Oznámení

Collapse
No announcement yet.

Barum Czech Rally Zlin 2021

Collapse
X

• Filtr
  • Čas
  • Ukázat
Clear All
new posts

Pánové, je problém si uvědomit, že za dva měsíce je možné na stavbě zvládnout hodně práce a tu nejnutnější část pro konání BCRZ dát k dispozici?? Samo domo, že oplocení zbytku stavby bude výraznější = dražší. A na školní rok bude potřeba (v rámci stavby) připravit provizoria pro příjezd a odjezd autobusů - přes prázdniny je přece jiný režim jízdních řádů!!! Aspoň tak, když se vezme rozum do hrsti.

Komentář

Stavba tam bude ještě v i září, ale s tím se počítá.

Komentář

Původně odeslal Radoslav Zobrazit příspěvek
        Dival jsem se na stránky obce Pržno p. Regner ani nikdo z Barumky tam nežádal o povolení
        Pokud jde o Kateřinice - Pržno tak na pořadu dne to bylo už loni při řešení RZ.. myslím, že to neprošlo skrze obec Kateřinice
        Moudrost je třeba nejen získávat, ale i používat.

Komentář

Mimochodem 2 měsíce je asi ta správná doba začít kromvá RZ řešit i kdo s kým a s čím předvede "Nošovická automobilka" nové nářadí? Bude Mladá Boleslav bránit České území? A co domácí matadoři? Vytáhnou pekáče z kopřiv?
          Moudrost je třeba nejen získávat, ale i používat.

Komentář

Páteční městská rychlostní zkouška Barumky se pojede. Ale jinak!
            https://zlinsky.denik.cz/ostatni_reg...-20210629.html
            2001 - 2010 Lada VAZ žiguli 2103 -> 2010 - ? Škoda Felicia Kit Car (imitace) -> 2012 - ? Škoda Fabia RS

Komentář

Tady něco dalšího:https://zlin.cz/zpravy/barumka-na-do...cele-generace/
              Sportu zdar a Rally zvlášť!!

Komentář

„Nás nesmírně těší podpora továrního týmu Škodovky,“ pochlubil se přízní mladý, jedenadvacetiletý Dominik Stříteský.
                Jak mam tohle chapat? Dominik bude mit podporu fabriky i na Barumce, nebo je to jen offtopic? Od veci by to nebylo, Kopeckej je uz zralej do duchodu
                Jinak by se teda mistni znalci mohli hecnout a dat dohromady trat, do odtajneni harmonogramu uz moc casu nezbejva
                Naposledy upraveno Kenny_pce; 30-06-21, 20:10.

Komentář

Však je ta trať pořád stejná

Komentář

Jj jen "městská" se jede opačně a "historici" mají jet i v neděli.
                    Sportu zdar a Rally zvlášť!!

Komentář

Mapa městské RZ:
                      https://zlinsky.denik.cz/ostatni_reg...-20210629.html
                      Jde to rychleji, než jsem čekal.

Komentář

Původně odeslal Tonda H Zobrazit příspěvek
                        Však je ta trať pořád stejná
                        To neni pravda, kazdej rok je 80% trati novejch Ale vazne, nekdo tu psal o spojeni Semetina a Trojaku (resp. jen Hostalkovy ze Vsetinskyho sprintu), chribsky RZ se taky jedou pokazdy jinak, takze uplne jasny to neni a je tu nejak mrtvo.

Komentář

Pravda, letos to kompletování nějak vázne

Komentář

NEOVĚŘENO!!!!! bylo slyšeno v hospodě v Biskupicích u Luhačovic při debatě dobrovolných hasičů a ozbrojených brigádníků ( myslivců), že se má jet tento ročník i RZ Biskupice, na stránkách OU Biskupice, MU Luhačovice i městyse Pozlovice jsem však žádné info nenašel. Kéž bych byl slepý, blbý atd. Má někdo nějaké info??? Připadá mně to dost přitažené za vlasy, když uvážím stav cesty od startu v Biskupicích po letiště, sjízdné a extrémně namáhavé, max pro Prokopového Forda (pro blbéééé, ne pro jeho R5/ Rally 2 nebo ké kurwu ,jak se to dnes jmenuje, ale pro Raptora)

Komentář

Raptor má tuším přezdívku Shrek,Fiesta WRC byla Fiona, nevím jak říká té nové,ale asi má ten animák v oblibě, třeba časem přijde i Pinoccio, Perníček nebo Rampelník a ano znám to,taky jsem to párkrát viděl, když nebylo jiné možnosti

Komentář

Původně odeslal Pepa K. Zobrazit příspěvek
                                NEOVĚŘENO!!!!! bylo slyšeno v hospodě v Biskupicích u Luhačovic při debatě dobrovolných hasičů a ozbrojených brigádníků ( myslivců), že se má jet tento ročník i RZ Biskupice, na stránkách OU Biskupice, MU Luhačovice i městyse Pozlovice jsem však žádné info nenašel. Kéž bych byl slepý, blbý atd. Má někdo nějaké info??? Připadá mně to dost přitažené za vlasy, když uvážím stav cesty od startu v Biskupicích po letiště, sjízdné a extrémně namáhavé, max pro Prokopového Forda (pro blbéééé, ne pro jeho R5/ Rally 2 nebo ké kurwu ,jak se to dnes jmenuje, ale pro Raptora)
                                Biskupice jsou po Rakové a Komárově třetí staronová rz.
                                Bohužel (pokud se pojedou) jsou z mého pohledu všechny tři tím slabším, co se na Barumce jezdí

Komentář

Working...
                                X