Oznámení

Collapse
No announcement yet.

Carlson rallysprint Kopna 2021

Collapse
X

• Filtr
  • Čas
  • Ukázat
Clear All
new posts

• Carlson rallysprint Kopna 2021

Tak startovka se nám krásně plní. Doufám že se pojede i s divaky, když se teď rozvolňuje. Sem zvedav jestli pojede i Kostka.

Máte někdo info, jestli je pojede šejk, jak zde bývá zvykem.

Komentář

Máš to v ZU, Neubuz- Slušky ,17-19 h.
      Leon TDI Evo I Powerplus 764, Turbo 96 Kw,chip Dieselpower

Komentář

Michal Horák přihlášen s adamem R2. Znamená to snad návrat do dvoukolek?

Komentář

Je tu prosím někdo s právním vzděláním?
          Jak se postaví PČR k účasti osob (nikoliv diváků, samozřejmě) v lesích a polích okolo trati ve smyslu nařízení Strany a Vlády? Pohyb po čerstvém vzduchu zakázán není. A rallye není organizovaná akce pro veřejnost, kde se sejde "v jednom čase a na jednom místě" určitý počet lidí.

Komentář

Vzdelani jsem neutrpel, ale vstup na pole, louku a do lesa je zakazanej jen v 1. zone NP a NPR, pokud by hrozil vznik skody a do lesa ho jeste muze zakazat lesni sprava (vetsinou z duvodu tezby).
            A co se PCR tyka, z jejich postoje k vynucovani dodrzovani narizeni vlady usuzuju, ze v Lipnici na krchove musi bejt poradne veselo

Komentář

Původně odeslal Kenny_pce Zobrazit příspěvek
              Vzdelani jsem neutrpel, ale vstup na pole, louku a do lesa je zakazanej jen v 1. zone NP a NPR, pokud by hrozil vznik skody a do lesa ho jeste muze zakazat lesni sprava (vetsinou z duvodu tezby).
              A co se PCR tyka, z jejich postoje k vynucovani dodrzovani narizeni vlady usuzuju, ze v Lipnici na krchove musi bejt poradne veselo
              Jen bych Tě poopravil, že pokud je na poli zaseto, je na něj zakázáno vstupovat a vjíždět. Je to v zákoně.

Komentář

Ok, v presnym zneni toho je vic, tohle jsem si, jakozto redundantni ke vzniku skod, ani nezapamatoval

Komentář

Gurun má pravdu,znám to od nas z Vyškova pastviny se moc neřeší ale pole s nějakou zaseto plodinou podléhá zákonu.hrozí pokuta a náhrada škody.Tak že pozor na pole při všech rally. Jinak já se na Kopnou teším ,příhlasil jsem se jako pořadatel a vzali mne i s partou.

Komentář

kopna bez díváku venkovni akce jsou povoleny 700 lidí o co jim jde kretenum to se ani nemusí jet

Komentář

To neřeš, okolí RZ není součást trati , a žádné vládní nařízení ti nemůže zakázat vstup do lesa, pole, louky, prijezdovky... Nebo má pořadatel pronajaté i okolí RZ?

Komentář

to neřeším ja jedu i kdyby čert na koze jel ale je mi lito minařiku že budou mít problemy

Komentář

Původně odeslal truba Zobrazit příspěvek
                          kopna bez díváku venkovni akce jsou povoleny 700 lidí o co jim jde kretenum to se ani nemusí jet

Máš pravdu, 700 lidí je povoleno, ale... kulturní akce venku mohou být až pro 700 návštěvníků* (* podmínkou je negativní test nebo ukončené očkování nebo potvrzení o prodělaném covidu v posledních 90 dnech)
                          http://www.rallyshots.cz

Komentář

neviděl jsen nikdy 700 lidi na jednom mistě krom divackych míst rally je v přirodě ne jak v kaufu nebo obi nemluvím o hromadne dopravě at mi to hygienik vysvětli lje to buzerace nic víc

Komentář

Kluci neřešte kraviny. V podmínkách povolení je doslova napsáno: "Organizátor zajistí, aby maximální počet všech přítomných v místě konání sportovní akce nepřesáhl 1000 osob". Když si spočítáte, že přijede 120 posádek s počtem 2 + 4, je to už 720 osob. Takže zbývá nějakých 280 osob do povolené tisícovky, kam se musí vejít činovníci a pořadatelé. Asi je teda pochopitelné, že na rozdíl od fotbalu nebo hokeje diváky nikdo nepovolí. Na druhou stranu si neumím představit, že by někde po lese běhala hygiena a nějak kontrolovala, kdo je na procházce a kdo přijel cíleně na závody. Organizátor vydal tiskovou zprávu, neprodává program, nezveřejnil mapy, ...., tím si povinnost splnil.

Komentář

Working...
                              X