočkat

Komentář

Jasne je dany tak snad to i stihnou jak je to rozkopane kdyz to vidim tak se divim ze se tama ma jet
                                https://forum.ewrc.cz/core/images/sm.../smile_big.gif

Komentář

Working...
                                X