Oznámení

Collapse
No announcement yet.

29. Rally Vyškov

Collapse
X

• Filtr
  • Čas
  • Ukázat
Clear All
new posts

Původně odeslal paces Zobrazit příspěvek
    Vstup do servisu bude divákům umožněn za dodržení opatření jako na jiných soutěžích. Pro urychlení vstupu jsme pro posádky přijíždějících diváckych aut připravili formulář, který si mohou doma vyplnit a při kontrole jen odevzdat. Urychlí to vstup. Potvrzení uvedena v prohlášení jsou diváci povinni předložit kontrolním orgánů policie nebo hygieny, popřípadě pořadateli na vyžádání u vstupu. Pokud nebudete mít formulář vyplněný tak jej můžete vyplnit na vstupu. Parkovné je určené na pronájem plochy, za kterou musíme platit. Upřímně, každý rok více. Ale raději zařídíme parkoviště než nebezpečně parkovat na hlavní silnici. Tisková zpráva a formuláře budou vyvešeny na www.rallyvyskov.cz
    Takže rozumím tomu dobře, že do servisu, musím jít pouze přes ofiko parkoviště, což je umístěno cca 1 km od servisu?

Komentář

Ano. Opravím tě ale je to 0,5 kilometru a důvody jsou zcela prosté. Parkování na hlavní není možné. Tím se zásadně omezí kapacita možných parkujících diváků. Na vjezdu do servisu není možné aplikovat pritiepidemická opatření, protože by vznikaly fronty a hrozilo by ucpání vjezdu. Proto bude vstup povolen jen přes parkoviště. Chápu, že to může být pro někoho obtěžující ale je to bohužel jediná cesta, jak splnit požadavky a mít přístup do servisu.
      Kua já na to jednou našetřím a vrátím se zase na tratě. ?? 2014 ?? Ne sranda.. Už jsem se vrátil. A už zase zmizel.

Komentář

A ještě se zeptám k servisu, co děti, 5 let a méně. Pojede nás víc, ale z dětí určitě nikdo doklad nemá.
        díky za odpověď.

Komentář

Děti nemusí mít. Doporučuji ale pro Vás určitě vyplnit formulář v sekci diváci. Urychlí to výdej pásků. Vypisovat to na místě je opruz pro vás i holky. Je pravda, že jsme výslovně děti nikde neřešili. Nějak to bereme spíše jako pro dospělé... Poučení pro příště a už si znamenám.
          Kua já na to jednou našetřím a vrátím se zase na tratě. ?? 2014 ?? Ne sranda.. Už jsem se vrátil. A už zase zmizel.

Komentář

Chci poprosit jestli by někdo neměl tip na divatelné dobře přístupné místo na RZ Hlubočanská.

Komentář

Na Hlubočanské je určitě dobré místo hned za startem v Rostěnici. Je tam serie zatáček hned na návsi. V Lysovicích jsou na návsi brzdy do retardeu a odbočení na mostek. A vpodstatě celé Hlubočany. Ve vesnicích je to namotané okolo něčeho. Přejezdy mezi nejsou moc záživné.

Komentář

to paces:
                Díky za info, formulář vytištěn a skoro vyplněn...​​​​​​

Komentář

Něco ode mne
                  https://www.youtube.com/watch?v=of2kAsSZAnE

Komentář

Fotogalerka z Vyškova: http://www.jansmerda.cz/rally-vyskov-2021

Komentář

Jak vůbec vypadaly ty živé prenosy??

Komentář

Takhle https://www.youtube.com/watch?v=7Z0jryVbB2w

Komentář

Working...
                        X