Oznámení

Collapse
No announcement yet.

29. Rally Vyškov

Collapse
X

• Filtr
  • Čas
  • Ukázat
Clear All
new posts

• 29. Rally Vyškov

Tak nám to už klepe na dveře. První cil 100 přihlášených splněn. Všechny zvu na následující víkend do Vyškova na standardní ale i nové a upravené RZ.
    Kua já na to jednou našetřím a vrátím se zase na tratě. ?? 2014 ?? Ne sranda.. Už jsem se vrátil. A už zase zmizel.

Škoda, že jen 4 HA.

Komentář

Sto je pěkné číslo. Po Fulneku, kde jelo 70 aut jsem měl trochu obavy, aby se to neopakovalo i ve Vyškově. Je dobře, že se podařilo vyjednat novou erzetu, ale mám strach, že to bude trochu letiště. Určitě vás to už napadlo, ale nebylo by lepší místo zkoušení erzet mezi poli (Hlubočanská, Medlovická...), to posunout trochu západněji? Taková rz Křtiny-Olomoučany. A kdyby se to podařilo lesem přes Habrůvku, to by mohla být zajímavá erzeta. Pak přejezd zpět přes Jedovnice, rychlostka u Kuchlova a jsme ve Vyškově. Ale když se to nejezdilo v době dvoudenního Vyškova, tak v době sprintu je to asi utopie. Navíc jednání s Lesy ČR asi nebude úplně jednoduché. Pamatuji si, že s lesákama byly někdy kolem roku 2005 potíže jen s přejezdem z Nemojan k Bukovince na Račickou.

Komentář

Michale nečekej že řeknu všechno. Letos jsme měli nachystanou modifikací Ivanovické, kterou nám zhatila oprava mostu v Ivanovicích. Měli jsme nachystané další 3 rz ale opravdu se spiklo vše proti nám. Prozradím, že jednou z nich je Kuchlov. Popisovat důvody je zbytečné a už vcelku po. Snad příští rok se sejdou okolnosti a letošní rok bez kůrovce nám pomůže. Novou RZ jsem projel několikrát a nemyslím že to je vyloženě letiště. Jsou tam rychle úseky na širokém bezpečném asfaltu, které se střídají s motanicemi v pomalých rychlostech. Ale hlavně je to nová RZ. Resp staronová modifikovaná. Stovka startujících je oproti Fulneku kde jsem jel slušné a jsme za to rádi. Teď jen dobré počasí a máme to pohromadě. Jen snad nakonec. Chystáme překvapení pro fanoušky. Ale to až v tiskovce později.
        Kua já na to jednou našetřím a vrátím se zase na tratě. ?? 2014 ?? Ne sranda.. Už jsem se vrátil. A už zase zmizel.

Komentář

Původně odeslal kakabus Zobrazit příspěvek
          Škoda, že jen 4 HA.
          Ono to není tak jednobarevné. S historikem se dá jet jak v trofejí tak v hlavním poli. Záleží jak se na to podíváš. Globálně jich tam je víc.

Komentář

Díky za odpověď. Mám info, že by měl Petr Semerád chybět.

Komentář

Ano. Je to tak a psal jsem to již v tiskovce. Bohužel repas auta je po Barumce větší a nestihne se vše na 100% . Petra to mrzí protože obhajoba je vždy víc než první vítězství. Bohužel. Startovka bude i tak pěkná. Po Fulneku jsme se obávali, že budeme v komorním obsazením i u nás. Naštěstí se chmury nepotvrdili a i přes termín těsně po Barumce máme slušný počet aut.

Komentář

Kdy bude zveřejněný seznam přihlášených?Týden do akce a kde nic,tu nic.Ani ofistránky.
                Sportu zdar a Rally zvlášť!!

Komentář

Hele. Hledej. Na Barumce jsem čekal, že se přijdeš podívat a ..... Poslední můj závod a ty nikde. Jinak třeba tady. Odkaz ne na stránkách www.rallyvyskov.cz v sekci soutěžící.

https://is.autoklub.cz/racing/entrie...e-e3e473c98b0b

Komentář

Původně odeslal hujer Zobrazit příspěvek
                    Kdy bude zveřejněný seznam přihlášených?Týden do akce a kde nic,tu nic.Ani ofistránky.
                    Tam už je zhruba týden na těch ofi stránkách.

Komentář

Míra asi zaspal .....
                      Pepa (Josef Koukola , napsal vlastní rukou svoji myšlenku i názor, za případné hrubky a překlepy se omlouvá)

Komentář

Původně odeslal Michalin STR8 Zobrazit příspěvek
                        Sto je pěkné číslo. Po Fulneku, kde jelo 70 aut jsem měl trochu obavy, aby se to neopakovalo i ve Vyškově. Je dobře, že se podařilo vyjednat novou erzetu, ale mám strach, že to bude trochu letiště. Určitě vás to už napadlo, ale nebylo by lepší místo zkoušení erzet mezi poli (Hlubočanská, Medlovická...), to posunout trochu západněji? Taková rz Křtiny-Olomoučany. A kdyby se to podařilo lesem přes Habrůvku, to by mohla být zajímavá erzeta. Pak přejezd zpět přes Jedovnice, rychlostka u Kuchlova a jsme ve Vyškově. Ale když se to nejezdilo v době dvoudenního Vyškova, tak v době sprintu je to asi utopie. Navíc jednání s Lesy ČR asi nebude úplně jednoduché. Pamatuji si, že s lesákama byly někdy kolem roku 2005 potíže jen s přejezdem z Nemojan k Bukovince na Račickou.
                        Tak RZ Křtiny-Olomučany zní zajímavě, z jedné zatáčky do druhé. Serpentýny pod Olomučany by mohly být zajímavé pro diváka(i dobře dostupné), ale bohužel je to asi jen přání.

Komentář

A v okoli by mohly bejt dve krasny sotolinovy RZ. Bohuzel je to skoro cely v CHKO.

Komentář

Původně odeslal Koukola Josef Zobrazit příspěvek
                            Míra asi zaspal .....
                            Přiznávám chybu.Já to hledal v sekci "diváci" což je u jiných soutěží běžné.Až tady je to v sekci "soutěžící".Proto pánové žádám o prominutí a doufám že víc se to nestane a příště už budu zas o něco chytřejší
                            Sportu zdar a Rally zvlášť!!

Komentář

On je na ten průběžný seznam běžně u všech soutěží odkaz na Autosportu, ale u Vyškova na to Pluto už minimálně druhej rok po sobě prdí.

Komentář

Working...
                              X