Oznámení

Collapse
No announcement yet.

42. INVELT Rally Pačejov

Collapse
X

• Filtr
  • Čas
  • Ukázat
Clear All
new posts

Sukop, odpověděl jsem ti pod článkem, zkopíruju to i sem
    To je ten nekonečný příběh o tom, že místo značek "slepá ulice" se používají značky "zákaz vjezdu". A tím nemyslím jen Pačejov, ale všechny soutěže u nás. U příjezdu k DM mi tohle fakt hlava nebere...
    FANS OSEK !!!

Komentář

Původně odeslal Gazza Gascoigne Zobrazit příspěvek
      Pokud vše dopadne dobře tak by se měl na Pačívu ukázat starý lišák Pepa Peták s Renault Megane Maxi Kit
      Ukáže, svezl jsem se s ním při těstíku... Super auto

Komentář

Původně odeslal Sukop Zobrazit příspěvek
        Takto označené zákazy v mapě uzavírek platí?
        https://www.rallypacejov.cz/uzav%C3%ADrky
        Nesouhlasí to totiž s doporučenými přístupy k rz v tomto průvodci.
        Pokud myslíte zákaz vjezdu v obci Mileč a Komušín. Je na DIO plánu zakreslený pro to, že na obou místech očekáváme velký nával diváků. Abychom mohli tyto příjezdové komunikace použít jako parkoviště, musíme mít ve schváleném plánu DIO tyto silnice v režimu zvláštního úžívání. Pro diváka se nic nemění, veškeré přístupy v diváckých pokynech a v diváckém průvodci budou dostupné a zákaz vjezdu bude vždy až tešně před RZ. V Pačejově se nikdy nestalo, že by byl někde zákaz vjedu místo slepé ulice. Pokud je někde fyzicky zákaz vjezdu, je tam pro to, že se tam opravdu z nějakého důvodu nesmí

Komentář

wimmer: Pokud tomu tedy rozumím dobře, tak aby mohla být příjezdová komunikace použita jako parkoviště, nestačí značka slepá ulice, ale musí být zákaz vjezdu? Pokud ano a půjdu do důsledků, tak za tím zákazem přeci nemají auta diváků (ani VIP) co dělat... Teď se samozřejmě nebavím o silnicích, které jsou např. úzké a zákaz tam své opodstatnění má. A jak už jsem psal v minulém příspěvku - není to vůbec nic proti Pačejovu, setkáváme se s tím u nás všude. Zákazy vjezdu na široké silnici třeba 1,5km od RZ...
          FANS OSEK !!!

Komentář

Ano, papírově je tam zákaz vjezdu kvůli parkování, ale fyzicky tam žádný zákaz vjezdu nebude (ani nikdy na naší rally na ofic. diváckých přístupech nebyl).

Komentář

Zdravím,je servis přístupný divákům bez omezení?Platí se nějaký poplatek?Kde se dá parkovat? Děkuji.

Komentář

Původně odeslal wimmer Zobrazit příspěvek
                Ano, papírově je tam zákaz vjezdu kvůli parkování, ale fyzicky tam žádný zákaz vjezdu nebude (ani nikdy na naší rally na ofic. diváckých přístupech nebyl).
                Jen pořád nechápu, proč papírově nestačí ta slepá ulice? Pak by se to dalo stejně použít i v reálu a ne jen na papíře... Na soutěžích, kde jsou ty zákazy i v reálu pak stačí jeden aktivní pomahač a chránič a spousta lidí bude mít zkaženou rally... Navíc argument, že je v papírech zákaz kvůli tomu, aby se za ním mohlo parkovat je "trochu" protichůdný, ne? Díky, že vy tam ty zákazy nedáváte.
                Jinak se omlouvám za diskuzi mimo téma Pačejova.
                Naposledy upraveno standak; 01-10-21, 15:15.
                FANS OSEK !!!

Komentář

Původně odeslal VencaH Zobrazit příspěvek
                  Zdravím,je servis přístupný divákům bez omezení?Platí se nějaký poplatek?Kde se dá parkovat? Děkuji.
                  Parkovat se vždycky dalo přímo u servisu a nikdy se neplatilo, takže nepředpokládám ani letos žádnou změnu. O nějakém omezení jsem nikde nečetl, ale pro jistotu bych vzal s sebou alespoň roušku.
                  FANS OSEK !!!

Komentář

Nějaké foto ode mě z letošního Pačejova:
                    https://www.zonerama.com/PetrHridel/Album/7709142
                    Zachovejte klid a rally.
                    https://www.zonerama.com/PetrHridel/131413

Komentář

Pár mých fotek z letošního Pačejova.

Soutěž byla skvěle zorganizovaná a je naprosto jasné, že do velkého mistráku patří.
                      Veliká škoda Honzy Dohnala, ale pevně doufám, že se s 306 Maxi ukáže na jiném závodě.
                      Fotogalerie z 42. INVELT Rally Pačejov, která se jela jako šestý závod letošní sezóny mistrovství české republiky v rally.
                      Mé fotografie naleznete na jakobk.rajce.idnes.cz

Komentář

Working...
                      X