Oznámení

Collapse
No announcement yet.

Barum Czech Rally Zlin 2021

Collapse
X

• Filtr
  • Čas
  • Ukázat
Clear All
new posts

• Původně odeslal dalva Zobrazit příspěvek
    Já myslím že to bude R5
    Kolik má vlastně Malina nyní R5? A kdo s nimi startuje?

Komentář

• Původně odeslal kondec Zobrazit příspěvek
      dalva: Mladcová - Racková taky není daleko.
      K tomu bych jen dodal, že start Pinduly při minulé BR – na Kudlově - také nebyl daleko od centra. (Ale na ten Maják to nemá…)

Komentář

• Původně odeslal Sukop Zobrazit příspěvek

Myslím,že dělají tak 3-5 aut,z toho 2 budou jeho.Jen můj odhad.Do toho i jiné auta,tlumiče,nastavování atd.Nevim o tom nic,ale myslím že se bude chtít svézt a to pořádně, takže R5.

Komentář

• Původně odeslal Sukop Zobrazit příspěvek

Má 2 z toho jedno EVO a to od roku 2019 nejelo jedinou soutěž https://www.ewrc-results.com/owner/945-kresta-racing/

Komentář

• "Harmec" máme, kudy povedou RZ se z toho dá odtušit...Takže už je na paletě řešit kdo a s čím??? Vím, že do toho může kde co hodit videl, ale i tak...

Moudrost je třeba nejen získávat, ale i používat.

Komentář

• Když vidím co předvádí naše vláda,tak se začínám trochu bát, zatím jen trochu,co se ještě do startu podaří "zmatlat" za opatření.

Komentář

• Dalvo, na vládu se vyprdni... Je před volbama a myslím, že žádné extra stojky dělat nebudou. Jediné k čemu opravdu muže dojít je to, že nejak omezí servis, ale na závod jako takový to vliv mít nebude.

Rozhodně to nebude mít vliv ani na počet posádek jak z tuzemska tak zahraničí. I kdyby přišlo nějaké omezení stran vstupu do ČR tak ten "problém" tady máme již 1,5 roku a myslím, že posádky potažmo týmy už v tom tak nějak umí chodit... Takže tohodle bych se nebál ;-)

PS: Nebo si to možná nepřipouštím...
                Naposledy upraveno Gazza Gascoigne; 14-07-21, 05:24. Důvod: Gramatika :-D ;-)

Komentář

• Původně odeslal Gazza Gascoigne Zobrazit příspěvek
                  Dalvo, na vládu se vyprdni... Je před volbama a myslím, že žádné extra stojky dělat nebudou. Jediné k čemu opravdu muže dojít je to, že nejak omezí servis, ale na závod jako takový to vliv mít nebude.

Rozhodně to nebude mít vliv ani na počet posádek jak z tuzemska tak zahraničí. I kdyby přišlo nějaké omezení stran vstupu do ČR tak ten "problém" tady máme již 1,5 roku a myslím, že posádky potažmo týmy už v tom tak nějak umí chodit... Takže tohodle bych se nebál ;-)

PS: Nebo si to možná nepřipouštím...
                  Jsi hodně velký optimista. Bohužel se to bude tak, jak se bude blížit termín zhoršovat. Pořadatelům vůbec nezávidím.

Komentář

• Původně odeslal hujer Zobrazit příspěvek
                    Jj jen "městská" se jede opačně a "historici" mají jet i v neděli.
                    Městská: část se jede opačně, ale část ve stejném směru.
                    Tam, kde jsem byl při minulém ročníku -2019- se jede opačně („svitovský“ areál).
                    Tam, kde jsem byl předminule -2018- se jede ve stejném směru (u hospody Pod Lípou).
                    Jde to rychleji, než jsem čekal.

Komentář

• Tak jsem zaslechl, že Shake-Maják by se měl ject z pod hradu nahoru a U Boudy doprava na Salaš... konec hlášení...

Komentář

• Původně odeslal Gazza Gascoigne Zobrazit příspěvek
                        Tak jsem zaslechl, že Shake-Maják by se měl ject z pod hradu nahoru a U Boudy doprava na Salaš... konec hlášení...
                        U Boudy jsem byl na dvou rally: jednou na Rallye Valašská Zima a jednou na Rallye Tour D`Europe.
                        Při Rallye Valašská Zima tehdy jeli od Gottwaldova a zatáčeli doleva - tj. také na Salaš.

Jde to rychleji, než jsem čekal.

Komentář

• Na Salaš to bude pěkná bída pro všechny

Komentář

• Tak já myslím, že to za tím pravým odbočení (u Boudy) směr Salaš bude končit... páč to je vlastně rovná cesta až na hlavní... takže sportovní hodnota je zero
                            Naposledy upraveno Gazza Gascoigne; 15-07-21, 11:12.

Komentář

• Ví někdo, kde je cíl Májové?

Komentář

• Zřejmě na začátku Rajnošek.
                                Leon TDI Evo I Powerplus 764, Turbo 96 Kw,chip Dieselpower

Komentář

Working...
                                X